bugün

alaturka pizzadır. lokantada lahmacun yemek varken amerikan ya da italyan markalarının pizzasını yiyenler vatana ihanetle yargılanmalıdır.
özellikle amerika'da "ermeni pizzası" denen özümüze ait yiyecek.

yunanlardan sonra bir de ermeniler kalmıştı, tam oldu.
Gece akla gelince küfür etkisi yapmaktadır.
urfali pizzasi.
Sokaktan alinmamasi gereken yiyecektir. Alindigi takdirde tekrar yenmek istenmeyecek yiyecektir.
(bkz: kendimden biliyorum)
en güzelini g.anteplilerin yaptığı vazgeçilmez yiyecek.
şimdi olsa ne güzel giderdi dediğimdir. bol domates, bol acı, bol ayran... hmmmmmhhh bu lezzete kim hayır diyebilir mi?
en güzeli antepliler tarafından yapılan, fırından yakılmadan ve kurtulmadan çıkarılan lezzetli yiyecek.
istanbul beşiktaş hanedan çok güzel yapmaktadır. hacıoğlu ve tatlıses seviyeyi bu güzel ve lezzetli yiyecekte yerlere düşürmüşlerdir.
esefle kınıyoruz.
lahmaç dendiğinde daha lezzetli olduğuna inandığım acılısı makbul olan, sarımsaklısını da şiddetle tavsiye ettiğim en güzel bi şeydir.. *
(bkz: yazarların en son canının çektiği şeyler)
lezzetli bir yiyecektir.
kadıköy borsam'da yenmesi gerekir.

ama para kıçınıza batıyorsa develi'de de zevkle tüketilebilir sumaklı soğan eşliğinde.
(bkz: hacıoğlu)
En iyisini hatay`da yedim.
arapça lahm dan gelmiş etli hamur manasında olan lezzetli yiyecektir.
ermenilerin ermeni pidesi diye sahiplenmeye çalıştığı türk mutfağinin leziz ürünü.
Baslıklara bakınca Allah Allah noluyor bunlarda ne böyle deırten başlıklardan birisi oldu ama gece gece dızmıssın kebaplar köfteler lahmancun fln ey baslık açan vatandslar bu saatte yapılacak iş miydi?
lezzetli bir yiyecektir.şuan olsada yesek dedirtir.

not:acıkın diye canlandırdım başlığı *
arasına bol domates bol limon bol biber ve yanında enfes ayran......
arasına bol maydanoz, üstüne limon, tuz, yanında ev yapımı ayran.
klasik lokanta yemeğidir. şuan olsa iki tanesini rahat devirirdim. ah be sözlük gece gece olacak işmiydi bu yaptığın? yanında ayranı, salatası.
Ekmek arasında bile yiyebilirim. Lahmacunu sevmeyen kızlara da uyuz oluyorum.
olsa da yesek.
arapça: lah=et.
Olsa da yesek dedirten başlık. Daha bugün içinde kıkırdak,sakatat tarzı ilavelerin bulunduğunu öğrendiğim fakat hala soğumadığım canına yandığımın yiyeceğidir. Yanına şalgam ve acılı ezme oldu mu değmeyin keyfime.
Olsa ne güzel yerdik dedirten bir başlık.

Edit: gece gece canım çekti lan.