1. 603.
    Zorba tavırlı olanlardan iğrendim. işte bazı şeyleri denemelisin falan filan. Tamam iyi diyorsun ama bunun için benim üzerimde baskı kurmaya çalısılıyorsa orada bir durun.
    ... pisiriknihilist
  2. 602.
    çocuklara tecavüz edenlerin kendilerini gizlemek için kullandığı bir kısaltma

kız çocuklarına tecavüz eden (gerçek değil biyolojik) babaların kızları için kullanılan bir kısaltma

türkçe olmadığı için ne dediği anlaşılamayan bir kısaltma.

türkçesini kullanmak lazım: itgv (ibn.to.gö.vrn)
    1 -1 ... sertoksoz
  3. 598.
    (bkz: herkesin hayatına kimse karışamaz)
    ... 1905 galatasaray
  4. 597.
    anormal cinsel eğilimleir olan insanların tümüne verilen kısaltma. yada yetişkin erkek ve yetişkin kadın arasındaki cinsel eğilim dışındaki bütün tipleri barından oluşum.

bunlar ilk önce LG idi yani KADIN-KADIN VE ERKEK-ERKEK. sonra listeye sürekli bişeyler eklendi ekleniyor.
    şindiki hali LGBTTIQ (Lezbiyen, Gay, Biseksüel, Travesti, Transseksüel, Intersex, Queer)
    yarın öbür gün pedofililerde bu listeye eklenir bak demedi demeyin. zaten pek çok eşcinsel çocukluğunda bir pedofilinin istismar kurbanı olmuştur. yada kendini eşcinsel olarak tanımlayan pek çok pedofili vardır.
    onun için başta benim yazdığım tanım her zaman güncel ve doğru olacak galiba

insanlığın geleceği açısından yetişkin erkek ve yetişkin kadın arasındaki cinsel eğilim dışındaki tüm tipler sakıncalıdır. yalnız bireylerin özgürlükleri, tercih ve yaşam hakkına karışılamaz. kişileri rencide edilmemesi ve toplum içinde tututlaması, istiyorsa tedavi yoluan gidilmesi gerekir. kaldıki insanlığın sanat, kültür ve bilimde bugünlere gelmesinde faydası olmuş pek çok anormal cinsel eğilimleri olmuş insan vardır. ama fiilin normalleştirlmesi ve hatta üstüne bugünkü konumda onore edilmesi gelecek nesiller için felaket olacaktır.
    1 -1 ... little little man
  5. 596.
    Bir iki top sapkınlık yapıyor diye hepsini topa tutmaya hakkınız yok.
    Millete sapkın ahlaksız cehennemlik demeden önce bir kendinize bakın.Kaçınız tek sayfa kuran okudu acaba?
    Gerçi hoş,zaten çoğunuz burada Alevi Sünni ayrımı yapan yaratıklarsınız.Sizin müslümana saygınız yok onlara nasıl olsun?
    1 ... tuhafbirinsan
  6. 595.
    barış, insan hakları, özgürlük ve sevgi kazanacak.

yavaş küfür edin sevgili userlar, etrafa saçtığınız nefret kusmuklarınızda boğulacaksınız kendi kendinize, herkes eşit, birbirine ne olursa olsun saygı ve sevgi duymalı, aptal gibi nefret ve kin duymamalı asla, küçük beyinler küçük şeyleri dert ediyor hep, sakın ola küçük beyinleri ciddiye alıp hayatınızı şekillendirmeyin, her daim aklınızı ve kalbinizi kullanın.

homofobi ile ırkçılık aynı şeydir.
    ... ocus
  7. 594.
    insan hiç tanımadığı birine karşı sırf cinsel yoneliminden ötürü nasıl bu kadar nefret duyabilir, böyle asagilikca şeyler yazabilir diye düşündüren başlık. Böyle kötü bir kalple yaşamak zor olmuyor mu? Neyse bana ne, Nefretinizde boğulun.
    Edit: oh gelsin bakalım eksiler, sizin gibilerin eksilemesi benim için onurdur. Ehehe *
    3 -3 ... bir nedeni yok
  8. 593.
    Uyuşturucu, fuhuş, hastalık, gasp ve istismar yuvası.

Devlet bunları ve bunlara destek verenlerin devlet kadrolarındaki tüm haklarını kısıtlamalıdır.
    -4 ... pietro pacciani
  9. 592.
    benim gözümde terör örgütlerinin lügatımızda harf bırakmadığı gibi, bunlarda da harf kalmayacaktır.

terörizm oluşumlarından bir farkları olduğunu göremiyorum,

yarın bir gün dağa çıkıp, biz seks yapacağız, anal hoştur gibi sloganlarla terör estirebilirler.

fakat şanlı türk ordusunun mermisini yer otururlar.

pkk ile arasında bence bir fark yok, pkk ülkemizi bölmeye çalışıyor ki bölemez.

bunlar da ergen yaşta gençlerimizin ahlakını bozma çabalarındadır.

tanrı hepinizi ıslah eylesin ve doğru yola eriştirsin.

esen kalın.
    2 -4 ... yakuza ibrahim
  10. 591.
    insanlar hayvandan gelmişti hani. hayvanlarda görüyor musunuz erkek erkeğe takılan, kız kıza takılan. doğanın işleyişini değiştirmeye çalışırsan doğa da seni değiştirir.
    ... renaultunu satan bilge