bugün

mitsubishi motors tarafından üretilen bir suv modeli.

lancer ile aynı platformu paylaşır.
mitsibishi'nin nissan juke ve bmw x1 gibi araçların pazar paylarından çalmak amaçlı ürettiği suv. daha önce de toyota rav ce honda crv'nin pazar payına tecavüz için outlander'ı üretmiş fakat şirket beklediği verimi alamamıştı.
1.6 dizeline binilesi arabadır ama yoktur... Bu üç nokta da mitsubishi ye girsin. Çıkmasın.
mitsubishi'nin tasarruflu arazi taşıtı klasmanında aracıdır. hafta sonu 2011 modelini deneme fırsatım oldu. öncelikle benzinli olduğu için bir tereddüt içinde olabilir herkes ancak bu araç istanbul trafiğinde 8 litre yaktı. dur kalk yaptım baya. o da şu an ki durumda benzinde 36 kuruş ediyor. şehir dışı yakıt tüketiminde 28 kuruşa kadar düşüyor. 1.6 motor 112 beygir gücünde bir araç. kartal aydos'da arazide denedim ayrıca orada da yokuşlarda ve bozuk arazi de kullandım. gerçekten memnun kaldım. bence 45-50 bin arası ( hemde düşük kilometrelerde) alınabilecek arazi taşıtı klasmanında en uygun araçlardan bir tanesi.
1.6 dizel versiyonu satışa çıkmış, beklentilere cevap vermiştir.
seneye otomatik benzinli versiyonu da gelecektir.
1.6 dizeli bu aralar düşlerimi süsleyen araç.

Ama piyasada henüz ikinci eli yok ve 0'ı da 100 bin civarı.

Not: cuv/suv hastası değilim ama şartlar onu gerektiriyor. Yoksa gider 1.4 litre 170 beygir alfa romeo giulietta alırım 70 bin liraya.
dizel ve otomatik olsa tam binilecek araç.
görsel
görsel
görsel
güzel arabadır tavsiye ederim.
Bu aralar aracımı satıp, Mitsubishi asx almayı düşünüyorum. Bu aracı kullananlar yorumlarıyla düşüncelerime zenginlik katarsa mutlu olurum. 5 senedir Mitsubishi Lancer kullanıcısıyım, Mitsubishi'den vazgeçersem başka bir Mitsubishi alacağım demektir.
Arabanın plastiğinin esnek olması sizi kazada kurtarır. Sert olsa darbeyi emmeyip size iletir.
isminin sonundaki uzantıyla sex çağrışımı yapan caiz olmayan ama erotik olan araba modeli.
(bkz: mitsubishi sex)
Kesinlikle değeri bilinmeyen sorunsuz, muadillerine göre ekonomik, kullanımı güzel bir suvdur kendisi.
Severim kendisini.

görsel
görsel
görsel
görsel

Alacaksın bunu arabayı üzerlerine süreceksin
Gaz kökleyip içimden geldi.

Bir kere araba elime geçtiğinde sürerim üzerlerine intikam soğuk yenen bir yemektir diyip.

Deli misin sen dese evet derim.

Günümüz arabalarına karşı öyle bir duygu var içimde dostumuz.

Arabama sarılırım bile galiba.

Evet.