bugün

Bunun için tek çözüm kilo batra.
Sağlıklı kilo vercekseniz neredeyse vejetaryene yakın sebze ve meyve odaklı beslenin + hareket tabii.

Az öz yavaş sağlıklı verirsiniz.
Aç kalmanıza gerek kalmaz.
Geri almazsınız.. dinçleşirsinizde.
En çok hangi aktivitede kalori yakıyorsanız onunla daha çok kilo verebilirsiniz . Evet bol bol sevişin. Ama ön sevişmeli olandan
Hiç gereksinim duymadım.
Kilo vermek gerçekten kimileri için dünyanın en zor şeyi. Mesela ben gerçekten yıllarca uğraştım. Hala uğraşıyorum ama 5 6 kg daha verirsem artık mutlak huzura ereceğim. Allahım sen yardım et bu güzel kuluna..
Sağlıklı şekilde yapılması gerekir.
almaktan daha zor olan bir eylemdir.

bende buna tutuluyorum kilo alırken çok rahat ve zevkli oluyor ama verirken insanın piskolojisi bozuluyor ne güzel istanbul be.
Bugün başlıyorum. 2 ayda neler yapabilirim bakalım. Temmuza kadar zayıf bir insan olmam lazım.
Aşık olunuz. Ama öyle böyle aşk değil dibine kadar. Bir iğne bir iplik kalırsınız.
Psikolojik olarak çöküntü içerisinde olduğum dönem ve daha öncesinde mutlu olduğum dönemde kilo aldım bu kiloları piskolojimin az iyileşmeye başladığı anda spor ve diyetle birlikte şu an itibari ile 15-16 kilo verdim. Az biraz daha verebilirim tabi ki ama fit bir vücuda sahip oldum yıllar sonra. Bakalım biskolata erkeği kıvamına ne zaman geleceğim.
ben demek ki o yüzden 35 yıldır 70 kiloyum.

(bkz: kaç kilo lan bi gülmek)
Irade sahibi olmayı gerektiren eylem. Zor iştir, uzun zamana yaymak ve o zaman içinde, ya bi dilim nutellalı ekmekten de bişey olmaz, dememek gerekir.

Imkansız bir iş diildir. Imkanlıdır, mümkündür.
Son birkaç senedir tadamadığım duygu.
ne yaparsam yapayım başaramadığım aktivitedir. kolayı bıraktım daha doğrusu şekerli her içeceği bıraktım ama ekmekten vazgeçemiyorum sanırım kiloyu da en fazla o yapıyor.
Milimetrik ilerlesem de yaptığım.
Evet tartıya çıktım ve bir de ne göreyim… kilo vermişim. 61 kiloya düşmüşüm Allahım çok mutluyum. Sıcakların işe yaradığı bir şey oldu sonunda. Neyse ben biraz daha dikkat edeyim 59 a bu kadar yaklaşmışken…
22 yaşındayım. hayatımın 20 yılı şişman geçti. 2 senedir zayıf olsam da 20 yılın alışkanlığı halen üzerimde. hayır yemek olarak değil. yürüyüş olarak hareket olarak...
Bol sigaranın kalori yakmasının da pay sahibi olduğu gelişme. Kendimden biliyorum.