1. 1.
  su sıralar dıgıturk'te yayınlanan polisiye dizinin adıdır. dızıde david caruso, horatio caine adında bilgiç cinayet dedektifini canlandırmaktadır. kisiliği ile ilgili kotu bır yorumum olmamakla bırlıkte, canlandırdıgı horatıo karakterıne gıcıgım vardır. eric delko rolundekı adam rodrıguez dızıdekı favormdır. dizide en cok gecen dialoglar, eser madde labotatuvarı, dna testi, suc alanı, kurban seklindedir. her bölüm birbirine benzese de izlenesi bir dizidir.
  1 ... painkiller
 2. 2.
  horatio caine' nin her bölümde insanlık dersi verdiği dizidir. csi ekibinin lideri teğmen horatio cainedir. delko, wolf, duquesne ve tripp ekibin gözde elemanlarıdır. her bölümde çözülmesi çok zor suç vakalarının altından başarıyla kalkar ve ileri adli tıp yöntemlerinden de faydalanarak başarılı işler çıkarırlar.
  4.sezonda labaratuarda yaşananları sızdıran bir muhbirin varlığından söz ediliyor.muhbirin kim olduğu konusunda her kafadan bir ses çıkarken halen sonuca varılmış değil. yine de uzun süredir csi:miamiyi takip edenler horatio cainenin birşeylerden kuşkulandığını ve muhbirin izini sürdüğünü farkeder.
  1 ... legend of the stranger
 3. 3.
  Miami de çözülemeyeck sorun var mi acaba dememe yol açmis her olayi çözebilme kabiliyetine sahip cool polisleri olan ve halen dizimax te yayinlanan doğaüstü dizi.
  ... dont be cute
 4. 4.
  her bölümde kendini aşan, horatio caine' nin yeni sezonda ipleri iyice eline aldığı, iş disiplini ve insan sevgisi ile hayran bıraktığı, izlemeyenin çok şey kaçırdığı polisiye dizi. evet, çözülmesi çok güç olaylar sonuca ulaşır, bunda son teknolojinin özenle kullanılması ve ekip elemanlarının olağanüstü çabası büyük etkendir.
  ... legend of the stranger
 5. 5.
  sırf horatio caine için bile izlenebilecek dizi. bir insan bu kadar mı artist olur bu kadar mı yakışır polisliğe.
  1 ... tankut kabza
 6. 6.
  son bölümlerinde dış güçlerce tehdit edilen dizi.

  --spoiler--
  horatio ve eric laboratuarın önünde, laboratuarı izleyen ve tuzağa düşürmek isteyen esrarengiz kişiler olduğunu konuşurken, bilinmeyen biri, resimlerini çekmektedir. her ne kadar son bölümlerde araları iyi olsa da kıskanç rick' in başının altından çıkıyor olabilir.
  --spoiler--
  ... legend of the stranger
 7. 7.
  son bölümünde sürpriz bir final ile biten dizi.

  --spoiler--
  horatio ve marisol evlenmeye karar verir. evlilik işlemleri için evlilik bürosuna giderken arka plandaki siyah minibüsün camı açılır ve siyah güneş gözlüklü bir adam, telefondan vur emri beklediğini belirtir. sniperin dürbününde horatio caine yer almaktadır. üst düzey bir suç topluluğu, horatio caine' yi öldürtmek istemektedir.
  --spoiler--
  ... legend of the stranger
 8. 8.
  artık sona eren dizi. son sezonuyla polisiye ekranı efsaneleri arasına giren yapım. bilgisi olanların horatio caine' nin, öldürüldüğü duyumu alınsa da, akıbeti hakkında bilgi vermesi beklenen dizidir ayrıca.
  edit: mala noche' nin tetikçisinin horatio' yu değil hoşlandığı marisol' u vurduğu dizidir.

  --spoiler--
  diego riaz adlı tetikçi, horatio caine tarafından bir uçağı düşürmek üzereyken vurulur, yere düşünce eric delko onu tekmeler, riaz ifade vermek üzere brezilya' ya götürülecektir ancak h' nin onu bırakmaya niyeti yoktur.
  --spoiler--

  önümüzdeki aylarda devam edeceği açıklanan dizidir. diziyi ve karakterleri daha yakından tanımak isteyenlerin kanal 1' de eski bölümlerini izleyebileceğidir. köstebeğin isminin saklı olduğu ve merak edenin izlemesi gereken dizidir ayrıca.
  ... legend of the stranger
 9. 9.
  sadece horatio caine için izlenecek dizi.
  1 ... kirmizi baslikli istasyon sefi
 10. 10.
  12 nisan 2007 itibariyle, dizimax' ta yeni bölümleri izlenebilecek polisiye dizi.
  ... legend of the stranger