bugün

entry'ler (147)

ahmet ersan

hafta içi her gün Radyo S'te 17.00 20.00 arası yayında olan radyo komiği kişilik. inanılmaz derecede seksi olduğuna dair iddialar bulunmaktadır.

uludağ sözlük fuck buddy aranıyor ilanları

Allah rızası için talip olduğum hizmet hareketi.

kolpaçino

Altın Kapılarımız kan oldu Tayfuuuun, Kim kimi koparıyor kendi namına amına koyim. Değişmeyen bir şey var mı Sabri abi? Var Ümit Besen. Değiştirin lan şu kasedi.

atatürk müslüman değildir

atatürk e dil uzatanların dillerinin uzunluğu, oralda ki performanslarına işarettir.

32 yaşındayım daha hiç sevgilim olmadı

bence keşfedilmemiş bir hazinesin birader, dedirten beyandır.

kuran ı kerim in hz muhammed in demesiyle oluşması

kim açtı lan bu başlığı, getirin kafasını keseyim demeden önce üzerine düşünülmesi gereken önerme, lakin esasında ve orjinalinde islam kimseyi müslüman olmaya zorlamaz. islamın esasları akla uygun bir biçimde izah edilebilir ama tanrı fikri bu şekilde izaha, mantığa ve akla gelmez. tanrı kendini akılla anlaşımakla koşullandırmaz.zira ihtiyacı da yoktur. islamın tanrısı çok açık şekilde oynar kartlarını ve der ki; müminler gayp olan allah a inanırlar. gayp; dünde bu gün de yarında izahı olmayan ve olmayacak olan demektir. yani paşa gönlün bilir. esasında islamın özüde budur. paşa gönlün bilir. bu şartlarda inanıyorsan ben sana kurtuluşu vadediyorum yoksa ananın amına kadar yolun var. argo evet. ama özü bu.

şuan uyumamış olanların itirafları

bu gece ve binlerce gece geçecek, sen yaşayacaksın, ben yaşayacağım, kumkapıda içilecek, beyoğlunda gezilecek, beyazıttan ot alınacak, belki açık tekel aranacak, ölünecek, sevişilemeyebilecek, eski sevgili aranacak, belki insan, kendi kendine belaya aranacak, gidenler, bu gece de, senin bu metinle karşılaştığın gece de gelmeyecek. gecelerin tek ortak noktası; karanlık olması ve parasız çocukların hüzünleri olacak. Ne devrim ne evrim çare olmayacak.

babası ile tartıştı 239 keçiyi telef etti

en azından, içinde cinsellik geçmiyor diye istemsizce rahatladığım aşşağılık davranış.

kaynanasını siken ermeni

ermeni kadar taş düşsün başınıza ayıptır, zulümdür, günahtır. yakışıyor mu adlan gibi delikanlılara bu tavırlar dedirten çok acıklı durumdur.

irankedisi

hep aynı tip insanlarla meşgul olduğundan, farklı kişilik tiplerini ne yazık ki heybesinde biriktirememiş yazar. Sitigmatizasyon bu toplumun bir hastalığıdır ama sözlük kullanım noktasında kendini gerçekleştirmiş şahıslara inmiş olması gerçekten üzmüştür dedirten yazar.senin güttüğün koyun kadar benim sırdaşlık yaptığım çoban var dediğim yazar. Ben henüz ne niklere ne celebritylere aşina değildim. içimden geldi, yazdım dedirten yazar. Kendi kendini kendi fil dişi kulesine hapsetmiş yazar. 82 milyon senin sözlük nikini ilkokullara girişte andımız niyetine söylemiyor ezberlemiyor demek istediğim yazar.

irankedisi

Sözlüğe dört yıl sonra geri dönüp, söz konusu şahsa ait acılı bir entryi karşımda görmemle beraber dur şu ergene moral vereyim saikiyle tecrübelerimi mesaj yoluyla aktarırken, yalnızca türk hanımefendilerine mahsus bir tavırla karşılaşmam neticesinde, kendisinin başlığına vasıl olduktan sonra sözlük celebrity si olduğunu anladığım, cins i latif olduğuna kanaat getirdiğim, bir müfred müennes imiş. Kader diyemezsin, sen kendin ettin.

metin akpınar ın sanat müziği albümü yapmaması

yaptığı bütün müthiş işlerin yanında yapamadığı şaheseri olarak tarihe geçecek sorudur.

dertleşmek isteyen yazarlar

birasını ya da ne içecekse ondan ikimize kadar getirmesi kaydıyla evimin kapısını, gönlümün penceresini, 82 ekran led tvmi internetimi, eski kaşarımı, camelımı paylaşabileceğim insandır efendim. Birde çok acayip anılarım var onları da anlatırım...

bir milyon liraya götünüzü verir misiniz

ben veririm beşer binden de beş arkadaşımı ayarlar kıyak yaparım.

üniversite

sevişmek, o arada da mümkünse bir diploma sahibi olmak için gidilen ama ya teşkilat masasında bir nesne yahut polis kamerasında sıradan bir solcu olmanın ötesine pek de gidilemeyen yerdir efendim.

bakir olmayan bir erkekle evlenme midesizliği

ilk entry'i giren yazarın bilerek yapmadıysa, yazar adını yanlış yazdığı başlıktır. doğrusu; yazılış: fenafillah okunuş: fenaafillah olmalıdır.

zall

gördükleriniz buz dağının sadece görünen kısmı. her şeyin arkasında olan adam. dünyayı değiştirecek değilse de rahatsız edecek potansiyeli olan, über dahi.

memeye bal döküp yalamak

ekşiden kaçtık buraya geldik ama tuz kokmuş başka gidecek yerde yok. dedirten eylem biçimidir.

unutulmaz film replikleri

brooks was here.

alevi bektaşi türküleri

dersim dört dağ içinde dinlemeden önce yanınızdaki kesici delici aletleri ortadan kaldırın.