bugün

(#939650) an itibariyle çalışmalarına başlamış ve eğer sonuç başarılı olursa buradan ne isterse herşeyi ismarlayacağımı belirtmek isterim. * *
kız tavlama konusunda verdiği yanlış bilgilerle, kasten erkekleri aldatan feminist yazar.*
bugün trendshow cafe crown standında hayatının travmasına uğrayan yazardır. ailecek geçmiş olsun diyoruz. *
bugün zirveye giderken aynı durakta beklediğim "ulan bi yerden çıkarcam ama du bakalım" dediğim ama benden önce davranıp sen sözlük yazarıydın di mi diyen şipşirin sözülük yazarı. tüm zirve boyunca yan yana oturduk ne dedikodular çevirdik ahh ah * nesildaş olarak birlikte göğüs gerdik tüm atılan laflara. bir daha ki zirvede görüşmek dileğiyle esenlikler dilerim kendisine.
9 aralık uludag maksat muhabbet zirvesinin sessiz sakin yazarlarından..
sesinin kısıklığının sebebini merak ettiğim yazar arkadaşım.
kendisi konuşmaya başladığında pür dikkat kesilip, kendimi sesine veriyordum. aksi halde duymak zor.*
mecidiyeköy çay simit zirvesinde hep oturdu hiç kalkmadı dediğim için bana kızan fakat 9 aralik uludag maksat muhabbet zirvesinde de geldi bir yere oturdu ve yine hiç kalkmadı. kalkmıyorsun arkadaşım sana sakinlik yaraşıyor zaten kalkarsan sandalyen gider. hoş sohbet konuşmasını en az benim kadar* iyi bilen hatta iz susun o konuşsun. güzel arkadaşım o elindeki sana hiç yakışmıyor ve asmaaltına gelmedi kırdın kalbimi bilesin. *
öldügü ve kaldigi konusundaki süphelerime attigi mesajla cevap veren yazardir. * *
şahsım üzerinde şimdiye kadar 2 defa üstünlük kurabilmiş yazardır * ayrıca şu günlerde interneti kesik yazardır. internetinin neden kesik olduğunu da bilmeyen yazardır. yazıktır, günahtır. kimse merak etmesindir, iyidir.

(bkz: allah belanı versin türk telekom)
1000. entrymi şahsına bağışladığım, ulu insan, yüce varlık olan, mükemmel çizgisine teğet geçen insan.

p: sana 1000. entrymi bağışladım.
mf: ee napiyim?
p: yok... bi şey yap diye demedim...
" iyi yazmalar çizmeler botlar ayakkabılar" diye bir espiri yapmış yazar.

edit: marjinal, sil dersen silicem bu entry'i.*
iktisat dersinde fayda denince akla gelmesi gereken şeydir
son sağlanan faydanın, toplam faydaya etkisi. belkide dünyanın en klasik tanımına sahip iktisadi kavram.

şimdi bi tane elma yediniz.çok beğendiniz. size faydası bayaa oldu.
üstüne bi tane daha yediniz. onunki de faydalı ama, ilkinki kadar değil.
bide üstüne bi daha yediniz. hiç etkisi olmadı. fayda sıfır.
ulan bi daha yediniz. kustunuz. bunun faydası negatif.

konu açılmışken, azalan marjinal fayda kanununa da değineyim.
marjinal faydalar, belirli bir eşikten sonra azalır da azalır.

bak bir konu daha açtım. marjinal maliyet.
son birim maliyetin, toplam maliyete etkisi.

iktisat demek, karşınızdakinin kafasını karıştırmaktır. ne kadar iyi kafa karıştırıyorsanız, o kadar iyi iktisatçısınız.
bugün nedense kendisi beni ayağına çağırmıştır.
bende gitmişimdir. sohbeti yerindeydi hanfendinin. pozitif enerji saçıyordu valla..
bana ukala diyerek, sinir bozucu başlayan günüme renk katmıştır. sağolsundur, varolsundur.
bide burnu havada demiş. ne kadar üzüldüğümü kelimelere sığdıramıyor, o yüzden yazımı burda sonlandırmak zorunda kalıyorum. *** *
100. entry'sini girdiğim arkadaşım.

sırf ben yazmayayım diyerek zirvede yer değiştirmiş yazar. hayır sen yer değiştirsende yazacağım oturduğu yerden kalkmıyor yahu kaldıramıyoruz bir türlü. *
tüm fotolarda gayet sekil , fotojenik cıkmasına ragmen kırmızı gözün azizligine ugramıs yazar. ne yapalım kendisi rahat olsundur. yayınlamayacagızdır.
ürkek yazar. ben bunu çözemedim gitti. ne diyim allah bildiği gibi yapsın seni..*
(bkz: şiddet yanlısı)
(bkz: gergin)
(bkz: psikopat)
(bkz: muhabbetlik değil)
(bkz: asabi)

bunlar ben'miyim yuh bana tüh bana, vurun yaşatmayın beni. *
edit: bir de ısırırmışım... ne ayıp...
yalancı yazar.
vallahi kendi itiraf etmiş
(bkz: meşhur kadın yalanları)
(bkz: iftira atmayı alışkanlık haline getirmiş yazarlar)*
bu nasıl bir asabiyettir, nasil bir agresifliktir hiç yakışmıyor yazarı.. unkapanı'nda gitar ve bağlama aldığımız dükkandaki adamı 10 ytl daha indirim yapmadı diye dövecekti neredeyse allah'tan ben kapattım konuyu. * * *
günün ilk saatlerinde uykusuzlugun vermiş oldugu gerginlikle terör estirmiş, * * sonra ise bir saniye olsun cocukların yanından ayrılmamıs sevgi kelebegi. öpe öpe bitiremediler bu güzel insanı. uzun lafın kısası gözlerindeki merhameti cocuklara çok iyi yansıtmış bu zirveden alnımızın akı ile cıkmamızı saglamıs güzel yazarlardandır kendisi. * *
sabah ilk gördüğümde böyle güzel bir insanla aynı ortamda bulunucak olmanın verdigi mutlulukla, unkapanında çocuklar için gitar ve bağlama alırken bir anda hiç tanımadığım bi yanını bize gösterek beni 3 adım geriden takip etmeye sevk etmesine rahmen çocukları görünce tekrar bildiğimiz güzel ve iyi kalpli haline dönüp sıcacık kalbini tüm çocuklara açmiş yazardır. ayriyetten saatler süren yol çilesini bizim için bir zevke dönüştürmüş yazardır. daha nice zirvelerde beraber olmak dileğiyle. *
beni bir kovmadığı kalmış yazar diyecektim de gayet alenen kovdu beni yahu! istanbul trafiğinin sorumluluğunu önce bana yıkmyı denemiş; sonrasında yaptığım fedakarlığın yüzü suyu hürmetine olsa gerek beni suçlamaktan vazgeçmiştir. yine de benim trafiğe ilişkin önerilerimi nedense hep olumsuz gözle değerlendirmekten geri duramamıştır. gerçi onun için trafik falan bahanedir, tüm sıkıntısı benim aracın içince bulunmam gibi gelmiştir bana. kendisine buradan tessüflerimi iletir; aylık 350 ytl'ye araba satan opel firması hakkında trafiği katletmesinden ötürü ilgili merciilere suç duyurusunda bulunacağımı vaadederim...