bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    logosunun değişmesiyle yayın akışının da değişeceğinin haberini
    adeta yayınladığı klip ve belgesellerle şimdiden veren,
    aylardır test yayınında olan
    yerel bursa kanalı..
    1 ... piano-forte
  2. 2.
    uykusuz gecirilen bir gecenin sabaha yakla$mi$ saatlerinde massive attack klipleri yayinlayarak mutlu etmi$, $uursuz donen dunyayi yok etme planlarinin tozlu raflardan gun yuzune cikmasina vesile olan aptal kutusunun kalitele$en yonu.

edi+ : saat itibariyle chemical brothers tematigine ba$lami$tir.
    (bkz: anam costu lan bunlar)
    2 ... antistar
  3. 3.
    yayınladığı kliplerin kime ait olduğunu bulmaya çalışırken saç baş yolduran kanal.
    ... yamato ishida
  4. 4.
    iş için bireysel başvuruları* değerlendiren kanal.
    ... chemsuk
  5. 5.
    kendimi bildim bileli test yayınında olan kanal.
    2 ... kevin
  6. 6.
    bir zamanlar klasik eski amerikan sinema filmlerinden ba$ka bi$i yayınlamayan ama $imdilerde kendini toparlamı$ *bir $ekilde yayın hayatına devam eden bursa'nın yerel televizyon kanalı.
    ... wump r
  7. 7.
    bursaya gelmeden önce adını bile duymadığım,geldiğimden beri en çok izlediğim kanal. en nefis müzik videolarını,fantastik yerel röportajları ve ilginç belgeselleri yayınlayan televizyon kanalı.
    1 ... danaid
  8. 8.
    ara sıra ilk zamanlardan radiohead konserleri yayınlayarak, bizleri mest eden kanal.
    2 ... protohippi
  9. 9.
    ikinci sinif amerikan filmlerini vcd den oynatip yayin yapan televizyon kanalidir.
    (cd takildiginda vcd nin markasi ekranda belirdiginden anladim)
    2 ... radament
  10. 10.
    Geçenlerde Bir ara Spy Game i bile yayınlayan ve artık yayın ekipmanlarının yeni olmasından mıdır nedir bilemiyorum,yayın kalitesi neredeyse kanal d kadar güzel olan ve içerik olarak kendisini izleten programlar yayınlayan kanaldır.

Ayrıca;

*As tv ve olay tv her bakımdan kendisinden feyz almalıdır.

*Uydu dan yayın yapmaya başlamalıdır.

*git isimli yakın yerleri tanıtan ve oralara nasıl ve ne kadara gidip gelinebileceğini hesaplayarak açıklayan güzel bir program yayınlamaktadır.

*Bünyesinde genç iletişimcileri barındıran tatlı bir kanaldır.

Web sitesi:
    http://www.linetvr.com/
    ... kingofthesky
kapat