bugün

entry'ler (1215)

yesil peri

Isparta'da askerliği dondurulmuş soğukta geçiren, eli ayağı yerinde durmayıp uzun kısa dönem farketmez önüne gelene saldırıp devirme refleksine sahip -evet bunu sadece bir alışkanlık ve zevk için yapıyor- ve bizim de buna rağmen sahip olduğu tekvando ve yakın dövüş sanatları bilgisi yüzünden sesimizi çıkaramadığımız, ama kendisini bu şekilde kabul ettiğimiz;
bunun yanında sahip olduğu gizemli eniştesi ile Isparta Jandarması'nın rütbelilerine askerlik yaptıran bir askerlik yapmış adamdır, ama harbi adamdır kendileri.

wicker park

--spoiler--

mutlu son

--spoiler--

sevgiliye sarılıp uyumak

eğer siz dünyalar kadar uzaktayken işbu kişi tarafından terkedilmişseniz ve sonrasında evinize döndüğünüzde gördüğünüz yatakta en son bu eylemi gerçekleştirmişseniz, hayatınızı siken, ömrünüzden ömür alan bir eylem olabilmektedir.

"my girl, my girl, don't lie to me,
tell me where did you sleep last night?"

akıl sağlığı için tez vakit unutulması ve "belki" de onun yaptığı gibi bu eylemi bir başkası ile yenilemeli.

sözlükte tehdit edilmek

(bkz: klavye delikanlısı)

uludağ sözlük ten soğuma nedenleri

sürekli sapık entryler veya dişi yazarlara veya veya direk olarak dişilere yönelik yazılan entryler girilmesi.
sol frame'de muhakkak seviyesiz bir şekilde kızlara sataşma ya da erkekliğini kanıtlama ya da ne kadar müslüman ya da ne kadar milliyetçi olduğunu gösterme çabaları. tıpkı lise ortaoul muhabbeti gibi "benim ki ... cm" "ben var ya ben namusum için götümü veririm." "benim oğlum ailem var ya bi şehzadeyue dayanıyomuş" ...

uludağ sözlük ten soğuma nedenleri

çoluk çocuk muhabbetler. yazarların bazılarında bir "ben ağayım" "ben yobazım" "ben gerçekten feci milliyetçiğim ahanda kafamdaki misket" "hadi adam sen de" tavırlarının süregitmesi.

coldma3l

veterinerdir en bi önce, saolsun gecenin bi vakti hayvan sağlığıyla ilgili sorularımı üşenmeden sıkılmadan cevaplayarak benim kimi yersiz kuruntularımı gideren şahıstır da ayrıca, saolsundur varolsundur, ailecek severek okuyoruz.

levi strauss

kurduğu şirketin adının insanların mamülünü isimlendiriş biçimden hareket ettiği bilinmektedir. zamanında levi kardeşin giydiği bu pantolona "levi'nin" manasında kullanılmasından mütevellit-imiş. yani bir aitlik olarak "s" takısı.

loreena mckennitt

müthiş bir ses ve gece vakti kırmızı şarap ile birlikte insana huzur veren müziklere sahip şahıs.
özellikle dikkat edilmesi gereken şarkıları:

good king vencesles
god rest ye merry, gentlemen
blacksmith
coventry carol

bu arada benzer sanatçılar için:

(bkz: blackmores night)

biri şafak sezer e komik olmadığını söylesin

(#3462890)

yarin finalim var

final zamanı seni yapmak istediğin her türlü eylemden alı koyan iç ses.

nasyonal sosyalist

küreselleşme ile tohumlanan mikro milliyetçiliğin ilk temellerinin atıldığı ideoloji. ya da şimdiki destekçi/dayanak ideolojisi.

analjezik antienflamatuar

başınız ağrıyorsa ve aldığınız ilacın üstünde bu yazıyorsa onu çekinmeden kullanabileceğinizi gösteren formül.

naproksen sodyum

kısaca ağrı kesici, bir nevi: (bkz: analjezik antienflamatuar)

nesvunema bulmak

gelişmek.

nesvunema

(bkz: neşvünema bulmak)

en fazla 5 yil icinde abd nin batmasi

(bkz: batmak).

ilhan selçuk

ne provakasyona ihtiyacı olan, ne de büyük gazeteci ya da adam olmasını ispatlaması gereken; en kötüsü de bu ülke için onun ve ailesinin yaptığı fedakarlıklara oranla zerre kadar kıçını kaldırmamış, ülkeyi klavye üzerinde bilmem kaç senaryo ile kurtaran zihniyetler tarafından eleştirilen ki insanların bu gaflatte bulunarak kendilerine ne kadar alçak seviyeli olduğunu parmağını kımıldatmadan gösteren; bu gibi bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olup, saçma sapan önermelerle gerçekten büyük bir iş becerdiğini sanan zihniyetlere daha öğretecek çok şeyinin olduğunu anlamama sebebiyet veren kalem üstadı.

shadowise

öz yazan, az kasan ama tam bozan entrylerinin aynen arkasında olduğumu belirtmeden onlara olan iyi eleştrilerimi sunamayacağımı farkettiğim, devamını ailecek beklediğimizi her defasında ilettiğimiz farsaymasını istediğim yazar kardeşim.

osurana söylenen laflar

-abi kahvaltıda olmaz ki yaaaa!