entry'ler (452)

karadayı

son duruşmada bir sonraki duruşmanın günü söylenilmedi sanırım. dizinin gidişatının şu şekilde olacağını düşünüyorum; duruşmaya yakın feride - mahir ilişkişisinde ipler gerilecek, koptu kopacak seviyesine gelecek, sonra yine işler düzelir.

24 şubat 2013 fenerbahçe kasımpaşa maçı

hakemin penaltılar (verdiği/vermediği) dışında çok kötü yönettiği bir maça şahit olduk.

24 şubat 2013 fenerbahçe kasımpaşa maçı

ilk yarı boyunca izlediğimi sow'un yalnızlığı filminin ikinci yarıya uyarlanmış webo'nun yalnızlığı olan serisidir bu maç. aykut kocaman neyin kafasındasın anlayamadık geldiğin günden beri ama yeter artık be abi ! yeter, değiştir şu kafanı her neyse, neredeyse.

evlilik

canımı sıkan eylem, henüz evli değilim lakin bu görüşmeler bile insanı sıkar.

9 aralık 2012 fenerbahçe ibb spor maçı

hakemin giydiği formasından verdiği kararlarına kadar yanlışlıklar içinde yüzdüğü maç. ikinci yarı toparlar toparlamaz bilinmez ama benim daha merak ettiğim bir husus var ki bu mu sayın kocaman senin fenerbahçe'ye oynatmaya çalıştığın oyun, sistem ? bu oyunu yakalamak için mi yedin alex'i stoch'u? alex'in gitmesi gerektiğini bende düşünüyordum o ayrı.

9 aralık 2012 fenerbahçe ibb spor maçı

rezil bir maç dakikalar itibarı ile. fenerbahçenin adam akıllı bir atağı yok, gol dahil. anlamadığım mevzu bu caner için mi stoch takımdan kesiliyor arkadaş.

kasımda aşk başkadır

(bkz: bi siktir git)

mehmet erdem

uzun süredir beyaz showu izlemiyordum, tanıtımlarda mehmet erdem'i görünce izleyeyim dedim ancak mehmet erdem'in ilk iki şarkılık performansı ile büyük hayal kırıklığı yarattığını söylemeliyim.

gangnam style

meşhur videosunda izlerken bir türlü 20.saniyeden ileri gidemedim.

ali ağaoğlu yazar olsa açacağı başlıklar

beni anlamıyorsunuz.

gecenin şarkısı

pilli bebek - olsun (akustik olanı yalnız).

murat kosova

20 eylül 2012 fenerbahçe marsilya maçında kullandığı açı belki dar ama bir açı var orda mandanda'nın bacaklarının arasında. cümlesiyle beni benden almıştır.

20 eylül 2012 fenerbahçe marsilya maçı

açı belki dar ama bir açı var orda mandanda'nın bacaklarının arasında. murat kosova

behzat ç

gününün değişmesinin bir önemi yok, ben yine her zamanki günümde her zamanki saatimde pazartesi aksamları izlemeye devam edeceğim.

işler güçler

yeni saati beni çok etkilemedi * ama dizinin geleceği açısından sıkıntı olabilir. temennimiz olmaması ama bu da bir nevi yayından kaldırma taktiği.

kendini yakan pkk lıyı görünce yapılacaklar

ateşe körükle gitmenin vacip olduğu dakikalardır o anlar.

vakıfbank

çalıştığım kurum kendileri ile 5 yıllık bir maaş sözleşmesi imzaladı. anlaşma şu şekilde işliyor, her yıl temmuz maaşının %10 u ve artı olarak 125 tl ücret eylül ayında ödeniyor. buraya kadar her şey normal(miş gibi kabul edelim). bu değerli (!) bankamızın maalesef ki çalıştığım ilçede bir şubesi yok, maaşımızı çekebileceğimiz en yakın atm 40 km uzağımızda. kendileri geçtiğimiz yılda şöyle bir uygulama ile bu soruna çözüm bulmaya, kendileri ile maaş sözleşmesi yapıldığı için bizi cezalandırmaya çalışmışlardır. şöyle ki: maaş kartımıza her bankanın atmsinden para çekme konusunda özgürlük getirmişler ve ekstra ücret almamaya başlamışlardı, ancak bunun karşılığında da maaşın %10'luk kısmını bizden kesmişlerdi. o zaman sineye çektik e hadi neyse dedik ancak şu an yenilenen sözleşme gereği bu imkanda kaldırılmış ve yapılan anlaşma ile personel cezalandırılmıştır. bunları niye yazdım, bilmem. bizden aldığın paraları ve düzyatanlara esmersoylara sayın vakıfbank !

fenerbahçe

transferin son gün veya günlerinde yapacağı transferlerden fena derece ürktüğüm kulübüm. zira son günlerde gelenlerin bir olayını görmedik bu güne kadar. örnek vermek gerekirse * (bkz: maldonado)

25 ağustos 2012 fenerbahçe gaziantepspor maçı

alex'i bilmiyorum ama alex severlerin fenerbahçe aleyhine olabilecek bir skorda neler diyeceklerini şimdiden tahmin edebiliyorum.

not 1:alexseverim ancak alexsiz bir sistemi savunuyorum (daum zamanından beri)
not 2:fenerbahçeliyim.

canon eos 550d

kendisi ile 2 ay evvel tanıştığım ancak şu an itibarı ile satışa çıkardığım makinam. almak isteyen sözlük yazarlarının bir mesaj uzağındayım.