bugün

entry'ler (6)

yazarların sıkıntı çektiği konular

yazdıklarını sözlü ifade edememek ve içinde yaşamak... halbuki bidaha mı gelicez dünyaya, salın kendinizi gitsin. vallahi bak.

oğuz atay

en sevdiğim yazarlardan birisi. zamanında poyraz karayel dizisi vardı, orada da kitaptan alıntılar yapılıyodu. zaten seviyoken sevgimi iyice pekiştirmeme sebep olmuştu. yani kısacası oğuz atay sevgisi; "kelimelere sığmıyor albayım..."

ekşi itiraf

normalde hızlı gonzales gibi yürürüm, yürümek denmez ona hatta ışınlanırım ama onun yanında emeklercesine yavaş yürüyorum. çünkü içimde fazladan geçirceğim 5 dakikanın bile hesabını yapar oldum. eğer seviyosan emeklemek çok güzelmiş merkez, çok seviyorum merkez.

vegan olmak

netflixte izlediğim belgesel sonucunda karar verdiğim yeni eylemdir. eğer bu kararım 1 saat kadar kısa sürmeseydi daha güzel olacaktı tabii.

konuşacak birini bulamayınca kendinle konuşmak

konuşcak birini bulabilsem de canım kendimle ettiğim sohbet ayrıdır. konu konuyu açar güzel sohbet ederiz. teşekkürler kendim.

mucize doktor dizisi

kardeşimin ve babamın pür dikkat izlediği dizi. hatta kendilerini o kadar kaptırıyorlar ki, öğrendikleri bilgilerle sezon sonunda bir hastanede doktor olarak işe başlayacağını sanıyorlar. ikisini de çok seviyorum