bugün

çok tehlikeli bunlar.

çıkarıp gözünüzün yaşına bakmadan saplarlar.

allaha yakın bana mesafeli olun kekocanlar.
Doqukancim hornet hesabini açik unutmuşun. Bi bakiver.

Swhahah.

Not: hornet'i bilmeyenler olabilir. Eşcinsellik uygulamasıdır efenim.
pedofili ve hayvanlarla cinsel ilişki gibi sapıklıkları da meşrulaştırmak için şimdiden ufaktan "bizim tercihimiz böyle" diyenlerin bir araya gelerek oluşturdukları sapık topluluk.
yakında pedofili, zoofili, nekrofili ve ensesti de normalleştirecekler aslında amaçları buydu zaten. özgürlük ve insan hakları ayağına dejenere ve sapık bir toplum istiyorlar. bunların yönetici ve elit sınıfı eski grek-roman pagan dinine inanıyor (gerçektende öyle), bunların inandıkları eski dinlerde böyleydi gidin tarihte roma ve antik yunan dönemindeki paganların adetlerine, inançlarına, dini bayramlara bakın günümüzde ki lgbt nin tıpatıp aynısı olduğunu göreceksiniz. bunların en büyük düşmanları ise tabi ki semavi dinler. bakın ben dine inanan bir insan değilim ama bunların yönettiği bir ülkede yaşayacağıma ciddi ciddi gider iran da yaşarım daha iyi. çünkü en basit örneğiyle bunların yönettiği bir toplumda çocuğunuza bile göz koyacak ve bunun normal olduğunu düşünecek insanlar (!) olacaktır. sizce böyle bir toplumda yaşamak mı daha iyi yoksa geleneklerine bağlı ve dejenere olmamış bir topluluktamı ? ben eşcinselliğe karşı bir insan değilim kim kimle aşk yaşamış umrumda değil beni de ilgilendirmez hatta bunlara yasal güvence hakkıda verilsin ama bunu normalleştirmek ve topluma empoze etmek doğru değildir. biz şimdi pedofiliye karşıyız ama göreceksiniz bir kaç yıl sonra bunu da yavaş yavaş normalleştirmeye başlayacaklar bizim saf solcular ve liberaller de bunu afiyetle yiyecek. ayrıca batı ülkelerinde ki solcu ve liberal partileri bu sapık güruh yönetiyor. büyük ihtimal gelecekte batı'da yükselen alt-rightcıların bunlara büyük bir operasyon yapacağını düşünüyorum umarım öylede olur.
özendirilmesi engellenmeli. ama mevcutlara da insanlık dışı muamele yapılmamalı.
ben bunu uzun bir süre araba markası zannetmiştim mevzuya o kadar uzağım.
Çok artmış yav sosyal medya nın 4/1 lpgli.
Feministlerin bayağı toksik maskülen etiketi yapıştırabileceği kafa yapısındaki bir insanım. Bir erkeğin erkek iken kadın rolüne bürünmesini kişisel olarak doğru bulmasam da bu insanlarla hiçbir sorunum yok. Ahlak bekçiliğine de gerek olmadığını düşünüyorum. iki yürüdüler iki bayrak açtılar diye kimse özenip "top" olmaz. Her cinsel yönelim gibi insanın içinden gelen bir durum. Bırakın haklarını elde etsinler. Sokakta, sosyal çevrelerinde cinsel kimlikleriyle varolabilsinler amk. Niye bu kadar öfke dolusunuz?
nefret insani bir duygudur peygamberlerin bile nefret ettiği Allahın lanetlediği bir eyleme burun kıvırmak hiçte haksız değildir. çirkine çirkin kötüye kötü denir bazı kavramların sana göresi bana göresi olmaz. şahsen bendede cinayet eğilimi oluyor şidddete meylediyorum bazen ama gidipte katletmek normaldir haktır diyemem.
Propagandası çocuklar için olumsuz etki yapıyor, yapmakta, yapacaktır. Küçücük çocukların iki tane adamın öpüşmesine şahit olması, şahit ettirilmesi tacizdir, psikolojik şiddettir.

Özgürlük istediğin şekilde yaşamaktır. Eğer bir aile çocuğunun bu tür işlerden uzak durmasını istiyorsa ve sen kendi yaşayaşını her yerde sergileyerek bakın bu normaldir diyerek topluma dayatmaya herkese göstermeye hatta aşıp taşıp trans çocuklar vardır aileleri onları baskılıyor noktasına getiriyorsan sen o insanların özgürlüğüne, inancına, yaşayaşına tahakküm etmeye çalışıyorsun demektir.

Her kavramı ucube haline getirdiniz, özgürlük bunların başı.
Şimdi bunlar evlendiler diyelim. Çocuk olmaz zaten o zaman aile kavramı nerede. Hayvanlar bile erkek dişi kuralına göre yaşarlar. Siz hiç Koç koça çiftleşen küçükbaş gördünüz mü. Fıtrata ters.
Akıl sağlığı yerinde olanlara göre Lgbt sapıklık ise;

✓ ensestlik ne ?.

✓ sübyancılık ne ?.

✓ karı kızla zina yapmak ne ?.

✓ swinger ne ?.

Tanrının sizin yaptıklarınıza helal demesini beklemiyorsunuz galiba ?.

Acaba hangimiz tanrının en utandığı mahluklarız ?

Siz heterolar bunları çözün sonra gelin lgbt'ye sapkınlık deyin.

Adiosss..
1. Eşcinsellik sadece erkek erkeğe cima eylemek değildir. Sen anlamazsın zaten.

2. laflarım sana değil. Üstüne neden aliniyon ?.

Her neyse...

Bizim ne olduğumuz belli.

Siz kendinizi çözümlediniz mi ?

Tanrının sözde ahlaklı kulları mi ? Yoksa yasakladığı günahlara boğulmuş utanç kaynağı mısınız ?.

Kendinizi sorgulayıniz...
Sizin yaptıklarınız normal mi ?.

işte bu soruyu sorguladığız zaman. Kendi gerçeklerinizi göreceksiniz...
ay hala mı ya??
eskiden saygı duyardım, sonra homofobik oldum. en sonunda ise ne homofobi ne de lgbt'yi desteklemeyi bıraktım. artık umurumda bile değiller. bana bir zararı dokunmadığı sürece kimsenin hangi cinsel yönelim'e sahip olduğuna karışmaktan ziyade umursamıyorum. tabii bence iğrenç oldukları kesinler, ama yine de herkes kendi işine bakmalı diye düşünüyorum sadece yorumsuz.
g harfinin açılımıyla katıldığım gruptur.
boston' da eşcinsel evliliğine izin verilirken bizde hala tartışılan oluşum. coğrafya kaderdir diye boşuna dememişler.

not: suç teşkil etmeyen bütün özgürlükleri reddedenler ve engelleyenler bu çağa uzaktır.
Peki diğer 48 eyalette durumlar nasıl? Amk tutturmuşsun boston, boston, new york, boston diye.

Çok istiyorsan git boston’a.
Yanına aslolan fenevbahçe’yi de al, bir ömür mutluluklar amk.
Yallah bostona.
ülkemizde halen tartışılması çağımız adına üzüntü verici olan oluşum.
akp sayesinde ülkemizde pek etkili olamayan oluşum.
örgüt olması kötü ama geyleri kapsayan bir şey aslında. lezbiyen ve transseksüeller dışında kötü değil bence.
Reis içlerinden geçeceğini söyledi. Bayram edin apolitik totoşlar.
LGBTci millet ittifakına seçim kaybettiren oluşum.