1. 1.
  2008 nba draftında yüksek sıralardan secilmesi beklenen sf.carmelo anthony ye benzetiliyor oyun tarzı.bana kalırsa biraz daha atletik olanı. bi noktaya deginmeden de gecmeyelim carmelo biraz insana benziyordu seker gülümsüyor adam ama bu hıyar * tam tinerciye benziyor mnkym.evladım 89 dogumlu adamsın niye kasıyosun kendini bu kadar git alemlere ak, manita yap nedir bu gangsta tavırları.*
  1 ... bizbilmiyorennn
 2. 2.
  (bkz: damarcus beasley)*
  1 ... pax romana
 3. 3.
  2008 nba draftında heat tarafından seçilen müthiş yetenek. wade-marion-beasley üçlüsünü izlemek heyecan verici olacak. tabi takas felan edilmezse.
  2 ... dwsa3
 4. 4.
  karakteri dolayısıyla nba'in yeni problem çocuğu olmaya adaydır bu adam. yeteneğini tartışmaya gerek yok, geçen sene kansas'ta inanılmaz bir oyun sergiledi gerçekten, ama eğer amacı ron artest-vari bir kariyere sahip olmaksa hiç bir zaman o hayalindeki maksimum kontratı alamaz orası kesin.
  doğrudüzgün, potansiyeline uygun şekilde kendisini geliştirirse 22-6-3 civarı(sayı-ribaund-asist) istasistikler yakalayabileceğine inanıyorum kendisinin.
  1 ... temporarypeace
 5. 5.
  bu sabahki miami heat'in derrick rose'lu chicago bulls'u yendiği yaz ligi maçında 23 dakikada 28 sayı, 9 ribaund, 2 asist yaparak şov yapmış çaylak forvet.
  2 ... back 2 dark side
 6. 6.
  dwyane wade ve trade edilmezse shawn marion ile yenilmez armadayı oluşturacak çocuk. yok the matrix ayrılırsa kendisi 3 numaraya kayar, dwyane wade ile ikinci bir jordan-pippen vakası yaşanabilir ligde. bir de miami, ben wallace'ı bir şekilde getirirlerse çocukluğumuzdaki efsanevi jordan-pippen-rodman* triosu oluşmuş olur tadından yenmez * *.
  2 ... anything is possible
 7. 7.
  nba'in çaylak oryantasyon kampında, otel odasında alem yapan şebekenin üyelerinden biri olmasından dolayı, nba yönetimince elli bin usd para cezasına çarptırılan 2008 draft ikincisi. nba'de de çok vardı kendisinden ya ne ise.

  organizayonu birlikte düzenlediği arkadaşları: Mario Chalmers (heat), Darrell Arthur (grizzlies).
  2 ... xyyx
 8. 8.
  ulan daha nba'de bir maç bile oynamadan ne bu hız dediğimdir. Korkuyorum çünkü geçmişte bir Len Bias örneği var.
  ... jigga
 9. 9.
  kendisinin en büyük avantajı - ayrıca en kıskandığım yönü - ambidextrous olmasıdır.
  -1 ... anything is possible
 10. 10.
  otel odasında kova yaparken yakalanan ve 3 ay depresyon tedavisi gören miami'li forvet. bu sezona ise bomba gibi girmiştir.
  ... cixhendrix