bugün

entry'ler (16)

türk dizilerinin ortak özellikleri

entrika fakir kavuşamayan aşıklar vsvs..

ayağına basınca ağzını açan kız

pedalına basınca ağzı açılan çöp kovası var ya ayı onun gibidir.

türk askerine çuval giydirilince ne hissettiniz

Fransız şapkası giymektense Amerikan çuvalı giymeyi yeğlerim. -ATASÖZÜ

fenerbahçe

Hayatımın anlamıdır bu takım be. Kanımın rengidir.

mesaj atmadan mesaj atmayan kız

Bu kızlaar egoistin tekidir. Ben erkek arkadşaım mesaj atmasa bile atıyorum.

öğrenci evinde salamı yedirmeme çözümü

onun çözümünü bulan varsa alnından öpecem gerçekten.

misvak

Diş fırçası yerine kullanılan tahta çubuklu şey.

kadının kalbine giden yol

Lahmacundan geçer diyen falan da oluyor. Gerçek cevap şu ki karşısındakinin kalbinden geçer. Kendi kalbini bilirsen kadının kalbinin yolunu da bilirsin.

meral akşener

onu kimseye benzetemiyorum ya yani böyle bir insan yok. Nasıl bir iki yüzlülüktür? Ama en çok da fetö malı giibi bence.

muharrem incenin korumasının yaptığı terbiyesizlik

Muharrem ince bir yandan halkın önünde ayakkabı boyuyor bir yandan da korumalarla geziyor. Zaten unutmayalım ki bazı canlılara zarar vermek günahtır koruma tutmasına gerek yok yani.

hem kötü hem de saf insan

öyle biri olabilir mi ya? varsa bile çok şaşırtıcı...

karısına mini etek giydirmeyen insan

Öncelikle bunu kadın olduğumu belirterek yazmayı istiyorum. Benim kocam mini etek giymeme izin vermezse ilk önce neden diye düşünürüm. Güvensizlikten değil ya da çevreye güvenmemekten falan değil. Sizi sakınıyorlar diğerlerinden. Sadece ona güzel gözükün hatta sadece ona gözükün istiyorlar. Ve bu çokkk ama çookk tatlı bir şey. Zaten siz de eğer onu seviyorsanız söylediği gerçekte çok saçma bile olsa size mantıklı gelir. Onu kırmayın ve mini etek giymeyin derim...

istanbullu gelin

berbat bi film diyemem ama pek hoş değil.

otobüste yanınıza oturan erkeğe verilecek cevaplar

Yanıma oturdu diye ne olmuş yani? Yedi mi beni? Ama doğru, bazıları bunu kendilerine sulanmak olarak anlıyor. Ulan adama başka oturacak yer yok yer. Yoksa o da senin gibi kokuşmuş birinin yanına oturmaya meraklı değil. Ben bir kız olmama rağmen yanıma oturan hiçbir erkeğin kötü niyetle oturduğuna şahit olmadım ve olmam da inşallah. Her şeyi b*ktan anlamayın, lütfen.

türkiye nin geri kalma nedenleri

Kitap okumama tabi ki de. Eserleri geliştiren yok ki. Herkes aşk ile ilgili şiir yazıym derken aşna fişneye bulaşıyor valla.

oruç tutmayan türbanlı

Regl olmuş olamaz mı dicem ama burada kastedilen bilerek tutmayan kız herhalde. Ya abi şimdi Allah bize dememiş ki sen türbanlısın tut ya da sen açık saçlısın tutma. O yüzden oruç tutmayan açık saçlı garipsenmiyorsa türbanlı da garipsenmesin yani..