bugün

Bu şirket dünya sigara üretimin önemli bir kısmını elinde bulunduruyor.Bu şirketin en önemli özelliği Siyonist Yahudi olmasıdır.Şirket,kazancının önemli bir bölümünü,israil'e yardım olarak aktarmaktadır.Daha fazla masum Filistinli'yi öldürmek için.
öldürmeden önce uyaran seri katil.
sigaranın insana, daha doğrusu canlılara olan zararını adı gibi bildiği halde bir sır gibi saklayan kişiler topluluğu..

http://www.ntv.com.tr/news/295650.asp#BODY
biz sigara içicileri sayesinde yılda 5-6 milyar dolar cirosu olan şahıs. yahudidir.
pespese cıkartılan 10 sigara halkasının - ki hepsi de aynı boyda olmak zorunda - icinden, önceden olusturulan halkaları bozmayacak sekilde 11nci halkanın gecirilmesi halinde, hisselerinin %51 ini o kisiye verecegini bildirmis insan...
sayesinde türkmilleti de yabancı sigarayla tanıştı..özal döneminde sabancıyı kullanarak türk milletine sızmayı başardı..bizi çok sevdiğinden eminiz!
efsaneye göre philip morris ilk çıktıgında reklam yöntemi şöyledir
bir bölge hedef yer olarak seçilmiştir. gece şirketin bu iş için tuttugu kimseler şehrin yollarına sokaklarına ve bilimum merkezi yerlere kullanılmış philip morris sigara kağıtları bırakmakta ve ahali sabah kalktıgında ve ilerleyen günlerde nedir bu philip morris diyerek merak etmekte ve dükkanlara koşmaktadırlar
(bkz: richmond), (bkz: va).
dünyanın en manyak zekalarından birine sahip oldğunu düşüdnüğüm beş kuruş harcamadan sadece zekasıyla kazandığı %51 hisseyle daha sonra şirketin tamamını alan insan. yahudiymiş siyonistmiş beni alkadar etmez adam durmamış kafasını çalıştırmış hemde senin anan baban dünyaya hakim gibi yatıp keyfine bakarken. şimdi ne oldu benim anam babam senin anan baban iş ararken o adam kendi ülkesinin silah giderlerinin neredeyse tamamını karşılıyor.. *
(bkz: veni vidi vici)
iki ortakli dunyanin en buyuk tutun sirketi. Ortaginin biri osmanli yahudisi morris sinasi dir. Tutun tuccarligi yapan bu sahis, once iskenderiye ye, ordan amerika ya goc eder. Sigara sarma makinesinin patentini alip bir diger soydasiyla bu sirketi kurar. Sinasi bey, parayi vurduktan sonra, bir zamanlar yasadigi manisa da bir cocuk hastanesi yaptirmistir.
ülkemizde sabancı holding işbirliği ile çalışmaktadır. sigara dağıtımcısı arabalarda philip morrissa yazısı gördüğünüzde şaşırmamanız dileğiyle bu entry'mi tüm sevip de kavuşamayanlar için noktalıyorum.
(bkz: sinasi morris)
Her geçen gün, azalan pazar payı ile paniklemekte olan firma
fetocuların dersanelerinde özellikle de öss öğrencilerine gaz vrmek için anlatılır bu herifin hayat hikayesi. niye bir atatürk bir fatih sultan mehmet bir oktay sinanoğlu degilde bu adamları anlatırlar orasınıda anlamam. neyse ,hatırladıgım kadarı ile şöyleydi;
bu filip adamı marlboro şirketinde muhasebe departmanında çalışıyormus. efendim bir gün satısların iyice düştüğünü, şirketin iflas edeceğini mi ne öğrenmiş aklına hemen ibnelik gelmiş. gitmiş demiş ki patrona beni satışları iki ayda on katına cıkarırım sende bana şirketin yüzde bilmem kaç hissesini vereceksin ama. adam da bakmıs gotu kurtarmanın baska akıllıca şekli yok tamam demiş inanmayarak. neyse bu filip gitmiş bir ucak kiralamıs sonrada bütün işçileri boş marlboro paketleri üzerinde yürütmüş. tabii paketler boş. (bu kısmı algılama da sorun yasayanlar için yazdım) devam edelim işte sonra da o paketleri doldurmus ucagın içine gece bütün amarikanın üzerinde gezip atmış paketleri. sabah gorenler yerde paketi gurunce saldırmıslar sigaraya. ulan ne iş güzel demekki bu kadar içildiğine göre hesabı. sonra satıslar bunun düşündüğünden bile fazla artmıs. patron hisse degil baska birşey bile vermiş buna. neyse bu pezevenk akıllıya hani sonradan patronu egale edip konmuş şirketin üstüne falan. özetle istediginiz herseyi yaparsınız. inanmak basarmanın yarısı. kafanızı kullanın, asla yılmayın biçiminde bitiyordu hikaye.
coca cola ve mcdonalds ile birlikte, dünyadaki kapitalizm dengesinin ayakta durmasını sağlayan şirket.
(bkz: chuck norris)
kendi adina olan paketlerle ismine ihanet eden sirkettir, cunku o paketlerde dunyanin en boktan sigaralarinda biri satilmaktadir.
çalışana verilen değer açısından türkiye'de bulunan ender firmalardandır. kişisel gelişime ve haklara çok fazla değer verilmektedir. ayrıca ücet konusunda da çalışanını çok memnun eden bir firmadır. ama verdiği her kuruşun hakkını sahada canınızı çıkarak alır o ayrı.
türkçe internet sayfasına:

http://www.philipmorrisin.../TR/pages/tur/Default.asp

adresinden ulaşılabilen sigara üreticisi.

yine resmi sitelerindeki bilgiye göre en çok satılan ilk 10 ürün şöyle imiş:

1-marlboro
2-lm
3-philip morris
4-bond street
5-chesterfield
6-parliament
7-lark
8-A Mild
9-morven gold
10-dji sam soe
alehine sürekli tazminat davası açılan insan.
(bkz: sigara öldürür) *
sigaraya uygulanan ötv zammına karşı sigara fiyatlarına indirim yapan büyük insandır.
part time olarak çalışmak için can attğım yüce şirket.
kendisin nur yüzlü bir zat olduğu söylenir.
sen elin adamına van minut dersen o da senin zammına der,zam da bir işe yaramaz.