bugün

Off rap ne hale gelmiş diyip kafa vurduğum şey.. işin garibi kaliteli işlere imza atan Base Mode Records’un bir klibine imzasını atması
Trap yapan ve 'kime ne' klibiyle tanıdığım sıradışı bir rapçi.
rapin diğer müzik genrelerinden farklı olarak yerinde sayacağını düşünen zihniyetlerin beğenmediği swag rapper. kusura bakma güzel kardeşim türkçe rap de dünyadaki değişimden nasibini alıyor. sen istesen de istemesen de. şarkıların temaları ritim ve sözlerin ahenginden dinleyiciye çok iyi geçiyor. bazı sözlerininde ne dediğini sadece sokakta o sözü duyanlar anlayabilir. ayrıca bunun bir sahne sanatı olduğunu ve eğlence amaçlı yapıldığını hatırlatmama gerek yok herhalde.

paylaştığı son mixtape'i de şuraya ekleyeyim : https://youtu.be/3HG_sYrosKw
efsane baba efsane. yeni bir migos veya nimo. rap e yeni kan ve can gelmiş.
Basemode işbirliğiyle çıkardığı klipler ile son zamanlarda adını duyuran izmirli rapçi. Müzik tarzıyla resmen fark yaratıyor. Müthiş efendim müthiş. Bu coğrafyada, bu kadarı zor bulunur.

Kafa açan, bilinç genişleten son klibi ise burada: https://youtu.be/uc08BboEv-w
Bu ne aliminyumm.. kim dinliyo bunları? Kime hitap ediyor? Amacı ne? Verdiği mesaj ne?
Kiskanclik bos aklina sok hadi ikile sozleriyle durumu yeterince aciklamis rapci. Mary jane parcasiyla taninip diger parcalariyla bagimlilik yapmistir. Alternatif : (bkz: mutfak)
gangsta rap tarzına sahip olması ve ezhelin içeri alınması ile içeri alınması akıllara gelen rapçi.
kardeş neyin star ışığı var bu adamda anlamadım. yapmaya çalıştığı trap müziği yapan bir sürü mc var zaten şu an türkiye'de. no.1, maestro, jagged vs vs. bir kere kendi tarzını oluşturamamış. oradan buradan toplama stil. bunlara özenip uyuşturucu kullanan insanın da ayrı amına koyayım.
uyuşturucuya teşvik nedeniyle gözaltına alınmış bir diğer rapçi.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.