bugün

entry'ler (125)

üstüne para verseler izlenmeyecek filmler

(bkz: recep ivedik) kaç kişi izlerse izlesin, film kötü.

tenefüste sınıfta oturan öğretmen

öğrenciyi tedirgin eden öğretmendir. tenefüs olunca insani bir ihtiyaçla dışarıya çıkan öğrenci sınıf civarında dolanırken, genelde öğretmeni gözleyip o girdiğinde hemen içeri dalar. fakat eğer öğretmen sınıfta kalmayı seçiyorsa, bu zavallı öğrenci içeriyi kollamaktan tenefüsünü yapamaz. bu yüzden sözüm size öğretmenler; tenefüslerde çıkın bir hava alın.

ateşi bulup hemen etrafında gitar çalmak

(bkz: ateşi bulup hemen gitarı icat etmek)

türbanlı hostes

(bkz: türbanlı host)

lise son

umutların tükendiği yer.*

ders çalışmak zorunda olmak

(bkz: lise son)

air20

zenci kardeşim denilesi yazar. james white ın baba tarafından yeğenidir kendisi.*

kendi aralarinda fm oynayan sozluk yazarlari

zevkten bırakamayan sözlük yazarlarıdır. gerçek dünyada yaşananlar artık onları ilgilendirmemektedir. oyundan çıktıklarında sanal dünyaya dönerler. kendi yarattıkları takımın aşkı içinde kavrulurlar.**

fm oynayan sozluk yazarlari

(bkz: kendi aralarında fm oynayan sözlük yazarları)

rüyanın kabusa dönüştüğü an

jessica abla ** odanın kapısını kapatıp size doğru yaklaşırken yatağın altında saklanmakta olan şahin k nın bir anda önünüze fırlaması.*

o kadar kitap okudum bir bok anlamadim

(bkz: o kadar kitap okudum anladım da ne oldu)

elektrigin olmadigi an yapilanlar

sevişmek.. çok mu fesatım ya? *

domatese asik olmak

(bkz: aşık olamamak)

ölüm

ölmek;
ölmek nedir? farklıdır ölmek.. birgün herşeyi değiştirecektir ölmek. sevdiklerinizden ayıracaktır sizi. sevildiklerinizden de...
e ne yapmalı o zaman? birgün ölmeyecek miyiz? öleceğiz. ee o zaman iyi birşeyler bırakmalıyız burda. iyi birşeyler bırakalım ki insanlar bizden iyi bahsetsin. canberk te vardı, geçmişti bu dünyadan, iz bırakmıştı desinler.. değil mi ama?
seviyorduk onu desinler. iyi ki vardı desinler. zaten başka ne için yaşıyoruz ki?

ditty

kendisini tanımamama rağmen ölümünden dolayı entrylerini okutarak kendisine sempati duymamı sağlayan yazar. umarım; bilmiyorum ne yazsam. sizin bildiğiniz şeyler işte: herşeyin istediği gibi olmasını çok isterdim. belli ki o farklı biriydi... umarım orda herşey istediği gibi olur...

yanlış anlaşılmış şarkı sözleri

doğru: aşk sakızı mısın?
arkadaş: aşçı kızı mısın?*

büyük öğrenci yalanları

abi yarın kesin başlıyorum öss'ye hazırlanmaya vakti geldi artık..

alper yılmaz

erdemirspor'un 1. lige yükselmesinin ardından erdemirspor'la bir yıllık sözleşme imzalayan deneyimli oyuncu.

bu adam hep konussun ben hep dinlerim denilenler

(bkz: murathan mungan)
(bkz: rasim öztekin)
(bkz: ali poyrazoğlu)
(bkz: altan erkekli)

hiç kimse sevmediği halde sevilebilen şeyler

(bkz: yağmurlu havalar)