bugün

denizin bile tutarsiz oldugu ayin durumuna gore gidip geldigi bir dunyada yasiyoruz iste daha ne olsun.
güzel dizi. tabi şimdilik.
The o.c' nin ütülenerek uzatılmış versiyonu dur.
seri katiller piyano hocası tan ve ender in kardeşi sedef sanırım. ikisinin ortak yönü cinayet gibi duruyor.
Serenay sarıkaya isimli 1 metre suratı olan varlığın başrolünde olduğu dizimsi.
Müzik hocası Tan denen herifi nerden bulmuşlar çok sevimsiz. Dizinin repliklerini kim yazıyorsa yeni bir tarz yaratma çabasında: "yapılır, bakılır" nedir ya. bakarız, yaparız denir. Diziye teyze rolünde giren hatun kimse 10 numara hatun, çok güzel. Ama teyze olucak yaşta değil!
Şebnem dönmez masaj sahnesinde altın gunlerindeki teyzeler gibiydi. Her cümlenin sonuna "nokta net" diyen ergen de sıkıyor artık.
eylül ile mert in birlikte olduğu kısım komikimsi geldi şahsen. ilk başta mert in imaj değiştirmeye çalışırken eylül ile başlayan konuşması ise çok güzeldi. diğer şeyler zaten boktan. yaman mira ya seni seviyorum der sonra da gidip biz nyz şmdi yha .s .s der adeta. çoğu yerler saçma.
yavaş yavaş kendine özgü hayran kitlesi oluşmaya başlayan hoş bir dizi.
saçma sapan bir dizi. konusu çok kısır.
kendi yaşam tarzımıza uygun bir dizi. yapmaca entrikalar hariç.
gelgit olayidir. belli zamanlarda denizdeki suyun cekilmesi ve yukselmesidir.
şu sıralar yeni nesilin popüler tuttuğu dizidir. the o.c dizisinden uyarlama olup başrol'ün (yaman) başına her mok gelmektedir.
mine tugayın küçük geldiği dizi. 10 yaş büyük karı kardeşini oynuyor.
ender hanım için izliyor olduğum dizi.
ender hanımın kardeşini oynayan hatuna gözümün takıldığı dizidir, hay maşallah.
mine tugay için izlediğimiz dizidir.
(bkz: kezban series)
mert için izlenilen dizi.
anladığım kadarıyla her bölümde 4-5 parti ortamına girip kızlı erkekli birbirlerini kesiyorlar. bir de şu simay kuzey'den boşanmış ismini filan değiştirmiş galiba. mert diye bir oğlanla afişe afişe yapıyor. kuzey görmesin bunları hepinizi siker.
çorum'da bir kafedir. nargilesi güzeldir.
serenay sarıkaya'nın tarzı uğruna izlenen dizidir.
star'da yayınlanan dizi. ilk kez az önce ev halkıyla çay içerken rastladım ve mecburen bir kısmını izlemek zorunda kaldım. ama her şeye bir diyalog sayesinde hakimim...

işte o diyalog;

baba:- e bu kız da bi onla geziyo bi onla geziyo?!
anne:+ az önce dayak yiyen eski sevgilisiydi kızın, dayak atan da yeni sevgilisi.
- e bu kim?! (o sırada kız telefonla konuşmakta)
+ bunu bilmiyorum.
-...
+...
-...
+ama az önce dayak yiyen kızın aslında annesi.
-? *& neey?
+yani kızın annesi dayak yedi.
-kızın annesi adam mıymış?
+hayır adam kızın annesini dövdü.
-hanım çay koy. bitti bak benim çayım...
+sen iççen mi? ne bakıyon?
&yok ben şaşırdım izliyorum öyle...
+bu oğlanın da aklı gitti iyice...
diğer türk dizilerinden farklı. 1 kız 3 erkek tarafından paylaşılamıyor. biz hep 2 ye alışmıştık oysaki.
dizi güzel dizi.
tan diziye heyecan getirdi o kesin.
tan dan önce hep aynı şeyler aynı konular birbirinin aynısı bölümler.
Saçma salak bir senaryoya sahip dizi.

Efenim ilk bölümde süper lüks bir villa sitesinde bir hırsızlık olayı oluyor, tabi bu olay bizim esas oğlanın başına kalıyor. Esas oğlan fakir bir ailenin über yakışıklı çocuğudur. (oha çok ilginç lan!) hırsızın bizim esas oğlan olmadığına inanan arkadaşı ve arkadaşının ailesi buna yardımcı ve destek oluyor. Hatta yardımın b*kunu çıkarıp onu süper lüks villalarına ve soyulan evin sahibine ait özel okula yerleştiriyorlar. (vay amk!) tabi aynı sitede ve okulda olan süper seksi tatlı şirin sarışın bir hatun da var. O da fakir ama gururlu oğlanımıza abayı yakıyor. ondan sonrası ise bildiğin aşk entrika aşne fişne olayları... Diğer dizileri düşünüyorum da ne kadar da farklı bir hikayesi var lan(!)
Deli gibi samsung'un reklamini yapan dizi. Severek izliyoruz orasi ayri.