bugün

5 mart 2006 günü fenerbahçeyi 90. dakikada gökhanın attığı golle yenen takım. kayserinin süper ligde oynayan 2 takımından biri. diğeri de erciyesspordur..
kayseride bulunduğum 6 yıl bıyunca lige çıkmasını beklediğim ama muvaffak olamadığım takım. benim gidişimi fırsat bilerek hemen lige çıkmıştır. severiz, destekleriz.
fenerbahçeyi yenip fenerbahçeyi liderlikten alıkoyan,iyi futbol oynayan bir takım.
daumun sonunu getirmiş olduğunu ümit ettiğim takımın şehri.ticarete yatkın olan insanı vardır.nedense pek bi üçkağıtla anılır adları...
gelecek yılların en iyi teknik direktörü olarak gösterilen ertuğrul sağlam'ın yönettiği, ligde çoğu takıma kök söktüren, ikinciliği fenerden ve galatasaray'dan daha çok hak etmiş takım.
süper lige çıktığı gibi fırtınalar estirmeye başlayan takım.
intertoto'nun değişen ve kolaylaşan statüsüyle uefa'ya katılabilmesi kuvvetle muhtemel olan takımdır.
türkiye' nin dünya kupası düzenlemeye aday olabilmek için yapacağı güzel ve büyük stadlardan biri kayseri' ye yapılacağı için kayseri erciyesspor' la beraber güzel bir stada kavuşacak olan takım.
uefa'ya katılma yolundaki takımımız..ayrıca erciyessporla isim değişe değişe aslında hangisinin hangisi olduğu çoğu kişi tarafından bilinmemektedir..
uefa ya kaldıgı taktirde uefa kupasi 2. ön elemelerinden trabzonspor ile kupaya girecek olan takımdır yalnız puanı yetmediğinden sanıyorum o kura da seribaşı olamayacak olan takımdır. dereyi gormeden pacalari sivamamak lazım ama 2. ön elemeye kaldığı takdirde partizan belgrade ve rapid bukres gibi takimlarla eşleşebilir.

(bkz: yolun acik olsun kayserispor)

kayserispor Başlığındaki Önemli Entry'ler

Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.