1. 1.
  digiturk dizi max'te yayınlanan süper bir dizidir. teşhis uzmanı, sahsına münhasır, ustun insan * gregory house ve ekibinin akıl sır ermez tedavilerini anlatan konusu vardır.
  15 -2 ... painkiller
 2. 2.
  digiturkete dizimax de yayımlanan bi dizidir. cidden çok güzeldir. çok akıllı bir doktorun hastalarını iyleştirme konusundaki üstün başarıları konu alınmaktadır. insan izleyince doktor olmak istemektedir
  8 -1 ... dnzznd_tmbl
 3. 3.
  digiturk'te dizimax'de yayınlanan benim için dünyanın en güzel dizisidir, tam adı house md'dir.
  4 ... randy
 4. 4.
  kanımca gelmi$ geçmi$ en iyi televizyon dizisi. digiturk'te dizimax kanalında hafta içi her gün saat 19.00'da yayınlanıyor. gelmi$ geçmi$ en muhte$em dizi karakteri olan dr. gregory house'nin ba$rol oynadığı harika bir hastane dizisi.
  8 -1 ... randy
 5. 5.
  şu günler itibariyle dizimax te yayınlanan ve izlenmeye değer dizilerden biridir. Asosyal Dr. Gregory House un dedektif taktikleriyle hastalarına koyduğu teşhisler dizinin ana konusudur.
  3 ... dont be cute
 6. 6.
  1986 senesinde çekilmiş, kadrosunda bilindik isim barındırmayan, yapımcılığını sean s. cunningham'ın yaptığı,steve miner'in yönettiği, vasat korku filmi. buna rağmen, korku sahneleri yanında da, absürd komedi içerikli sahneleriyle de bilinir, aynı zamanda da, 87 yapımı house 2 adlı devam filmi de bulunur.
  3 ... faidelibilgi
 7. 7.
  tek dalda altın küreye aday olan ve ödülü almayı başaran dizi. hugh laurie en iyi erkek oyuncu dalında dr.gregory house rolüyle ödülünü aldı.
  4 ... nickneyime
 8. 8.
  yeni sezon bölümleri* dizimax'te pazartesileri 21.00'da yayınlanmaktadır.
  3 ... randy
 9. 9.
  dizinin yarısından bir şey anlamasak da 5-10 replik sayesinde sürüklenip dururuz, güzel dizidir, kral adamdır gregory..
  6 ... dasti
 10. 10.
  amerikada izlenme rekorlari kiran doktor dizisi. basrolde oynayan hugh laurie bir cok odul kazanmistir.
  3 ... hey gery burdamisin
 11. house md Başlığındaki Önemli Entry'ler