bugün

entry'ler (40)

kızlara en çok yakışan giysiler

jartiyer.

hastası olunan sözler

yar fakır ben de fakır.

kadınların kendilerni cinsel obje olarak görmeleri

lezbiyenliğe giden yolda ki birinci adımdır.

erkeklerin istediği ideal kız modeli

dışarıda namuslu evde tam bir orospu. işte budur ideal kız.

ariel şaron

büyük komutan!

tanrı ve halkı için savaşmış, teröristleri bir bir öldürmüş olan ileri görüşlü, demokrasi yanlısı, çağdaş kurtarıcı. israiloğullarının yetiştirdiği en büyük insanlardan.

ruhu göklerin olsun...

sözlük yazarlarının son öptüğü varlık

telefon.
düştü ama kırılmadı, bende ödül olarak öptüm.

evlenilmeyecek kız

erkek arkadaşıyla yattığı anı videoya kaydeden kızdır.
(bkz: şantaj)
(bkz: sex kaseti olan yazar)
(bkz: #22508557)

sözlük yazarlarının itirafları

itiraf ediyorum sex kasetim var.
nasıl videoya çekmiş bu kız hala aklım almıyor. hemde benim evimde yani. sen nasıl daha önceden geldin kamera yerleştirdin falan. vay arkadaş ya!

biz ne yavuz dan ne de şah ismail den vazgeçeriz

bir türk'ün demesi gereken söz.
tarihin en acı savaşlarından birisidir zaten çaldıran savaşı. iki türk devleti karşı karşıya gelmiştir. binlerce türk kanı dökülmüştür anadolu'nun topraklarına.

ronaldinho nun şişirilmiş bir balon olması

(bkz: bir beşiktaş lı ağlıyor gözleri yaşlı)

bir yabancıya önerilebilecek türkçe şarkılar

zeki müren'in tüm parçaları.

ateistlerin günah işleme potansiyeli

ateist ve günah? nasıl bir kafa bu? pardon sorduğum soruya bak, cahil kafası işte.
ateistin günah işleme potansiyeli nedir yahu! tamam cahilsiniz de bu kadar da olmaz.
ateisti kendi doğrularına göre yargılıyorsun.
ateist senin zina dedin şeyi gayet normal olarak görüyor(ki zaten normal bir şey) sen nasıl o adama günah işliyorsun diyebilirsin?

gelecekteki sevgiliye mektup

geç kaldın!

9 yaşında kızla evlenen peygamberin ahlak tanımı

malum peygamberdir, herkes tanır bu peygamberi.
9 yaşında küçücük bir kız çocuğuyla evlenmiştir ve sonrada kurduğu düzende(din) ahlaktan, haramlardan, zinadan falan bahsetmiştir.
bu kurduğu düzende yetişkin iki insanın cinsel bir ilişkiye girmesi haram olarak nitelendirilmiş, taşlanması emredilmiştir fakat 9 yaşındaki bir kız çocuğuyla ilişkiye girmek günah olarak sayılmamıştır. en azından kendisini kayırmıştır bu işten.
hem öyle bir tanrı yaratmıştır ki bu peygamber, evlendiği o küçük kız çocuğu için bu tanrı ayetler göndermiştir.

şimdi o peygambere inananlar sokaklarda ahlak bekçiliği yapıyorlar. ironi dedikleri bu herhalde.

çocuklara karşı şiddeti öneren peygamber

şüphesiz ki cahillerin peygamberidir.

son peygamber

(bkz: son yalancı)

müslüman nüfusun olduğu yerde huzur aramak

tüm savaşların temelinde dini kaygılar yatar adlı başlığım ziyaret edilebilir.
ben tüm dinlere karşıyım, fakat müslümanlık kötünün de kötüsüdür. bu bakımdan müslümanlık yerine hıristiyanlığı elbette tercih ederiz.

kalkıpta uç noktalarda örnek vermek(hitler,neron vs) olayı çarpıtmaktan başka bir şey değildir.

kanayan kanatlarla geldim

ileri görüşlü, aydın bir yazar kardeşimiz.
nereden mi anladım? işte bu entry'sinden;
baya bir modern, öyle böyle değil.

müslüman nüfusun olduğu yerde huzur aramak

katil, hırsız, pedofili ve yalancılarla dolu bir yerde huzur aramakla eşdeğer arayış.

tarihte hiç bir zaman müslümanların olduğu coğrafyalarda kan ve gözyaşı eksik olmamıştır. çünkü müslümanlık saldırı, kan ve vahşet üzerine kurulu bir düzendir.

anti müslüman yazarlar

içinde bulunmaktan şeref duyduğum, ilerici, aydın, çağdaş yazarlardır.
teröristlere karşılardır, adam gibi adamlardır.