bugün

tünelde bir müzik mağazası ve stüdyo.
jackson marka gitar satan dukkan.
pollyanna sedat'ın sloganı.
Türkiye'nin farklı illlerinde şubeleri bulunan müzik aletleri mağazası.Hala aynı şey devam ediyor mu bilmiyorum ama ilk gitarımı aldıgımda bir süreliğine beleş gitar dersi veriyorlardı.
eskisehir kökenli bir pop muzik grubudur. Kütahya barlarında ve kafelerinde bolca calmıslardır. Özellikle solistlerinin muhtesem sesi hala kulaklarımdadır.
sahibi serter bağcan olan müzik aletleri mağazası zinciri. çok güzel insan kucaklama politikaları vardır. en basitinden türkiye'de tek başlarına sahip oldukları jackson gitarların distribütörlüğünün verdiği gazla fiyatları amerika fiyatının iki katına çevirip birimi euro yaparlar. amerikada 190$ dolara satılan en dandik gitarı* 512 euro ya kakalamaktadırlar. kısaca uzak durulası mekandır.

dolaylı kaynaklar:
http://www.laylaylomshop.com/~türkiye~
http://www.music123.com~amerika~
eskişehirdeki en iyi müzik mağazalarından birincisi. *
içinde çadır kurulası bir müzik mağazası.
arabesk bir şarkı sözüdür..lay lay lom galiba sana göre sevmeler hopaşinanay galiba sana göre sevmeler nakaratına sahip bir damar şarkıdır aynı zamanda..
bir bülent serttaş şarkısı.

sözleri

lay lay lom galiba sana göre sevmeler
hopa şinanay sana göre sevmeler.
bir çizgi film kahramanı olan müfettiş gecıd ın kafasındaki şapkadan bişeyler çıkarmadan once söylediği sözcukler.
metin ışık ın şarkısı asıl adı melek yüzl sahtekardır. çok duygusal bir şarkıdır tülin ile caner in caner inin "en çok duygulandığım sarkı" dediği şarkıdır.
En kolpa müzik aletleri satan mağzadır *.5 para etmez gitarlara değerinin 2 katı fiyat biçen dükkanlar.işin kötü yanı Jackson gitarları getiren bunlardır,yine uçuk fiyatlar çeker.Allahtan metalci değilim ve Jackson gitar kullanmıyorum.Yoksa hayatım bunların elinden kazık yemekle tükenecekti.

S.b. Dreams diye saçma sapan bi marka satıyolar allah düşmanıma vermesin.Ne tonu güzel,ne klavye rahat.O gitara vereceğim paraya çok daha güzelini alırım. (Yani o dandik gitara 300-400 euro vereceğine git yamaha pacifica al misler gibi ya)

Tek işe yarar yanı Takamine gitar satmasıdır.

Stüdyoları deseniz hepsi birbirinden berbat ve akustiği iğrenç,aletler 5 para etmez.
(bkz: laylaylom)
jackson türkiye distribütörü müzik mağazası.
arama motorları ve paylaşım programlarında laylaylom diye de rastlanan bir felsefe ve düşün adamı bülent gokçeşarkısı.

-yarar-lı şarkı... gerçek anlamıyla, yarılırsınız!
nasılsın iyimisin
çağırsam gelirmisin.

tirilaylayli tirilaylayli
tirilaylayli tirilaylayli tirilaylaylom...
lay lay lom galiba sana göre sevmeler, hopaşinanayy! Galiba sana göre sevilmeler, uğramaz mı semtine ayıplar utanmalar, duysalar ele lalem sana ne söyler! Diye devam eden şarkının nakarat kısmında geçen bir serzeniş.
(bkz: damardan giren şarkılar)* * *
Kayseri'li metin ışık'ın damar parçası.
90 ların sonunda haftasonları bedava konser izlenebilen bir mekandı.
dünün yazar namzeti, bugünün sözlük neferi.

(bkz: hoş geldiniz)
(bkz: #4412500) bunu yazmaya totosu yeten, ama nazik özel mesajlarıma cevap vermeye totosu yetmeyen yazarcan.
noldi rengin soldi? klavye delikanlılığı da bir yere kadarmış he canım.
"lay lay lom " eğlencenin,dansın,hovardalığın harmanlanıp hepsinin halk arasında kısa söylemidir.
adamdan saymadığı adamı küçük lokma sanıp yutmaya çalışan yazarcan. hey yavrum heyy.
adamdan saymıyorsam, ne diye gideyim bulaşayım da hiç tanımadığım adama hiç alakam olmayan bir muhabbette sataşayım?
(bkz: #4412500)

tvde ropörtaj yapılan adamın arkasından el sallayan adamlar vardır ya. konuya vakıf olmadığı halde müdahil olma çabası...
dikkat çekme çalışmaları. hah ben de karışayım araya... laylaylom hopaşinanay.

sonra lafı yiyince "aman ben bakarım ölemi böle mi amanin". bi laf ediyosan arkasında durcaksın.
ha yaşın mı yetmiyor? susmayı bileceksin.

her kuşun eti yenmez dostum. burası uludağ sözlük. obey yo masta.