bugün

Acayip bayıyor esinlenmeleri hoş ama keşke bu kadar saçmalık kıymasalardı.
Burada bir tane Tanju denen bir başhekim olmaya çalışan züppe var acayip kıl oluyorum bu herife. Amacı hastaneyi ele geçirmek denyonun. Ne biçim davranıyor doktor adaylarına. Biri çekip vuramadı hergeleyi.
çok kral bir dizi. evet.
içerisine biraz aşk, meşk, entrika giriyor olsa da taner ölmez'in oyunculuğu oskarlık.
Bir süre sonra sıkıcak olan dizi çünkü klasik türk dizi gecisine yavastan girmekte.

Aşk aşk ne aşkmış aq.
'doktorlar' dizisi için 'daha kötüsü olmaz' derdim.
büyük konuşmayacaksın aga.
Türkiye'de salt butik dizi yok olmayacak da. Tam hah şimdi doktor dizisi izleyeceğiz diyoruz, daha ikinci sahnede kaslı, yakışıklı ve öfkeli aktörümüz damlayıveriyor ekrana. Sonrası zaten cinsel seksli içerik.
o kadar güzel bir dizi ki her izlediğimde ağlıyorum, her bölümü ayrı bir duygu karmaşası.
izlemedim. izlemeyi de düşünmediğim klasik Türk dizisidir. O değilde tüm yaz boyunca tekrarı da olacak kabus gibi.
Fazla abartılan balon dizi.. aşırı derecede vasat bir dizi.. oyuncuları da aşırı derecede vasat..
Şu dizinin neyini beğenipte izliyorsunuz şaşırıyorum.. valla artık zeka yaşınızdan şüphe etmeye başlayacağım.
ben bu diziyi başından beri severek izliyordum. Abi bu son bölümde sinirim zıpladı yeminle bizim bu gerizekalı ali vefa bi küçük çocugun odasına 50 defa giriyor annesi izin vermediği halde lan reşit olmayan çocuğu ne taciz ediyorsun annesi istemiyor işte seni hay allahım ya bunun yüzünden bölümü kapattım diziyi.
8. Bölüm 1. fragman yayınlandı.

https://youtu.be/kJ6knXnSnZo.

Heyecanlı bir bölüm olacak gibi duruyor.
ilk defa denk geldiğim dizi. Konudan bağımsız olarak; ferman adındaki doktor neden sürekli çiftleşmeye çalışan esenler kertenkelesi ses tonuyla konuşuyor onu anlamadım.
bize türklerin asla ve asla dizi yapmaması gerektiğini gösteren dizidir. izlemeyin şunu amk. evet.
Açelya'yi cok aradiniz mi şu dizi icin merak ediyorum.
beyinsiz bir doktorun evcilik oynadığı dizi.
gördüğüm kadarıyla türk televizyonlarında şuan yayında olan en kaliteli dizi, savcıyı izlemedim.
Başroldeki çocuk iyi hoş da yan karakterlerin istisnasız hepsi çöp. Dedikodu yapan hemşireler, gram samimiyet içermeyen saçmalıklar, kaslı yakışıklı manken gibi doktor, aşırı boktan espriler, gereksiz duyar kasma, gereksiz tepkiler ve zayıf oyunculuk.
boş vakitte izlemek bile zamana bir anlam katmıyor.
Youtube'den şarkı dinleyin daha iyi. Bir iki satır ufkumuzu açar belki.
(bkz: troll olmaya çalışan embesillerin psikolojisi)
hayal satan senaristlere sahip, otizmi yanlış tanıtan, farkındalık ayağına parayı hamuduyla götürenlerin rol yaptığı, oyuncularının ve yapım ekibinin 1 tane otizm kurumuna (tohum demeyin, aylin hanım alayını günlük parasıyla ezer) bile bağış yapmadığı dizi.

not: otizmli çocuklarla çalışıyorum ve bir sürü otizmli çocuğu olan yakınlarım var .
zekasını kullanmayanların izlediği boş beleş dizidir. evet.
(bkz: türklerin dizi yapması yasaklansın kampanyası)
Kaçırmam efenim. Yine güzel bir bölüm yayınlanıyor.
Dizisi izleyip aşık olan kaçırmayan bir milletin okul yuvasındaki otistik öğrencilere sahip çıkmaması ilginçtir.
ne garip bir ülke olduğumuzu gösteren dizi..

bir yanda 7/24 bu ilginç diziyi izleyip reyting rekoru kirdiran insanlar

diğer taraftanda otizmli çocukları yuhalayan kovalayan anlayissiz veliler

enteresan.