1. 1.
  bir dönemin efsanevi tv dizisi...
  ... ferrole
 2. 2.
  2006 yılı içinde abd'nde gösterime girecek olan film..

  yönetmen ve senaryo
  Michael Mann

  Oyuncular
  Colin Farrell (James 'Sonny' Crockett)
  Jamie Foxx (Ricardo Tubbs)
  ... ferrole
 3. 3.
  gta vice city de adı geçen isim tamlaması ***
  2 ... gayrimüslüm gürseks
 4. 4.
  8 eylül cuma günü gösterime girecek olan michael mann filmi.
  ... fth
 5. 5.
  nıhayet gosterıme gırmıs ve meraklılarını sevındırmıs fılmdır. fılm konu olarak sıradan olsa da fılm muzıklerı sahane secılmıstır. sadece muzıkler ıcın bıle ızlenesıdır. yakaladıgım sarkılar ; numb-encore, in the air tonight, arranca, sinnerman, you belong to city dir.
  1 ... painkiller
 6. 6.
  klişe bir amerikan macera filmidir, ancak daha en başında numb/encore'dan what the hell are you waiting for şarkısıyla yapılan giriş etkileyici olmuş.

  --spoiler--
  fbı ajanımızın, kötü adamların tarafındaki japon ablamıza aşık olmasıyla türk filmlerini hatırlatan seni bu hayattan çekip kurtaracağım nidaları ile onu ortamdan uzaklaştırması ehh izlenmeye değer. bunun dışında hızlı kullanılan arabalar, yatlar ve de çatışma sahnesi ortama action olarak katılarak filmi kurtarmaya çalışmış. kanımca maalesef klişeden öteye gidilememiş.
  --spoiler--
  1 ... bettyboop
 7. 7.
  (bkz: colin farrell)in çok karizmatik olduğu film.aşk,aksiyon,cinsellik,polisiye karışımı çok güzel bir film.senaryo ve oyuncuları ile birlikte müzikleride bir harika olan film.
  ... samaryum
 8. 8.
  20 yıl sonra sevenleriyle kavusan bir efsane (the times).
  ... karpuzkabugu
 9. 9.
  belgesel tarzı çekimi ve screenplay 'i ile farklı bir atmosferi olan aksiyon dolu, testosterone yüklü bir film. meteor (taşın uzaydan geleni) gibi hatunlar, yakışıklı erkekler, pahalı giysiler, lüks arabalar yani miami vice!! li gong 'un colin farrell ile sevişirken ağlaması etkileyiciydi.
  1 ... roy mustang
 10. 10.
  bar sahnesindeki lynyrd skynyrd nın free bird şarkısının konuşulması dahi bu filmi izlemek için yeterlidir.
  ... cennetten kovulan