entry'ler (329)

mustafa kamal müslümansa neden hilafeti kaldırdı

müslümanlığın şartları arasında hilafet rejimine dokunulmaz diye bir allah ayetimi var trolcan diye cevap bile vermenin gereksiz olduğu zırva.

remolent

kendisiyle tanışmamız iki ay'a yakın bir süre öncesine dayanır. saçlarım konusunda biraz hassas bir insan olduğum için özel hastanelerden randevu alıp veya bazende hastanede çalışan bir tanıdık vasıtasıyla sorunu dermatolağa ilettiğim zamanlar olmuştur. yani 3 özel dermatoloji uzmanına randevu aldım ve ağız birliği etmişler gibi hepside konu başlığımız olan remolent marka bu ürünü reçetelerine yazdılar.

şu an itibariyle düzenli kullanıyorum ve sonuçlardan hiç memnun değilim. eski saçlarımı arar oldum. saç tellerim daha çok zayıfladı ve araları daha çok açıldı. aklıma ilaç firmalarının bu ürünün adını duyurabilmesi, piyasada pazar sahibi olabilmesi için dermatologlara
kardan pay vermiş olabilir ihtimalleri gelmiyor değil.

marka hakkında kullanıcı yorumları neredeyse hiç yok. daha adını duyan bile yok diyebilirim. belki bi kaç yıla kadar adından söz ettirmeye başlar.

tanım olarak, dermatologlara erkek tipi saç dökülme sorununuz olduğunu söylediğinizde ezberden reçeteye yazıp gönderdikleri ilaç markası.

requiem for a dream

kürk mantolu kadın bir bu iki. overrated bir film, tabii bence.

bir küfür olarak kürt

(bkz: sen kürtsün daha iyi bölersin şu ekmeği bölsene)

küfür olmayan ama küfür etkisi yaratan sözler

tipimi cemaatçilere benzettiler.

http://spordefteri.com/re...g/samanyolu-caps-7938.jpg

saf

benim için en ağır küfürlerden daha etkili bir laftır.

biri bana bunu söyleyeceğine sinkaflı konuşsun daha iyi. bunu duyduğum zaman taşşak oğlanı, idare edilesi görmezden gelinesi bir mal, hiç bir saygınlığı olmayan, ciddiye alınmayacak bir ezik gibi hissediyorum kendimi. evet, tam olarak bu duyguları yaşıyorum ciddi ciddi söylendiğini hissettiğim zaman.

ve peşi sıra kendimi kanıtlamam gerektiğine inandığım için, o lafı edene içten içe aslında zannettiğinin aksini görene kadar terör estiriyorum.

ne safı amına koyim yaa, sikerim tahtanızı iyilikten maraz doğar diye boşa dememişler.

kendime not

Duyguların mantığının önüne geçtiği zaman kontrolden çıkıyorsun, yapma.

türkiye de kişi başına düşen cami sayısı

http://www.hurriyet.com.tr/ekonomi/27371830.asp

tabloya göre, bilim,teknoloji ve sanayi bakanlığı 666.206.000 tl ödenek ayrılırken diyanete 5.743.383.000 tl ayrılmıştır. başka sözüm yok, yorum sizin.

türk polisi

muhatap olduğu insanlar genel olarak suça karışmış toplum düzenini bozan kimseler olduğu için psikolojilerinin sağlıklı olmadığını düşündüğüm bazen en yakın arkadaşımız bazen akrabamız bazen o veya bu senin benim gibi hataları, doğruları olabilen insanlardır. çok göz önünde oldukları için pek sevilmezler.

onur yürüyüşünde birbirine oral yapan lezbiyenler

insanoğlu gerçekten çıplakken bütün cazibesini kaybediyor. güzelim kızlar kasapta asılı et parçasından farksızlar çıplak halleriyle. onun haricinde videonun altında yer alan yorumlar gerçekten sinir bozucu.

tanım; cinsel tercihleri sebebiyle eylemde yer alan insanların bulunduğu görüntüler.

oruç tutmaması ile hava atmak

(bkz: kişi kendinden bilir işi)

nasıl ki oruç tutmak aferin yada hürmet edilecek bir saygıyı hak etmiyorsa, oruç tutmamayı da karizmatiklik olarak algılamak ancak tuttuğu oruca aferin bekleyen kişilerin tamir edilmesi gereken ego problemidir.

ramazan davulcusunun gereksizliği

yıl olmuş 2015, gecenin en sessiz sakin saatinde sanki herkes oruç tutuyormuş gibi kafa sikmekten başka bir işe yaramayan davulcu gereksizliğidir.

neyin ısrarı bu sorarım ! uyanmak isteyen saatini kurar uyanır. daha kaç yıl geçmesi gerek ki bu gereksizliğe bir son verilsin. ayıp ya, gerçekten geçerliliğini yitirmiş boş beleş bir icraati her sene devam ettirdikçe ettirmenin manası ne! ben şu saatte belki uyku tutmadığı için ayaktayım ama işe gidecek adam var aşağıda, belki oruç bile tutmuyor. bebeğinin sesini duyuyorum, kim bilir davulcunun gürültüsüne uyandı belkide ?

saygı saygı diye hep tutturanlar önce kendisi gibi olmayanlara saygı gösterecekler ki saygı beklesinler.

çok sıcak üstümü mü çıkarsam diyen kız

onu diyen kız ne güzel bir kız onu soyacak erkek ne güzel bir erkektir.

game of thrones

5x8 bölümü için jon snow adeta seçim öncesi ak parti'nin zulümlerine son vermek için birleşme taraftarı olan hdp başkanı selo, yabanılların lideri kılıçdaroğlu, yabanıllarda jon snow ile ittifakı reddeden adam bahçeliyi gözümde canlandırmıştır.

Ak gezenlerin kimi hatırlattığını söylemeye gerek yok.

atatürk mü ali mi deyince atatürk diyen alevi

soruyu soranı ayrı, soruyu kaale alıp cevap vereni ayrı sikmek gerektiğine inandığım soru.

gediz

izmir'de bir semt. buca ilçesine bağlıdır ve ne kadar çingene, kürt, hırsız, apaçi, esrarcı, psikopat varsa hepsi burayı yuva edinmiştir. optimum outlet avm zinciri buraya o kadar yakındır ki bir hafta sonunuzu burada geçirmek isterseniz eşgali bozuk tiplerin yanınızdaki insanı bakışlarıyla, tavırlarıyla taciz edebileceğini bu insanların buralarda çokça bulunduğunu bilmenizi isterim.

balçova agora avm ile optimum avm içinde yer alan insan tipleri birbirinden o kadar uzak ki, birinde refah içinde gezip gayet medeni insan tiplerini çokça gördüğümüz öbüründe ise sokakta görsek yolumuzu değiştereceğimiz sosyopat manyakların bulunduğu iki avm.

bugün optimumun arka kapısından tam çıkışta arabamla yola çıkarken hızla gelen şahin bana az kalsın çarpıyordu. kazadır bu olabilir ama arabada kız arkadaşım olmasına rağmen arabalarından inip darp etmeye teşebbüs ettiler. dikkat edin izmirliler buralarda geziyorsanız.

ha bi de kaçanın anası ağlamazmış, onlara uysak arabadan inip karşılık versek yarağı yiyen ben olmuştum.

uludağ sözlük e yapılan ufak bir saldırı

(bkz: ona ufak saldırılar yapın)

erkeklerin hepsi aynı bokun laciverdidir

uzun uzun mantıklı cevap vermeye üşendirecek kadar derin bir ' offffff ' çektirir.

memesi küçük diye hoşlanılan kızdan vazgeçmek

O meme bi gün hamile kaldıktan sonra büyür de senin büyümeyecek yerlerinin telafisini kim ödeyecek, dedirtir.

coca cola reklamındaki ahlaksızlık

verse en önce sikecek adamlar yine gelmiş zinadan dem vuruyorlar. samimiyetsiz gelmiştir bu tür açıklamalar hep bana, kusura kalma yazar kardeş.