bugün

lgbt

yakında pedofili, zoofili, nekrofili ve ensesti de normalleştirecekler aslında amaçları buydu zaten. özgürlük ve insan hakları ayağına dejenere ve sapık bir toplum istiyorlar. bunların yönetici ve elit sınıfı eski grek-roman pagan dinine inanıyor (gerçektende öyle), bunların inandıkları eski dinlerde böyleydi gidin tarihte roma ve antik yunan dönemindeki paganların adetlerine, inançlarına, dini bayramlara bakın günümüzde ki lgbt nin tıpatıp aynısı olduğunu göreceksiniz. bunların en büyük düşmanları ise tabi ki semavi dinler. bakın ben dine inanan bir insan değilim ama bunların yönettiği bir ülkede yaşayacağıma ciddi ciddi gider iran da yaşarım daha iyi. çünkü en basit örneğiyle bunların yönettiği bir toplumda çocuğunuza bile göz koyacak ve bunun normal olduğunu düşünecek insanlar (!) olacaktır. sizce böyle bir toplumda yaşamak mı daha iyi yoksa geleneklerine bağlı ve dejenere olmamış bir topluluktamı ? ben eşcinselliğe karşı bir insan değilim kim kimle aşk yaşamış umrumda değil beni de ilgilendirmez hatta bunlara yasal güvence hakkıda verilsin ama bunu normalleştirmek ve topluma empoze etmek doğru değildir. biz şimdi pedofiliye karşıyız ama göreceksiniz bir kaç yıl sonra bunu da yavaş yavaş normalleştirmeye başlayacaklar bizim saf solcular ve liberaller de bunu afiyetle yiyecek. ayrıca batı ülkelerinde ki solcu ve liberal partileri bu sapık güruh yönetiyor. büyük ihtimal gelecekte batı'da yükselen alt-rightcıların bunlara büyük bir operasyon yapacağını düşünüyorum umarım öylede olur.