1. 1.
    dexter dizisinde, adli tıp uzmanlığı yaparken kan tahlilinden faydalanarak seri katilleri öldüren dexter morgan' ın, cinayet masasında çalışan polis kardeşi debra morgan' ı canlandıran amerikalı aktris.
    4 ... legend of the stranger
  2. 2.
    uzun boylu, güzel vücutlu, manken gibi bir aktrist.

(bkz: debra morgan)
    4 ... double cross
  3. 3.
    dexter'ı canlandıran oyuncu michael c hall ile beraber olan hatun kişisi.

(bkz: uludag sözlük magazin servisi sundu)
    3 ... taharetmuslugu
  4. 4.
    iyi bir bayan oyuncu. debra morgan karakteri ile dexter dizide çok iyi bir performans sergilemektedir.

the exorcism of emily rose isimli filmde ise pek kim olduğu anlaşılamamaktadır, hatta kendisine olan bakışım dexter sayesinde değişti diyebilirim.

umut vaad eden oyuncudur. ismi ise hafızalar kalıcı bir isimdir... soy ismi ise bana bir pokemonu hatırlatmaktadır *
    1 ... onurkul
  5. 5.
    tez zamana, abisi dexter morgan ile evlenecek oyuncu.
    3 ... tonights the night
  6. 6.
    michael c hall ile evlendikten sonra her davette boy göstermeye başlamış sevimli oyuncu. dikkat ettim de gerçek hayatta da debra morgan kadar kaba bir duruşu var. erkek ayşe derlerya öyle işte. geniş omuzlu küçük memeli kadın.
    1 ... burke
  7. 7.
    hayatımda gördüğüm en itici kadınlardan biriyken michael c hall gibi karizmatik, yakışıklı, yetenekli ve gelecek vaad eden bir adam nasıl olurda bu karıyla evlenmiştir cidden büyük muammadır. demek ki muamelesi falan iyi.
    5 -5 ... dark jedi in da house
  8. 8.
    dexter'ın en kaşar karakterini canlandıran oyuncu. arkadaş 3 sezonda sevişmediği adam kalmadı, james bond'la yarışıyor şerefsizim.
    3 ... tu kaka bana
  9. 9.
    dexter dizisinde tahammülde güçlük çektiğim en itici karakteri.
    aklı fikri sekstedir bu hatunun ve gerçek hayatta dexter ile (michael c. hall) ile evli olması da ne büyük talihsizliktir.
    hayır insan sex manyağı olur da, anton gibi bi adamla mı yapar be arkadaş?
    o bi yana, daha önceleri de, bir seri katil ile yatmış ve ona aşık olmuştu. bir de babası yaşında ajan ile...
    1 -2 ... west indies
  10. 10.
    değişik oranlara sahip bir yüzü olup da çekici olmayı başarabişen hatun kişi, dexter'ın debrası. michael c hall'un eşi. 4. sezonun 5. bölümü olan "dirty harry" bölümünde bir ağlayışı vardır ki, büyük bir oyuncu olduğuna o anda karar kılmışımdır. ben öyle gerçekçi bir ağlama sahnesi görmedim arkadaş.
    ... parasetamolsuz