1. 1.
    Bu şirket dünya sigara üretimin önemli bir kısmını elinde bulunduruyor.Bu şirketin en önemli özelliği Siyonist Yahudi olmasıdır.Şirket,kazancının önemli bir bölümünü,israil'e yardım olarak aktarmaktadır.Daha fazla masum Filistinli'yi öldürmek için.
    8 -2 ... italiano
  2. 2.
    öldürmeden önce uyaran seri katil.
    6 ... impayatoy
  3. 3.
    sigaranın insana, daha doğrusu canlılara olan zararını adı gibi bildiği halde bir sır gibi saklayan kişiler topluluğu..

http://www.ntv.com.tr/news/295650.asp#BODY
    2 ... trablus
  4. 4.
    biz sigara içicileri sayesinde yılda 5-6 milyar dolar cirosu olan şahıs. yahudidir.
    4 ... western
  5. 5.
    pespese cıkartılan 10 sigara halkasının - ki hepsi de aynı boyda olmak zorunda - icinden, önceden olusturulan halkaları bozmayacak sekilde 11nci halkanın gecirilmesi halinde, hisselerinin %51 ini o kisiye verecegini bildirmis insan...
    3 ... sazan
  6. 6.
    sayesinde türkmilleti de yabancı sigarayla tanıştı..özal döneminde sabancıyı kullanarak türk milletine sızmayı başardı..bizi çok sevdiğinden eminiz!
    3 ... miracle
  7. 7.
    efsaneye göre philip morris ilk çıktıgında reklam yöntemi şöyledir
    bir bölge hedef yer olarak seçilmiştir. gece şirketin bu iş için tuttugu kimseler şehrin yollarına sokaklarına ve bilimum merkezi yerlere kullanılmış philip morris sigara kağıtları bırakmakta ve ahali sabah kalktıgında ve ilerleyen günlerde nedir bu philip morris diyerek merak etmekte ve dükkanlara koşmaktadırlar
    4 -1 ... city walk
  8. 8.
    (bkz: richmond), (bkz: va).
    2 ... child
  9. 9.
    insanlık tarihinin en büyük zehirleyicisi, insanlığın kanserle tanışma sebebi.
    2 -1 ... akrep
  10. 10.
    dünyanın en manyak zekalarından birine sahip oldğunu düşüdnüğüm beş kuruş harcamadan sadece zekasıyla kazandığı %51 hisseyle daha sonra şirketin tamamını alan insan. yahudiymiş siyonistmiş beni alkadar etmez adam durmamış kafasını çalıştırmış hemde senin anan baban dünyaya hakim gibi yatıp keyfine bakarken. şimdi ne oldu benim anam babam senin anan baban iş ararken o adam kendi ülkesinin silah giderlerinin neredeyse tamamını karşılıyor.. *
    9 ... eşşağan ala gazuğu