bugün

"iyi ki doğdun, hayatın 29 ekim kadar coşkulu geçsin" yazarı.
doğduğu gün kadar özel ve anlamlı olduğunu düşündüğüm uuser. iyiki doğmuş.
tanımadığım, ama sözlüğe girdiği entryler dolayısıyla saygı duyduğum, okumaya değer yazarlardan biri. iyi ki doğmuş.
bizzat tanıdığım, ömür törpüsü yazar. iyiki doğmuş.
iktisat dersinin vizesinde ya da finalinde karşınıza çıkabilecek sorulardan en populer olanı.
doğum günü münasebetiyle en doğal hakkı olan sol framede nickini görme isteği uzunca bir süre heman0212 kod adlı yazar tarafından haftalık tematik çalışması sebebiyle sol frame bir süre kapalıdır ibaresiyle sabote edilen ama sonra bu emeline ulaşan * doğum günü kutlu olasıca yazar.
tanımadığım halde, entrylerinden olsa gerek, sevdiğim iyi ki doğmuş yazar. *
bilmeni gerektiren en faydasız fayda.
iyi ki dogmus, arkadasim olmus uyuz ve sicakkanli bir yazar. * *
p:ya arada ağzımdan kaçırcam konuşurken kendimi tutuyorum
mf:neyi kaçırcan?
p:ya işte şey
mf:ne?
p:ya neyse aslında 12'ye 1 kala kutlayacaktım böle bi etiket olsun gibisinden vazgeçtim şimdi kutlayayım da kurtulayım bari
mf:ben de unuttun diye düşünmüştüm
p:ya unutmadım tabiki sen şimdi 00:01'de kutladın ben de senden daha marjinal davranayım diye 23:59'da aramayı düşünüyordum.
mf:olsun ben bunu 23:59'da almış kadar oldum şimdi.
p:bana kendini beğenmişliğin megolomanlık seviyesinde diyorsun ama kendini de sol frame'de görmek için gizli gizli mesajlar veriyorsun
mf:en azından sen gibi değilim pale ben sen gibi 00:01'de kendi başlığıma entry girmedim
p:aslında oradaki olay tamamen bir tesadüftü. sayfayı yeniledim "yok bi şey" yazıyodu sol frame'de bi baktım dogum günüme girmişim ben de yazayım dedim planlanmış bi şey yok yani.
mf:bırak ya pale basbayağı sözlükte meşhur olmanın yollarını arıyorsun.
p:abartma marjinal meşhur olmak istesem çok farklı şeyler yaparım. reklamın iyisi kötüsü olmaz, reklam peşinde koşarım
mf:tabi tabi.. başlarsın şimdi yok atlantis, yok nuh'un gemisi laf değiştirmede üstüne yok ya hani..
p:ya tamam sustum. uff.. illa alternatif diyalog yarattıracaksın.

alternatif diyalog
(paleface arar)
mf:efendim
p:merhaba doğum gününü kutlamak için aramıştım
mf:teşekkür ederim
p:doğum günün kutlu olsun
mf:teşekkür ederim (aklından geçen: odun gibi sadece bi doğum günü kutlaması)
p:kendine iyi bak.
mf:sen de

ödül alacak şiir

sen doğduğunda günlerden çarşambaydı
soğuk bir ekim günüydü
dışardaki trampet seslerine ağlayışın karışmıştı
kutlanan neydi?
cumhuriyetin doğumunun yıldönümünde yeni bir nefer gelmişti
adını cumhuriyetin simgesi bayraktan verdiler
bunca sene umutların oldu, sevdaların oldu, üzüntülerin oldu
doğduğun günden bu yana "iyi sayılırım" dedin artık "iyi" olcaksın
sen doğduğunda günlerden çarşambaydı
bugün günlerden pazar
yıllar da değişiyor, günler de
ama sen hiç değişme
iyi ki doğdun

ekleme:ki'nin ayrı yazıldığı bilinmektedir, farkedilmeden yapılmış bir imla hatasıdır. düzeltilmiştir. uyarı için ayrıca teşekkür edilmiştir.
ekleme 2:iddialar psikiyatri dalında "paranoya" olarak adlandırılır
ekleme 3:bu bir polemik değildir, şu anki olaydan da ayrıca rahatsızlık duyuyorum.
ekstra ekleme:ayarı yiyince kaybolmayan uuser istiyoruz. (uuser dediğin lafının arkasında durmalı)
beş bilinmeyenli denklem gibidir kendisi. Diskriminant falan da yemez ona. bakar bakar kudurursun. *
tüm zirve boyunca oturduğu yerden kalkmayan yazar. *

edit: bende fotojenik diyecektim ama yanlışlara vesile olmasın istedim ama gözleri güzel be.
ayriyetten fotojenik yahu. kadrajdan kaçanların aksine, gülümseyen.
öldügü ve kaldigi konusunda süphelendigim dost yazari. * *
zirvede benimle aynı masaya oturumakla hata etmiş yazardır . * * lakin zirve boyunca cok kıymetli gozlemler * yapmıstır. Hattta suan zirve izlenimleri isimli bir kitap yazıyor bile olabilirdir. Cok fazla konusma firsati bulamasak da buldugumuz ilk firsatta gönderilmeyen bir sarki konusunda hesap sormustur. * * ne olursa olsun tanısmak güzeldir nice zirvelere nice paylasımlara diyoruzdur. marjinal fayda egrisi ya da dogrusu konusundaki cehaletimizi stickerine yansıtmamı umarım dogru karsılamıstır. *
zirveye gitmem için beni yüreklendirmiş ancak kendisi benden sonra geldiğinde vefasızlık örneğimle karşılaşmış olan çok güzel kişidir*. zira ben "aman da kimseleri tanımam etmem ne yapayım gidip de" dediğimde "ben varım beraber takılırız" diyerek cesaretlendirmişti ancak o geldiğinde ben melankolik ile gırgırın dibine vurmuş idim. böyle de bir vefasızım, affetsin beni!
telefonu daima sessizde olan yazardır...

-it's very silent, like me ha?
delikanlı yağız yakışıklı değildir. * ama güzel ve ağğğğhhh huleyyyn neden neden yaaa yazamayacağım... ** kendisini çok güzel*ve hanımhanımcık * bulduğum aslında çok daha fazla sohbet etmek istediğim ancak hınca hınç dolu mekanda pekte fırsat bulamadığım saygıda kusursuz bir tatlı huzur alınası kişidir. tanıdğıma çok memnun olmuşumdur. **
marjinal bir tarafını göremediğim yazar.. fayda tarafında bir şeyLer gördüm.. zirvede ben feLLik feLLik toka ararken bana toka vermiştir.. ama gözüme hiçbir şekiLde girememiştir.. bir tokaya kanacak sığ insanLardan değiLim ben efendim.. Lütfen kendinize geLiniz.. *
iktisada giriş gibi marjinal boş bi dersin marjinal saçma konusudur.
zirvede tanışıp sohbet etme fırsatı bulduğum güzel gözlü yazar. çok yakışıklı, yazılabilirim yani kendisine. *
ilk zirvesiymiş yazarcağızın bu kadar ürkütmeseydim keşke kendsini *. o kadar üstüne gittim ki selebiritiyim ben diye, yazık korkar oldu bütün selebiritilerden *. tanıştığıma gerçekten memnun oldum yazarı. gülüşü hep aynı güzellikte kalsın...
feLezof oLma yoLunda çırpınan yazar..
hayata kafa tuttuğunu zanneden ama hayatın gerçekleri ile okul bitince yüzleşince hayatın hiçde adil olmadığını anlayacak geçmişte ki yazdıklarına bakıp iç geçirecek bir çift göz.*
(#939476) bu verdiği taktikler tutmaz ise tüm entry'lerini eksi oylayacağımı, hatta zirvelerde üstüne cay, kola, bira gibi sıvı içecekler dökeceğimi bilmesini istediğim yazar. * * *
güncel Önemli Başlıklar