bugün

iyi bir kumasi oldugu gorulen,defansin saginda da oynayabilen * orta saha oyuncusu
dsi'den takım arkadaşım olan 1983 doğumlu kayserispor'lu futbolcu. yakın zamanda 3 büyüklerde forma giymesi kesin gibi.
07.09.1983 doğumlu, kayserispor altyapısından yetişen futbolcu..
aslen yozgatlı futbolcudur.
galatasaray' ın transfer etmek için ısrarla uğraştığı ancak sevgili başkanın transfere harcadığı paralara bakılırsa, transferi çıkmazdaki kayserisporlu futbolcu. sadece orta saha ve sağ kanatta sergilediği ofansif futbol ile değil, ayrıca savunma yönüyle de türkiye' de hangi takıma gitse iş yapacak isim.
sefaatli'li oldugu icin yozgatli denmesi pek dogru olmaz, cunku buranin insani kendini pek yozgatlidan saymaz. bu futbolcu, her ne kadar forma numarasi 66 olsada, sefaatli yozgat'a dahil olsada, kendisini kayserili gibi hisseder. nitekim 38 numarali forma icin kamber arslanla tartismak zorunda kalmistir.
gokhan unal'in yoklugunda daha bir guzel, daha bir verimli oynadi gibi geldi bana.
hafta sonu oynayacakları beşiktaş maçı öncesinde yaptığı yorumu beni dumura uğratmış yetenekli ama türkçe si zayıf orta saha elemanı.
- maçı kazanmak için geldik, 1 puan alabiliriz, üç puan da fena olmaz, berabere de kalabiliriz ama kazansakta olur! *
çok sağlam kaynaklardan alınan bilgilere göre devre arasında galatasaray altyapısından oğuz sabankay ile takas edilerek * galatasaraya kazandırılacak futbolcu... * *
msn adresi 38'li, 66'li bir sey olan futbolcu. * * *
türk futbolunun en sessiz sakin ve sürpriz çıkışına imza atan kayserisporlu futbolcu. orta sahanın güçlü ve etkili oyuncusu. süper lig'deki lampardvari gollerin sahibi. istanbul takımlarının üçünde de rahatlıkla ilk 11'de forma giyebilir. fakat kayserispor iddialı bir çıkışa hazırlık yaptığı için gökhan ünal gibi topuz'u da kadroda ısrarla tutmak istiyor.
orta okulu aynı okulda okuduğum şimdilerin çok para eden adamı.
(bkz: adam)
bugünkü gazetelere inanacak olursak fenerbahçe'ye gelmek isteyen oyuncu. roberto carlos, alex gibi isimlerle oynamayı arzuluyormuş. ayrıca kayseri'yle imzaladığı sözleşmenin de pek bir önemi yokmuş.
gökhan ünal'ın galatasaray'a gitmek istiyor olması gibi kendisi de fenerbahçe'ye kafayı takmış durumda. ama en büyük problem, türk futbol tarihinin en büyük inadına imza atan kayserispor yönetiminin bu futbolcuyu asla satmak istememesi. durum öyle bir boyutta ki, istanbul'da billboard kiralayarak bu oyuncuları asla satmayacaklarını belirtti kayserispor.
an itibari ile star'da gökhan ünal ve kendisi ile yapılan röportajda, önce gökhan'a sonra kendisine yönelen soruların hepsini, ben de aynen gökhan'a katılıyorum diye cevaplamıştır. transfer dedikodularını nerden öğreniyorsunuz diye sorulduğunda bile gökhan'dan öğreniyorum demiştir.
kayserispor başkanı recep mamur'un ''satmazuk da satmazuk'' diye istanbul'un dört bir yanındaki bilboardlara ilan verdiği kayserispor'lu futbolcu...
aslen galatasaraylıdır kendisi.
sağ kanat defans ve orta saha oynayabilen bu oyuncu uzak mesafeli şutları ve frikikleri ile birçok maçta gol atmıştır.
an itibariyle fox tv'de fenerbahçe'ye transfer olduğu söylenen kayserispor'lu futbolcu.
tüm gazete, radyo, televizyon gibi kitle iletişim araçlarında bugün itibariyle çıkan "fenerbahçe ile anlaştı" ibaresine konu olan insan... çok süper diyorlar bu adam için.
fox tv tarafından fenerbahçe ile anlaştığı iddia edildi. fakat fenerbahçe resmi sitesinden bu haber yalanlandı.
acilen medyaya "ağzımla kuş tutsam milli maçta forma şansı bulamam" açıklaması yapması gereken futbolcu. yoksa o kadar dökülen futbolcu varken maçları kulübeden ya da tribünden izlemeye mahkum olacak.
topa vurus tarziyla farkini hissettiren futbolcu. Uzak mesafelerden artik her nasil vuruyor ise top havada 3 kez yon degistiriyor ve kaleyi buldugu anda cikarilmasi cok guclesiyor. Yanliz tipi bozulmaya basladi, buyuk topcu havalarina girmeye basladi son zamanlarda. sac uzatmalar, samuray tarzi baglamalar falan.. hayra alamet degil.
yakın zamanda türkiye'de yetişmiş en iyi futbolcu ünvanını alacak futbolcu. sağlam karakteri ve saha içindeki yapabilecekleri ile geleceğin geç anlaşılan yıldızlarından olacak.
bana steven gerrard'ı hatırlatan futbolcu.
frikik atma konusunda juninho ve beckham ile yarışacak yetenekli futbolcu. beckham'ı yener de juninho zor.