1. 1.
  Yapımını MF Yapım, yapımcılığını Faruk Bayhan’ın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Yusuf Pirhasan’ın oturduğu ve senaryosunu Pınar Bulut ile Onur Koralp’in uyarladığı “Mucize Doktor”un çekimleri geçtiğimiz gün Bilecik’te başladı.

  dünyaca ünlü The Good Doctor’ın yerli uyarlaması olarak hazırlanmaktadır.

  Yeni sezonun iddialı işleri arasında şimdiden yerini alan ve FOX izleyicisiyle buluşacak dizinin çekimleri devam ediyor.

  Taşrada bir şehirde doğan ve babası tarafından evlatlıktan reddedildikten sonra yetimhanelerde büyüyen savant sendromlu deha Ali’nin, tıp fakültesini birincilikle bitirmesinin ardından, asistan cerrah olarak işe başladığı özel bir hastanede yaşadıklarını konu alan “Mucize Doktor”un başrolünü Taner Ölmez üstlenecek.

  Onur Tuna, Murat Aygen, Sinem Ünsal, Özge Özder, Hazal Türesan, Bihter Dinçel, Fırat Altunmeşe, Hayal Köseoğlu, Korhan Herduran ve Reha Özcan gibi birbirinden başarılı oyuncuları da kadrosunda barındıran “Mucize Doktor”, Eylül’de FOX’ta.

  Dizinin tanıtım fragmanı:

  https://youtu.be/xLpNrVFQmsU
  5 ... traveler of secret moments
 2. 1.
  yine çalıntı bir diziyle karşı karşıyayız.

  Amerika Birleşik Devletlerinde 2 sezon ve 36 bölüm olarak yayınlanan The Good Doctor dizisinden uyarlanan, 3. sınıf oyuncu kadrosu ile gözlerimizi kanatacak ruhumuzu daraltacak bir Mf yapımıdır.

  tabiki fox tv de yayınlanacak.

  shaun murphy'i taner ölmez canlandıracak. Ama ne kadar başarılı olur bilmem, yinede başarılar diliyorum
  5 -4 ... bakkalgazi16
 3. 2.
  2.teaseri yayınlanmış bulunmaktadır.

  》》 https://youtu.be/l3v65--K2EU

  Bu sezon izleyeceğim tek türk dizisi olacaktır. Umarım beklentilerimi karşılar.
  -5 ... traveler of secret moments
 4. 2.
  Doktorları izledim, kalp atışını izledim, ilk yardımcı sertifikam zaten var. Bunu da izlersem her türlü ameliyat yapabilirim.
  12 ... yaradana gurban
 5. 3.
  1.fragman da 2.fragman da güzel ancak...
  Medcezir'i özlettirdi bu abimiz.
  5 ... kunluurabiye
 6. 5.
  dünyada sadece 4 kişide görülen bir vaka mutlaka kahramanımızın çalıştığı hastaneye gelecektir ve kaslı yakışıklı doktorumuz o hastayı kurtaracaktır.
  6 -1 ... masklavi
 7. 6.
  ucuz ,basit, aptal bir adet türk dizisi.
  1 -2 ... mala mulier
 8. 2.
  Sonunda başladı. Hadi bakalım.

  Reytinginiz bol olsun pınarcım. Kalemine kuvvet.
  2 ... traveler of secret moments
 9. 3.
  ikinci bölüm fragmanı.

  https://youtu.be/8SH8Uym-8zg

  Heyecanlı gidiyor şimdilik. Allah bozmasın.
  ... traveler of secret moments
 10. 7.
  Tek kelimeyle müthiş bir dizi. Senaryonun abd uyarlaması olduğu çok belli olsada gerçekten çok anlamlı bir yapım olmuş. Otizm ve Savant Sendromu hastası olan özel bir cerrahın hikayesi anlatılıyor. Oyuncuların performansları da harika. Heyecan ve adrenalin seviyesi dorukta. izlenir. Fox tv de.

  --spoiler--
  Mucize Doktor Dizisi Konusu

  Mucize Doktor dizisinde Otizm ve Savant Sendromu hastası olan özel bir cerrahın hikayesi ekranlara taşınacak. Bu genç cerrahın özel bir hastalığı vardır Savant Sendromu. Savant Sendromu genel zeka düzeyi ortalama durumda olmasına karşın bir ya da birden fazla alanda aşırı düzeyde bilgi sahibi olan kişilere konulan bir tanıdır. Çevresindeki insanlarla iletişim kurmakta zorlanan bu genç doktorun ilginç bir hikayesi vardır. Ali Vefa daha çocukken babası onu evlatlıktan reddeder ve iyi de bir dayak atar. Ali Vefa’yı çevredikler doktora götürür ve o doktor Ali Vefa’yı evlatlık edinir. Yıllar sonra Ali Veda o genç doktorun başhekim olduğu hastahaneye asistan doktor olarak girer.

  https://diziseti.tv/muciz...-kadrosu-ve-karakterleri/
  --spoiler--
  3 -2 ... gazeloglu