bugün

entry'ler (1200)

alan shearer

muazzam frikikte atardı tüm özelliklerine ek olarak.

https://twitter.com/futbo...tatus/1404907893560954885

frank worthington

muazzam gollerin adamı ingiliz futbolcu.

https://twitter.com/futbo...tatus/1404738485974618112

djinn

2013 arap yapımı korku filmi. incelemesi için;

http://korkusinemasi.tumb...st/91410383437/djinn-2013

çirkin olduğu için reddedilen erkek

başıma birşey gelmeyecekse benim bu kişi. çirkinim ve çirkin olduğumu öğrendiğimden beri kimseye aşık olamıyorum. insan yenileceğini bile bile savaşa giremiyor.*

anıtkabir etrafında koşmak

her 7 tavafta +1 kemalist point kazanılır.

kürt kızlarının güzellik sırları

1 nisan 2015 tarihinde le figaro'da yayınlamak üzere araştırmaya başladığım makale başlığı. güzel kürt kızlarının nerede yetiştiğini, nasıl toprak sevdiğini bilen varsa yeşillendirebilir.

alevi olmak

eğer dişiyseniz güzeldir.

(bkz: bütün esmer dilberlerin alevi olması)

bütün esmer dilberlerin alevi olması

okmeydanı civarında boş boş gezerken yaptığım tespit. nerede güzel, bebek gibi bir esmer dilberi var hepsi alevi. hayır ben böyle bir güzellik için mezhep değiştiririm desem dahi henüz hiçbirisini kandıramadım. kısfmet.

kasımpaşa spor kulübü yönetimi

doğru yolu bulan adam gibi adamların toplandığı yönetim. aptal bjk taraftarı böyle değerli yöneticiler yerine tüpçüleri seçtiği için bu durumda zaten.

youtube ye erişimin engellenmesi

deutsche telekom kullanıcıları etkilenmemiştir.

joseph boum

geçen yıl mersin iy'da 16 maça çıkmış şuanda herhangi bir takımla sözleşmesi bulunmayan stoper.

cihan haspolatlı

geçen sezon ibb'de 23 maçta 1 gol 3 asist ile oynayan şuanda herhangi bir kulüple sözleşmesi bulunmayan milli futbolcu. 3 kez a milli formayı giymiştir.

orkun uşak

şuanda herhangi bir takımla sözleşmesi bulunmayan milli kaleci. a milli formayı 1 kez giymiştir.

herve tum

geçen sezonun ikinci yarısında göztepe'de 15 maçta 3 gol 2 asist ile oynayan şuanda herhangi bir takımla sözleşmesi bulunmayan golcü futbolcu.

hrvoje spahija

elazığspor'a geçen sezon gelip 2 lig maçında 108 dakika oynayıp giden stoper. şuanda bir kulüple sözleşmesi yoktur.

jake jervis

geçen sezon elazığspor ile 4 lig maçında tek gol atmış şuanda herhangi bir kulüple sözleşmesi bulunmayan forvet.

ahmet şahin

balıkesirspor'un sözleşmesini feshettiği şuanda boşta olan kaleci. 35 yaşındaki bu tecrübeli abimizin hala alt ligler seviyesinde iyi iş yapabileceğini düşünüyorum.

kürşat duymuş

geçen yıl akhisar belediyespor'da 6 maça çıkmış şuanda herhangi bir kulüple sözleşmesi bulunmayan milli futbolcu. 1 kez a milli formayı giymiştir.

mehmet yılmaz

geçen sezonun ilk yarısını akhisar belediyespor, ikinci yarısını kızılcahamamspor formasıyla geçirmiş şuanda herhangi bir kulüple sözleşmesi bulunmayan milli futbolcu. 1 kez a milli formayı giymiştir.

süleyman demirel

türk siyasetini girdiği çıkmazdan çıkarabilecek, yarınlara umut olabilecek yegane siyaset büyüğü.

hadi be baba gel kurtar şu ülkeyi son bir defa.