bugün

bazı puanlarda ilk 100' e de girseniz, 90-95 arası puanlarınız da olsa bir sürü, hibir halta yaramayabilen bir sınavdır. şevkinizi kırmak gibi olmasın ama, kendimden biliyorum *
kaçıncı pes ettiren sınav silsilesi
Geçen yıl oral mazoşist diye bir terimi türk sınav tarihine kazandırmış dahiyane kişiler tarafından hazırlandığına emin olduğum sınav benzeri oluşum. Gelecek yıl ki sorularının yarısının Haydar Dümen tarafından hazırlanmasını bekliyorum. Oral Mazoşist nedir ya hani ben mi kötü niyetli bir insanım bilmiyorum ama düşününce insanın aklına pek fazla ihtimal de gelmemekte. Ancak yine de girilip denenmesi gereken bir sınav insanı hayata daha sıkı bağlıyor çıktıktan sonra kuşlar çiçekler vb. ne güzel saçmalıklarına bile sevk edebiliyor sizi hatta.
"Kamupersonelinin paralı seçkinlerden seçilmesi" olarak açıklanabilen sınav.
Allah'ın belası bir durumdur.
pek çok öğretmen adayının ömrünü yiyen, anlaşılmaz sınav sistemi.
okurken çalışması zor olan sınav.
sınav,sınav,sınav ..oku,oku,oku bitmiyor bu çile bitmiyor ..
girilecek sınavdır, akabinde polis olmak için pomem için, başvurular, mülakatlar, spor testleri bizleri beklemektedir.
bu yıl katılmak istyenler için son başvuru tarihi 21 mayıs olan sınav. ayrıca yurdumda ömür bitiyor sınav bitmiyor ne bu çilemiz!!!
hükümetin seçim yatırımı olarak çok fazla personel alacağı sınavdır.
kpss nin sorularında bir torpil yok. (beyin bedava) atanırken lazım olur torpil o da belki bir puan üstündeki bir yeri yazıp kazanmakta.
kimisi 20 alır atanır.kimisi 90 alır evde oturur.
böyle lanet bi sistemin lanet bi sınavıdır.
evimizin huzurunu bozan bir sınav daha. başvurusu bile bir sorundur. sonucunu ve atnamama sürecini saymıyorum bile.
atanamayacağımı bile bile 55 tl kaptırdığım sınavdır. -kısmetse seneye-
devletin insanlarla oynadığı, öğretmenlik mesleğini yere düşürdüğü, kendime saygımdan dolayı girmeyi reddettiğim, sınavdır.
10 temmuz 2010 tarihine kadar sözlük ile aramda bir duvar oluşmasına neden olan sınav. zira sınava azda olsa çalışmak için kolları sıvamış durumdayım. sınavdan sonra entrylere kaldığım yerden devam edeceğim. özledim seni sözlük.
hayatımda gireceğim en rahat ösym sınavı. evet hiç çalışmadım. okul zaten uzadı. ama sonuçta beyin bedava. neden hamallık yapayım.
busene 26 eylülde yapılacak olan sınavdır.
18 yaşındaki çocuğun eline silahı verip dağa teröristle savaş diye göndermekle, 30 yaşındaki adamın eline kalem verip "KPSS yi kazan da sana iş vereyim" demek aynı şeydir!.. Birisinde şanslıysan yaşarsın, Birisinde şanslıysan memur olur yaşarken ölürsün...

bu yaşam tarzının en içten dileklerimle amına koyim.
10 temmuz 2010'a kadar tatil planı yaptırmayan lanet sınavdır . ondan sonra ramazan da gelir , ohoooo tatil yalan olur .
evli barklı kadınların çocuklarıyla beraber kurslarda hazırlandığı sınavdır.aynen yaşadığım olay;
ben: merhaba arkadaşlar hepiniz hoşgeldiniz,
sınıf: saolun hocammmmm
bir iki muhabetten sonra kapı açılır ve içeri bir çocuk girer
ben: kime baktın çocuk
çocuk: anneeeeeee diye ağlamaya başlar
sınıftan bir bayan: hocam kusura bakmayın çocuğu bırakacak yer bulamadım. onu da getirdim yanımda. izin verirseniz dersi o da dinlesin.
ben:!!!!!!!
üniversite hayal oldu artık memur olalım bari diyerekten arkadaşlarla başvurduğumuz sınav.hadi hayırlısı artık.
adamı insanlıktan çıkaran hayata adımın son belası.
başvurusu için abartısız 8 saat beklediğim sınav. kazanamazsam o 8 saatime üzüleceğim bir de terden yağlanmış saçlarıma.