bugün

entry'ler (499)

chp nin cb yemin töreninde ayağa kalkmama kararı

Tuncay Özkan’ın koluna mavi bant yapıştırmasının ardından, CHPli vekillerin Erdoğan’ın yemin edeceğini sırada ayağa kalkmaması CHPnin emin adımlarla iktidara yürüdüğünün göstergesidir. beee mk salakları size bu kafayla erdogan 20 sene daha sandığın çöpünü toplatır durur. Adam her iki kişiden birinin oyunu almış hala gevezelik yapıyorlar.

not:Akp’li damgası yiyecem hissediyorum. affet ince baba :/

akp nin seçimle gitmesini istemek

Yapacak bir şey yok halkımızın tercihi bu.

milliyetçi hareket partisi

iyi parti ve MHP’nin Samsun’da yaptığı mitingleri inceledim. Miting aynı alanda yapılmış aşağı yukarı mitinge katılım aynı orandaydı. Sadece dikkatime çeken şey MHP’nin bariyerlerini alanın biraz daha gerisine çekmişlerdi ama bariyerlerin olduğu alan boştu. iyi Parti’nin alanı ise biraz daha daraltılmıştı diyebilirim. Bunlar sandıkta ya kafa kafaya dayanacak ya da iyi parti gerçekten dedikleri gibi sessizlerden oy alıp sollayacak.

Anlaşılan artık meydanlarda balon.

keşke demeyeceğim iyi ki diyeceğim

iyi Parti’nin televizyona verdiği reklamlarda kullandığı motto.

oyunuzu kime vereceksiniz

Adaylar netleştikten sonra ince’yi karar kıldım fakat eylemsiz doçent Bahçeli’nin aklı basına gelsin diye secimlerin de ikinci tura kalacağı da kesin olduğundan ilk turda Akşener’e vereceğim. MHP’nin yanında ezilsin istemiyorum o da güçlü bir şekilde seçimlerden çıksın diyorum.

Meclise gelecek olursak bu yönetimle benden CHP’ye oy çıkmaz. Özellikle ince CHP’nin oylarına fark atsın ve mevcut yönetim sorgulanabilir hale gelsin diye iyi partiye vereceğim. Tabii ki nispet olsun diye yapmıyorum. iyi Parti’nin kadrosu gerçekten çok güçlü mecliste belli çoğunluğu yakalarlarsa bir sonraki seçime kadar Akp’yi dağıtması işten bile değil.

iyi parti

akp’li şirketler bile barajı geçeceğine inanmış durumda ha ittifaktan dolayı barajın bir önemi yok denilebilir ancak millet ittifakının gücü iyi parti’de bitiyor. çünkü chp’nin yapabilecegi çıkış bellidir, iyi parti sağdan ne kadar oy koparırsa millet ittifakı o kadar güçlü olacaktır. chp’li anketörler iyi parti’yi düşük göstererek kendi kuyularını kazıyor, haberleri yok. ki onca emeğin mücadelenin yanında iyi parti’nin baraj altı kalması hayaldir, vefasızlıktır.

selahattin demirtaş

görsel

görsel

ip mitinginde darp edilen vatandaş

Yalan konuşma diyeceğim de yalan ruhunuza işlemiş gören de tekme tokat daldılar sanar, kolundan tutulup polislere teslim edildi neyin teranesini yazıyorsun merak ediyorum. Aynı hareket MHP,CHP,Akp mitinginde de olsa insanlar elbet rahatsız olacaktır. Orada dayak yemediğine şükretsin hem halkı kışkırtacaksın sonra da saygı bekleyeceksin hadi oradan. MHP mitinglerinde dayak yiyen Akp’lileri, Mersin’de 7 Haziran zamanında petrol ofisinde MHP’liler tarafından lince uğrayan reisi tayfayı unuttun tabii.

akp nin meral akşener e teklifi

Yalandır gardeşim ya o fedöcüye hiç ak parti gibi temiz parti öyle bir deklif mi götürürmüş.
görsel

görsel

meral akşener

Kahramanmaraş’ta kendisini şehit yakını olarak tanıtan Akşener’e ‘ekonomiden önce terörü konuş’ diye hoplayan bir zata Akşener ayarı yine vermiş. Oslo’dan girmiş Habur Rezaletinden çıkmış, Peşmerge soytarılarını hatırlatarak gönlümden yeniden taht kurmuştur.

MHP romantikleri dışında kimseden oy moy almayacak, Akp’li tayfa vefa nedir zaten bilmez. Akp’li yine Ak partisine oyunu atacak. Kimsenin oyu kimsenin babasının malı değildir efendim “ulkocolok MHP’de olur” anlayışında aklı selim tek Allah’ın kulu yoktur olanın da MHP’den menfaati vardır o kadar. Akdeniz’de Adana’yı CHP’ye kaptıracaklar, Osmaniye’yi Akp’ye, Mersin’i iyi parti’ye hala MHP’den bir çıkış bekliyorlar.

Bitti kardeşim bitti sıfırı tüketiyorsunuz. Teşkilatın 40 bin lira borcunu tek kalemde silmiş olan benim ailemde yönetim kurulundaki adamlar bile oy vermeyecek. Kimden oy bekliyorsunuz merak ediyorum?

bir chp liye laf anlatmak

Kimi durumlarda Akp’lilere anlatmak kadar zordur.

görsel
2015 Konya mitingi

görsel
2018 Konya Bölge istişare Toplantısı

Lider, doktrin, teşkilat :/

Sen Türk milliyetçilerini biatçı mı sandın, biz ki saraylardan kimleri kimleri alaşağı etmişiz, şimdi gidip sarayın kölesi mi olacaktık ?

ince demirtaş a giderse oy vermekten vazgeçerim

Normal şartlarda vermem. Ama ince’yi bilen bilir. Bdp ve hdp’lileri mecliste nasıl gömdüğünü yerin dibine soktuğunu cümle alem bilir. CHP’li değilim eski MHP muhaliflerindenim eger ziyaret ederse ince’nin ziyareti oy devşirmeye yetecekse sineye cekerim. Çünkü ince’yi hepimiz biliyoruz. Pkk ile yan yana getirilmeye kalktığında meclisi yerinden oynattığını, Altan tan’a verdiği ayarları biliyoruz. O yüzden gonul rahatlığıyla oy veririm. Çünkü pkk konusunda en hassas olanların basında ince gelir ta en basında Kürt siyasal hareketinin karşında Akp’ye rağmen karşı durmuştur. Dolayısıyla içim rahat, pkk ile akp’den kat be kat daha şiddetli bir şekilde mücadele edebileceği iyi biliyorum.

yazarların cumhurbaşkanlığı oy oranı tahminleri

Rte 44
ince 28
Akşener 14
Demirtaş 11
Temel 2,6
Doğu 0,4

2.tur

Rte 57
ince 43

Akp:39
CHP:25,6
iyi:13
Hdp:11
MHP:6
Saadet:2
Vp:0,4

reisici tayfa cb alır
muhalif tayfa meclisi...

meral akşener

Bugünlerde kan kaybettiği acı bir gerçek medya etkisi, çarpıtılan söylemler kısmen de olsa etkili olmaya başlamış her ne kadar Adana’da güzel bir miting geçirmiş olsa da Hatay bugüne kadar ki en berbat mitingi olmaya aday. Oysa Hatay’da ciddi anlamda MHP ve CHP oyları var ama meydanlar da eski Akp ve Dp’liler çok ilginç çok..

meral akşener

Meral ana Antalya’da çomarları inletiyor.
görsel

faiz lobisi

Adam 1000 lirayı mevduata bağladım diyor ulan 150 lira para icin o kadar vakit mi beklenir? :D

Gören de 1 milyon lira yatırmışlar sanar.

iyi parti

bahçeli’yi 2’ye katlayacağına adım kadar eminim ama meral mommy’nin 2.tura kalamayacağını düşünüyorum. şu an muhalif lider çok güçlü isimler ancak muhafazakar seçmenden oy alabilmenin tek yolu akşener. gül gibi bir projeyi akşener’in inadıyla ekarte etmesini chp seçmenin görmezden gelecegini düşünmüyorum ama yine de ince 2.tur için en güçlü aday.

adnan menderes in memurunun karısıyla yatması

iftira atmayın lan Atatürk'ün solcuların elinden çekip kurtardığı adam ettiği sayılı insanlardan, kendisini sevmesem de iftirayı hak etmeyen bir kişilik.