1. 1.
  eski bir platform oyunudur. cuce bir uzaylinin maceralari uzerine kurulmustur.
  2 ... painkiller
 2. 2.
  En kaliteli adsl modem üreticisi.
  2 -2 ... italiano
 3. 3.
  adsl modemi ilk ureten firmadır, bundan dolayı piyasada cok tutulur
  3 ... dopdop
 4. 4.
  optik ve dijital olarak ikiye ayrılan görüntü yakınlaştırma hedesi. sinema kameralarında pek kullanılmaz kullanılırsada optik zoom kullanılır. zoom in yaparken dolly'de out olursa tadından yenmeyecek görüntüler oluşur.
  ... amoresperros
 5. 5.
  kiz arkadasina inat, kendinle "ulan o iciyo da ben neden icmiyim" yarisina girdigin zaman dustugun durum. (bkz: sarhos olmak)
  ... erem
 6. 6.
  botuyla arkadaşlarıma keşke bundan alsaydım dedirten bir modem. tek portlu olduğu için sadece bana ait:) ona bişey oludumu üzülüyorum sanırım duygusal bir bağ kurdum.
  2 ... dark side of the moon
 7. 7.
  x6 modeli ile kablosuz internetin keyfi çıkarılabilen modem üreticisi.
  simgesi z'dir.
  http://www.zoom.com
  ... prince
 8. 8.
  gitar efektörleri üreten bir marka.
  1 ... koko
 9. 9.
  star'ın formatları ve haberleri aynı olan magazin programlarından biri.
  ... delgado
 10. 10.
  DSL modem alanında ilk olması hasebiyle pazarın ilk zamanlarda tek hakimi idi. Başka marka olmadığından insanlar için en kaliteli modem markası olarak algılanması normal. Zaten zoom modemlerini bilenler ilk ve ikinci nesil DSL kullanıcılarıdır. Pazarın büyümesiyle piyasaya onlarca marka girmiş ancak zoom çıkardığı farklı modemlerle piyasada tutunmaya devam etmiştir.Zoomun modem olarak kolay arayüz vb bir çok güzel özelliğinin yanında tek kötü özelliği 40 + bilgisayar bağlandığında kilitlenmesidir. 5510 vb yeni sürümlerdede bu sorun aşılamamıştır. Ayrıca kablosuza hiç girmese diyebileceğimiz kadar sorunlu ürünleri vardır.
  1 ... uzaklarda