bugün

2008 nba draftında yüksek sıralardan secilmesi beklenen sf.carmelo anthony ye benzetiliyor oyun tarzı.bana kalırsa biraz daha atletik olanı. bi noktaya deginmeden de gecmeyelim carmelo biraz insana benziyordu seker gülümsüyor adam ama bu hıyar * tam tinerciye benziyor mnkym.evladım 89 dogumlu adamsın niye kasıyosun kendini bu kadar git alemlere ak, manita yap nedir bu gangsta tavırları.*
(bkz: damarcus beasley)*
2008 nba draftında heat tarafından seçilen müthiş yetenek. wade-marion-beasley üçlüsünü izlemek heyecan verici olacak. tabi takas felan edilmezse.
karakteri dolayısıyla nba'in yeni problem çocuğu olmaya adaydır bu adam. yeteneğini tartışmaya gerek yok, geçen sene kansas'ta inanılmaz bir oyun sergiledi gerçekten, ama eğer amacı ron artest-vari bir kariyere sahip olmaksa hiç bir zaman o hayalindeki maksimum kontratı alamaz orası kesin.
doğrudüzgün, potansiyeline uygun şekilde kendisini geliştirirse 22-6-3 civarı(sayı-ribaund-asist) istasistikler yakalayabileceğine inanıyorum kendisinin.
bu sabahki miami heat'in derrick rose'lu chicago bulls'u yendiği yaz ligi maçında 23 dakikada 28 sayı, 9 ribaund, 2 asist yaparak şov yapmış çaylak forvet.
dwyane wade ve trade edilmezse shawn marion ile yenilmez armadayı oluşturacak çocuk. yok the matrix ayrılırsa kendisi 3 numaraya kayar, dwyane wade ile ikinci bir jordan-pippen vakası yaşanabilir ligde. bir de miami, ben wallace'ı bir şekilde getirirlerse çocukluğumuzdaki efsanevi jordan-pippen-rodman* triosu oluşmuş olur tadından yenmez * *.
nba'in çaylak oryantasyon kampında, otel odasında alem yapan şebekenin üyelerinden biri olmasından dolayı, nba yönetimince elli bin usd para cezasına çarptırılan 2008 draft ikincisi. nba'de de çok vardı kendisinden ya ne ise.

organizayonu birlikte düzenlediği arkadaşları: Mario Chalmers (heat), Darrell Arthur (grizzlies).
ulan daha nba'de bir maç bile oynamadan ne bu hız dediğimdir. Korkuyorum çünkü geçmişte bir Len Bias örneği var.
kendisinin en büyük avantajı - ayrıca en kıskandığım yönü - ambidextrous olmasıdır.
otel odasında kova yaparken yakalanan ve 3 ay depresyon tedavisi gören miami'li forvet. bu sezona ise bomba gibi girmiştir.
miami heat'in lebron james, dwyane wade ve chris bosh hamleleri sonrasında salary cap'de boşluk yaratmak amacıyla 2011 yılı 2. tur draft hakkı karşılığında minnesota timberwolves'e takas ettiği basketbolcu. ayrıca, ileriki yıllarda yapılacak draft'lardan birinde kullanılmak üzere bir draft hakkı daha vermiş miami heat.

2008 nba draftı'nda 2. sıradan seçilen bir oyuncunun bu durumlara düşmesi tabii ki üzücü. ama bunun yetenek ile hiç alakası yok. tamamen saha dışındaki sorumsuz davranışlarının etkisiyle bu kadar gözden düştü. uyuşturucu ile yakalandığından dolayı birçok kez nba yönetiminden ceza almıştı. bu takasla birlikte miami, hem sorunlu bir oyuncusundan kurtuldu hem de salary cap'de boşluk yaratmış oldu.
bu sezon 14.9 sayı, 6.8 ribaund, 1.3 asistle oynamaktadır.
bir türlü beklenen patlamayı gerçekleştirememiş oyuncu.
Takas edilmesi gündemde. Ama Wolves hiç pahasına elinden çıkarırsa sonradan pişman olur, çünkü heat günlerinden bu yana epey bir mesafe kat etti.
Ne kadar eşeklik etsede en sevdiğim oyuncu sanırım. Seni bir başka seviyorum kovacı. Lakersa takas olma ihtimalini sevmiyorum ama. Wolvesta kalman daha bi hayırlı gibi.
3 yıllığına 18 milyon dolar karşılığında phoenix suns ile anlaşmıştır.
aslında harika bir potansiyel var ama kullanmadı artı uyuşturucu alışkanlığa var
ona benzer bir oyuncu daha var (bkz: greg oden)o da aynen beasley gibi.
üzerinde marijuana bulundurduğundan dolayı tutuklanmıştır. şaşırdık mı? tabii ki hayır.
2013-2014 sezonunda miami heat forması giymektedir.
Memphis Grizzlies ile anlaşmış olan 25 yaşındaki oyuncu.
houston rockets ile 2015-2016 sezonunun sonuna kadar anlaşmaya varmıştır.
yeni takımı rockets ile henüz çıktığı 4 maçta 11 sayı 3 ribaunt 1 top çalma ortalamalarıyla başlayan oyuncu. bu arkadaşın 11 aydır resmi maça çıkamadığını da belirtmek gerekiyor. devam ettirebilirse iyi bir x-factor olabilir.
houston rockets tarafından milwaukee bucks'a takas edilmiştir.
d. 9 Ocak 1989), Amerikalı profesyonel basketbolcu. National Basketball Association (NBA) ekiplerinden Houston Rockets'te forma giymektedir.

https://tr.wikipedia.org/wiki/Michael_Beasley