bugün

pizza' nın, karşısında diz çöküp tövbe isteyeceği mükemmel törkiş fest fuud.
ayrıca, gerçek lahmacun' un harcı soğansız olur.
gecenin şu saatinde yenilmemesi gereken yiyecektir.
(bkz: olsa da yesek)
Lahm ve acun un sikişmesi halinde doğacak çocuklarının adıdır.
sex ve rock'n roll'la birlikte muhteşem üçlüyü oluşturan eşsiz türk mutfağı ürünü.
her yerde güzel yapılamayan, ya da yapılmak istenmeyip de malzemesinden çalınan yiyecek.

lahmacunun bile eski tadı yok arkadaş. eskiden büyüktü, içi kıyma doluydu, şimdi öyle mi, 2 tanesi eskisinin 1 tanesi gibi olmuş. içi de bom boş. ama yine de,

(bkz: olsa da yesek)
pizzadan bin kat daha iyi olan yiyecektir. tabii acılısından bahsediyorum. acısız pek de bir şeye benzemiyor ama acılı oldu mu yanında soğanla ayran da varsa insana mükemmel bir haz verir.
Bu saatte yenince insani zevkten dort kose yapabilecek efsane yiyecek.
yerken insanın yüzünde anlamsız bir tebessüm ettiren eşsiz lezzet. türk pizzası da denilebilir evet.
efenim tavada da yapiliyormus. ben ekmek makinasina hamurun malzemelerini attim. beklerken de bira actim .iciyorum.
http://www.youtube.com/watch?v=a5KUAAMiy-g
dünya üzerinde en eşsiz örneğinin Gaziantep ili sınırları içerisinde yapıldığı, hele ki kıyması zırhta çekilmişse çerçeveletilip duvara asılması farz olan etli hamurişi.
az yağlı olanı makbuldür. güzel yapan yer azdır.
urfa olanini antepe tercih ettigimdir.
severek yemediğim yiyecek. kim bulduysa .... neyse.

not: şehrimde bunu iyi yapan bir yer yok.

telefonla sipaiş de yok.

edit: sırf sevmiyorum diye eksilendim. bundan sonra severek yerim, daha fazla vurmayın.
(bkz: sana göre sadece lahmacun bana göre orgazm sebebi)
harcına soğan koyanları gördükçe sinirlerimin bozulduğu mükemmel şey. gerçek lahmacunun harcında soğan olmaz.
Bol acı, yeşillik ve soğuk ayranla tamamlandığı zaman rüyalara girebilecek güzelliğe erişebilen yiyecek.
kıvırıp kıvırıp soktuğumuz temel gıda ürünüdür. çok afedersiniz. fakat sucuklu mucuklu iskenderli başlıkları okuya okuya eski aşkıma geri dönmeyi kafama koydum. eskiden babam her ayın 15inde elinde lahmacunlarla gelirdi.edirne de bile güzel oluyor bu lahmacun. kıvırıp kıvırıp sokunuz.
arasına adana koyup dürümleyip yenmesi gereken lezzet. yanına bir de ayran of. evet.
Öğrencilik yıllarımdan bilirim, bizim okulun hatta çoğu öğrencinin favori yemeklerinden. Okula yakınlığından hariç, inanılmaz ucuz oluyordu.
En az 2.5 yemeyen erkek ibnedir beyler.
olsa da yesek tipinde bir yiyecek. anavatanı gazaayıntap isimli güzide ilimizdir.
içinde kıyma, baharat vs... olan yiyecektir. içine pul biber, domates, turşu, soğan, marul, maydanoz koyarak dürüm yapmak, bol bol limon sıkmak ve yanında ayran içmek suretiyle yenirse mutluluğun diğer ismi olarak nitelendirilebilinir. kilo aldırmasa günde 15 tane dahi yenebilir.
saatti olmayan lezzet. gece akla düşer. evet.
Fındıgı candır.
limonsuz tercih edilmez. gulerler adama.