bugün

Şuan halk tv'nin halk arenası programında uğur dündar'ın konuğu.
Halk arenasında konuşuyor şuan meral annem. Konuş konuş seni başkan yapıcaz.
#39457645 şeriatçı aptal beyanıdır. 3 öğün makarna ile beslendiğinden beyni işlevini yerine getiremez olmuş. geçmiş olsun.
Annem hazırlan 24 Haziran'da balkon konuşmasını yapacaksın.
görsel
ikinci tura kalması ihtimalinde mâlûm kişiyi mağlup edebilir. bu nedenle de, malum kişi tarafından adı dillendirilmiyor.
24'ünde başını alacak bir şovmen.
seçimlere katıl da boyunun ölçüsünü selo gibi kemal kılıçdaroğlu gibi sende al meral .

al da rahat la .

başka türlü olmayacak yine .

sandık tedavisi muhalefete yine iyi gelecek .
Bu kadindan o kadar çekiniyorlar ki, herhangi bir tv kanalinda mitingini bile goremiyoruz.

Ama rte nin kahvaltida portakal suyu icerkenki halinin canli yayini bile veriliyor.

Iste ozgur medya, iste tarafsiz medya.
ince eleyip sık dokuduğum düşünce tahlillerim sonunda bana yüksek oranda umut ve güven kazandırmış cumhurbaşkanı adayı.

nitekim hala sorularım var fakat cevaplanmayacak şeyler değiller.
Kadının konuşmalarını bile yayınlamıyorlar.

Vaatleri halka ulaşmasın diye 40 takla atıyorlar.

Bu medya hesap verecek!
medya sadece tv, radyo ve gazeteden ibaret degil.
tvlere cikartmiyorlar mi? varsin cikarmasinlar.
radyolarda sesini duyuramiyor mu? cani sagolsun, duymayalim.
gazetelerde bir baslik atmiyorlar mi? atmasinlar, gazete almayiz olur biter.
sosyal medyadan, kulaktan kulaga, arkadas ortaminda ve daha pekcok yolla ulastiracagiz seni milyonlara.
tayyipin saltanati bitecek, baska yolu yoktur.
ikinci tura kalırsa kazanacak olan lider, CHP'lilerin akıllı davranması lazım, öyle ya da böyle bu seçimde bir şeylerin değişebileceğini gösteren bu umudu bize veren kadın ki ikinci tura kalmasa da sağ seçmeni yola getirip incenin seçilmesini sağlayabilecek kişidir,bir kadın bir ana dünyayı değiştirebilir hele de türk ise.
ne olursa olsun bu seçime renk katacaktır
klâsik yüzde 50 akp yüzde 25 chp seçimlerinden bıktık.
Konuşmasını dinleyeyim foxda ona göre karar vereceğim. Oy kullanmaya karar verdim iki aday var düşündüğüm ya akşener ya ince. Ama akşenere daha yakınım bilmiyorum ama ikinci tura kim kalırsa ona vereceğim. Şüphesiz balikesirli yeter artık diyor. Dolar oldu 4.60 seçime kadar 5 olacak. Yazık.
bizim milletvekili adaylarımız çoğunlukla akp dahil terör örgütlerinin mağdur ettiği milletin adayları, sizin şaklabanlar sirk soytarısı, şarkıcı, popçu, türkücü, fettullah ile fotoğrafları olan ve ona güzellemeler yapan tipler, ulan bunlarla ancak eğlence mekanı işletebilirsiniz, saraya bakarsanız zaten daha faiz meselesine bile tersten bakıyorlar.
yani seçimleri kazansanız bile 1 sene sonra dolar 7.5'i geçecek, her şey ithal olduğu için insanlar aç kalacak ve aç insanlar tehlikelidir.
her ihtimalde devleti yönetecek donanımınız yok ve gidicisiniz. boşuna akşener'e iftira etmeyin.
unutmayın ki cehalet er ya da geç kaybeder.
Meral ana Antalya’da çomarları inletiyor.
görsel
Şu an arkamda, konyaaltında konuşuyor.
Mature.
adamın hasıdır hası.
Fetönün siyasi ayağı, Türkiye distiribütörü, evet 24 haziranda bu hanıma haddini bildirelim, ülke için, ümmet için ve tabiki reis için.
görsel
seçimlerde oyumu alacak kişi. 2. tura kalamazsa oy vermeyi düşünmüyorum.
kendisi olmasa Abdullah Gül e tıpış tıpış oy verecek Chpliler kendisine sallıyor
bir kez daha anladım bu ülkede akp ve chp seçmeni arasında fark yok.
faşist bir insan olduğu için chp seçmeni tarafından eleştirilmesi normaldir. Tabiki bir erdoğan değildir onun için gerekirse oy verilir.

Meral akşener kim önce bir araştırmak lazım 3-5 senelik bir isim değil türk siyasetinde.