bugün

güney afrika gibi takımlara karşı değil de biraz daha ekol ve derli toplu takımlara karşı oynarken değerlendirmek daha doğrudur kendisini. hee türkiye liginde leblebi gibi gol atar buna eminim ama dediğim gibi. yani iyi bir ligde tutturma ihtimali 50 ye 50 gibi. çok büyük paralar riske edilir mi kendisi için işte bütün mesele bu. ama bir fenerli olarak güiza adamına 14 milyon euro vermişken bu adama gözüm kapalı 20 veririm.
tanım: yüz hatları pvh'a benzeyen adam.
çok hızlı, çok çabuk bir oyuncu, çok da teknik-ömer üründül

çok ağır, bire birde adam geçemez-sergen yalçın

ikiside dün akşamki maçtan sonra söylendi bu sözlerin. işte bu ülkedeki spor yorumcularının hali bu.

çok doğru koşular yapan, hareketli, teknik, oyunu iyi okuyup sağını solunu iyi gören bu sayede asistçi özelliği olduğunu da düşündüğüm golcü.-johnnyturhan
sevmiyorum bu herifi ya. eyvallah iyi koşuyo basıyo top alıyo oyunu falan okuyo ama bana göre yoz oyuncu.
ne ağır ne de çok süratli, normal tempoda iyi bir adam. oyunun temel kurallarını iyi uyguluyor ve en azından rahatlıkla adamı ekarte edecek feyk olayını iyi yapıyor. son vuruşları da gayet iyi. daha ne olsun a.q.!
ne ömer ne de sergen, yaşasın johnnyturhan ve gece lampulu.*
hollanda ligi gol kralıdır. biraz daha hızlı olabilse çok iyi olurmuş ama lan. babası bir yerde bir eksiklik yapmış ama. *
dünkü güney afrika maçında yaptırdığı penaltıyla tiksinti uyandıran futbolcu.

"vay şerefsiz!" falan demiyorum kendisine, kaleciyi oyundan attırıp penaltı kazandırmak orada yapabileceği en iyi işti. futbolda artık böyle ne yazık ki, kaleciyi geçip gol atmak yerine sahtekârlıkla onu oyundan attırıyorsunuz. maç için bakılırsa en doğrusu bu tabi ama ne bileyim, ben yine de hala üzülüyorum bu tip pozisyonlarda.

afc ajax gibi 50 tane hücuma dönük oyuncusu olan takımda çok top alıyor, willem ii'ye falan sallıyordu. dünya kupasında şu ana kadar hiçbir numarasını göremedim. penaltı pozisyonunda atladığı o kadar belliydi ki, massimo busacca'nın da gözümden düşmesine sebep oldu kendisi. ha gözümden düşmesi de massimo ağbimin çok sikindeydi tabi. bugünkü nijerya maçını o yönetecekmiş normalde, ben böyle dedim diye ağlamaklı olmuş, vazgeçmiş. her neyse.

ömer üründül bir de çok seri, harika, bilmem ne falan dedi. harika santrafor dedikleri adam suarez, ben bi' şey demem daha.
şu an bulunduğu yerden çok daha iyi duruma gelecek bir kaç sezona avrupa'nın en büyük klüplerinden birine astronomik bir fiyatla transfer olacak yıldız futbolcu.**
bu gün güney kore'ye attığı ikinci golden sonra 2010'un yıldızı olmaya aday futbolcu. güney kore defansının onu neden boş bıraktığını ben de bilmiyorum.
birkaç sene sonra gece uyurken götü açıkta kalacak, kendini avrupa'nın büyük kulüplerine astronomik ücretlerle transfer olurken görecek futbolcudur.

güney kore'ye hayatının golünü attı garibim, 5 sene daha "süper topçu yav" muhabbeti döner artık. güçlükle çalım atabiliyor, göte bala geçerse de allah ne verdiyse yardırıp vuruyor. dandik futbolcu değil ama kesinlikle overrated bu adam. maç başına 10 gol ortalamasıyla oynayan takımda 11 gol atsın, yine de gol makinası demem ben buna. sezonda çok fazla gol attı da kaçını gördünüz, izlediniz allasen? 30 pozisyona giriyor, 5 yaşında çocuğu koysan zaten 3 tanesini atar, bu da öyle yapıyor.
bugün güney kore'ye hayvanımsı bir gol atan.
(bkz: afonso alves)

(bkz: anladın sen onu)
aşk ve ceza'da mustafa isimli karakteri canlandırmaktadır.
hakkında hollanda ligi'nden dolayı olumsuz düşüncelerim olsa da gerçekten iyi ve komple bir forvet olduğunu gün geçtikçe göstermekte. son vuruş ve top kontrol özellikleri haricinde hiç bir özelliği "çok iyi" olmasa da bir forvet oyuncusunda olması gereken özelliklerin tümüne "iyi" derecede sahip.
tam adı "Luis Alberto Suárez Díaz" olan 1987 doğumlu, uruguaylı santrafor. genç yaşına rağmen gol konusunda pek bir tecrübelidir.
güney kore karşısınnda çok süper gol atan adam.
dünya kupasında ilk 4 maçta 3 gol atan balon forvet. gidip ayda da gol atabilirse gerçek golcü olacaktır.

o değil de siz şaka mısınız arkadaş ya. bu ne balon merakı anlamadım ki.
2 temmuz 2010 uruguay gana maçında 120. dakikada kaleye girecek olan topa elle müdahale ettiği için kırmızı kart görmüş, ağlaya ağlaya dışarı çıkarken gyan'ın penaltıyı kaçırmasıyla takımının kahramanına dönmüş olan futbolcu. adam 2 dakika içinde önce -500 karmaya oradan da +500 e vurdu uruguaylıların gözünde.
an itibari ile uruguay ın milli kahramanı olmaya aday olmuştur.
takımının yarı finale çıkması akabinde yarınki uruguay gazetelerinde verdim şukunu piç temalı manşetlere konu olacak futbolcu.
karanlıktan krallığa geçmiş futbolcudur.
kırmızı kart gürülecekse böyle görülmelidir.
smaç yapmıştır kendisi. ama gana'nın gelen bu fırsat tepmesi ilginç. adam topu üst direğe nişanladı. ne el varmış
sende be suarez.
kırmızı kartların en hayırlısını görmüş futbolcudur.
uruguay gana* yı elerse fifa nın maçın adamı seçmesi gereken latin topçu..
elle müdehale sonrasi taraftarlardan klas küfürler yemiş penaltinin atilamamasiyla,
küfür edenlere
--"nabeerr yrraklrm" cümlesiyle urugayli meşin sevenlerin takdirini görmüş kişi.

fısıltı gazetesi; eczacibaşıyla transfer görüşmeleri devam ediyormuş.