1. 1.
  2006 dünya kupasında ekvador milli takımının başında olan ispanyalı teknik adam.
  1 -1 ... worldlike
 2. 2.
  uruguaylı genç oyuncu. ajax takımına transfer olmuştur. gelecekte ciddi paralar karşılığı satılması muhtemildir. forvet oyuncusudur.
  8 ... yazaroglan
 3. 3.
  huntelaar ı satan ajax ın yeni gol kapısıdır.
  2 ... sopartacus
 4. 4.
  kulüp adının yanında ajax yazması, pek çoklarını "ajax altyapısının mahsüllerinden biri" demeye sevk etse de, ajax altyapısından çıkma değildir aslında. ajax'ın alt liglerden bulup getirdiği bir oyuncu da değildir. bu uruguaylı genci nacional'de izleyip cüzi bir ücret karşısında kapan groningen, oyuncuyu ajax'a yollarken 7-8 milyon euro civarında parayı cebe indirmiştir. avrupa'nın büyük kulüplerine gelince düşüşe geçen ve ödenen yüksek bonservislerin hakkını veremeyen çoğu güney amerikalı oyuncunun aksine ajax'ta ve uruguay milli takımında döktürmektedir. yaklaşık olarak 7-8 milyon euro olan bonservis bedelini, ajax'ta 2 sezonda oynadığı futbol ve attığı gollerle ikiye katladı. tabii bunda ajax adının da önemi büyük. porto'yla birlikte genç oyuncular konusunda en çok itibar gören kulüp belki de bu hollanda efsanesi. golcü bir oyuncu olmasının yanı sıra, kanatlardan yaptığı akınlarla, fuleli koşularıyla sadece santrfor olarak değil, başka bölgelerde de değerlendirilebileceğini izleyenlere göstermiştir. deli gibi koşması ve hakeme deli gibi itiraz edip bir forvet oyuncusuna göre bolca kart görmesiyle sabri sarıoğlu'nu andırsa da, iki oyuncuyu aynı cümlede kullanmaya elim el vermemekte..
  3 ... luinir
 5. 5.
  bu akşam oynanan avrupa ligi play-off elemeleri ilk tur maçlarında, ajax formasıyla bratislava karşısına çıktı.. ajax 5-0 kazanırken, suarez 4 gole imzasını koydu..
  1 ... luinir
 6. 6.
  son 3 resmi maçta 9 gol atan uruguaylı. ajax forvet fabrikasının son ürünü.
  (bkz: zlatan ibrahimoviç)
  (bkz: klaas jan huntelaar)
  (bkz: daha gider bu)
  1 ... evangelista
 7. 7.
  aynı zamanda 1960'lı yıllarda barça takımında efsane haline gelen ispanyoldur.
  1 ... pulemjot kalashnikova
 8. 8.
  an itibarı ile ajax forması ile 4 tane çakmış forvet.
  ... sopartacus
 9. 9.
  fm2008'in hem ucuz hem de coşak topçusu idi.
  fm'de gördüğüm kadarı ile rmf ve st oynayabiliyordu.
  1 ... spec
 10. 10.
  mantı kulaklılar familyasındandır, kulakları önden bakınca ikizkenar üçgen olarak görünür.
  1 ... pulemjot kalashnikova