bugün

dizi bu bölüme kadar iyi hoştu ama bu bölümün sonunda sıçtı resmen. mira yamanla telefonda konuştu yamanın eski sevgilisinin yanında olduğunu öğrendi sonra hoop bir anda barda sahneye çıkmış isyaaaan diye bağırıyor. yuh artık yeşilçama bağladınız oldu olacak masadaki örtüyü çekip yeter ulan diye bağır. birde yamana posta koydu. dizi zaten çok mutlu gitmiyor muydu son 2 bölümdür? ee biraz acı lazım bu yolla o oldu.
The O.C dizisinden Türkçe'ye uyarlanmış Warner Bros yapımında gerçekleşen dizidir.
En başından beri saçma bulduğum dandik dizi. (#22085879)

not: san marino'luyum.
dizinin esas kızı eylüldür. esas çocuğuda merttir.
mine tugay varken esas kızların amk dediğim dizidir.
Barış falay gibi bir oyuncunun böyle saçma bir dizide nasıl yer alabildiğine inanamıyorum. Ayrıca ne zaman Karagül reklama girdi biraz da şuna bakayım desem, ne zaman kanalı açsam hoop bi öpüşme. sonra yapmacık yapmacık ne yapacağını bilememe halleri falan.. insallah en kısa zamanda biter.
ortaokulda kullandığım okul sıralarının üstüne karaladığım nicknamemdir.
beşiktaş-gençlerbirliği maçı devre arasında bulunduğum ortamda açılan izlenen 15 dakikalık kısımda iki öpüşme ve saçma saçma birbirine bakışlar gördüğüm ve o 15 dakika içinde içimden bir mecnun çınar duası olan Allahım at et beni dediğim kısa zamanda bana fenalık getiren büyük hayran kitlesi olan dizi.
çağatay ulusoy ve serenay sarıkayanın oynadığı romantik komedi tarzı çekilen büyük hayran kitlesine sahip star tv dizisi.
15. bölüm sonunda orkun a atılan kafa sonunda geçen diyalog

- yeter ! yeter !

- tozlu derede değilsin !

- kendine gel !

- istemiyorum artık seni !

- istemiyorum seni çık git, git hatatımdan !

- çık dedim ...

+ öyle mi ?

- öyle ...

[ halil sezai olaya girerrr ]
"benim bu derdimmmmmmm ...."

lan son zamanların en vurucu ayrılık sahnesiydi olmuş mu ?

olmuş ...
o.c. izlemiş bir kişi üşenmeden otursa yazsa buraya yamana bunlar bunlar olacak mert e bu olacak diye bizde rahat etsek.
--spoiler-- Mira ölecek. --spoiler--
--spoiler-- ölsün. --spoiler--
Star TV'de Cuma günleri yayınlanan, senaristliğini Ece Yörenç ve Melek Gençoğlu'nun yaptığı ve Ali Bilgin'in yönettiği drama türündeki televizyon dizisi. ilk bölümü 13 Eylül 2013 tarihinde Star TV'de yayınlanmıştır. Medcezir, Amerikan yapımı The O.C. dizisinden uyarlanmıştır. Dizinin yapımını Ay Yapım, yapımcılığını ise Kerem Çatay üstlenmektedir. Dizinin müzikleri ise Toygar Işıklı tarafından yapılmıştır.
Gereksiz bir dizidir. Eğer turkiyede böyle.bi döngü varsa gidip papua yeni ginede yaşarım.
Dün akşam derslerin verdiği ağırliktan kafamı kaldırdım. Biraz televizyon izleyip dağıtayım dedim. Televizyonu actim bu varmis. Dizinin the oc nin uyarlamasi olduğunu duyduğum için merak da ediyordum isin doğrusu. Bir actim güzle bir kiz var ekranda iyi hoş buraya kadar. Sonra kapi calindi içeri bir adam girdi sonradan anlarigim kadariyla kizina hediye vermeye gelmiş. Lan kiz kutuyu bir acti galaxy gear. Bu bir sevindi bir sevindi sanki babasi buna kanarya adalarini falan satin almis. Ruhlari fakir lan bunların.oturdukları evler bilmem kaç para giydikleri kiyafetler falan. Hani öyle mango dan indirim bekleyen saftirikler gibi de değil. Ama gel gör ki babasinin ayakkabı parasina aldiği hediyeye acayip sevindi. O u geçtim cidden gündüz kusaginda yayınlanan bilumum pembe dizilerden tek farki yausuklu oğlanlar ve citir kuşlar yoksa tripler hep ayni bilmemne. Bi de olm selenay sarikaya hakikaten çok hoş lan edit: uyari geldi benim kafa harbi uçmuş gecen haftaymis ya la o bölüm .
türkiyede yapılan dizileri kötülemeyi amaç edinmiş insanların kötülediği dizidir. öncelikle çalıntı değil uyarlamadır önce bunu öğrenin. the oc izlemiş biri olarak bana göre, pek bi fark yok söylendiği kadar eksik kalmamış hatta oynayan tipler daha bile iyi, bazı sahnelerin aynı olması doğaldır adam parayı vermiş isterse çeviri yapıp önüne koyar hakkıdır. dizinin izlediğim 6-7 bölümüne dayanarak olabildiğine türkiyeye uyarlandığını söyleyebilirim. son olarak ağzı açık izlediğiniz çoğu amerikan dizisi uyarlama bile değil çalıntıdır, ülkende yapılan işleri bu kadar da kötülemeyi amaç edinmeyin ayıptır. tamam muhteşem bi dizi değil, biraz fazla zengin kız fakir oğlan hikayesi olmuş olabilir ama zaten the oc bile öyle ahım şahım değildi müzikleriyle beraber çok iyi harmanlandı böyle oldu. burda veya ekşide eleştirenlerin de çoğu ya diziyi(medcezir) sürekli takip ediyo ya da the oc izlememiş sağdan soldan duyup eleştirmeyi amaç edinmiş kendine niye? çünkü öyle yaparsa elit olacağını düşünüyo. bu kafadan kurtulun önce.
son 20 dakika bölümün bitmesine.
hala hiçbir hareketin, olayın olmadığı dizi. sadece boş boş bakıyoruz. son 30 saniye de olaylar oluyor. aha öbür hafta dananın kuyruğu kopacak diyorsun geçen haftaki olay da son 30 saniye de çözülüyor.
geri kalan 89 dakika 30 saniye boşa gidiyor.
Acaba kim izliyorda hala yayindan kaldirilmadi diye dusundugum, tam bir ergen dizisi.
yeni ergen dizisi. evet.
star tv'de yayınlanan saçma sapan ergen dizisi.
hala çağatay ulusoy adlı çocuğu oyuncu diye oynatan yapımcılar, yönetmenler var.
şaşmamak elde değil.
Çok yazıldı ama bence de;

ergen dizisi.
her belayi ceken yapidaki asrin cenabetini icinde bulunduran dizidir. (bkz: yaman koper)
ergen dizisidir.
arkadaşlar arasında izleyen adamla dalga geçilen ve dalga geçilen adamın 'güzel karılar var olm, ondan izliyorum' diye kendini savunduğu dizi.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar