bugün

entry'ler (524)

puhu tv

yeter be kardeşim ağız tadıyla iki reklam izleyecez araya dizi koyup duruyonuz..

arap milleti en üstün millettir

klişe olacak ama mevlana olsa sen gelme der amk.

ölümden sonraki yaşama katılmama hakkı

isabet olur. Daha bu hayata katlanamıyorum, topu topu 70 80 senelik bir process.

telefon alacaklara tavsiyeler

iphone'dan kesinlikle uzak durun. tabii ki para icinde yüzmüyorsanız. keza samsung--huawei-lg gibi bilindik markalarda 3k ya alacağınız performans apple'da 7k lardan başlıyor. saçacak paranız çoksa bir şey diyemem tabi.

alevileri sevmek zorunda mıyım ben ya

Hicbir şeyi mutlak sevmek zorunda değilsin, bu sırf alevilik için değil her sey için geçerli. Sevgide zorunlu değilsin, ama saygıda zorunlusun.

09 02 2020 ankara ayazı

ankara'da an itibariyle deli dehşet bir soğuk mevcut. şu anda kızılaya gidiyorum ben ki soğuğa dayanıklılık konusunda kendime güvenirim benim bile kemiklerim dondu. halk arasındaki ankara soğuğu goygoyu işte tam olarak bu.

kız arkadaşınıza laf atan mma dövüşçüsü

erkek: bugged.

müslüm gürses in şişirilmiş balon olması

yine mi siz amk. sizin yüzünüzden sagda solda millet uludagsozluk hakkinda troll ve 3.sınıf goygoy yuvası diyip duruyor. şu sike sürülmeyecek başlıklara harcadığınız eforu boka harcasanız belki alternatif bir enerji kaynağı falan bulurdunuz.

blacklist

bugün başladım ve şimdi kahvemi koyup 3.bölüme başlayacağım. Kendine has güzel, hızlı ve baymayan bir akışı var. şuanlık güzel gidiyor bakalım neler olacak.

deep web

bu muhabbet yıllar önce saman alevi gibi parladıydı. neler neler. internetin katmanları varmış işte 1.katman bizim takildigimizmis 2.katman bir üstüymüş 4.katmanda devlet sırları varmış 5.katta allaha ulaşıyormuşsun. ulan akıl var mantık var, böyle bir şey olsa bile senin bilgisayarına gezginler.com dan indirdiğin 50mblık torbrowser ve 100mb lık vpn ile ulaşılabilir olur muydu? öyle olsa siber polisler orayı dümdüz ederdi. bizim milletteki şunun teknolojiyle imtihan temalı olaylar cidden çok komik yerlere varabiliyor

ruslar

cs go da saygısızlık konusunda yardırmaktadır çoğu. mikrofonu açıp bet sesiyle şarkı söyleyen, anıranlar artık standartlaştı ama mikrofona ossurana da az önce ilk defa rus bir kardeşimiz sayesinde denk geldim.

babil

halit ergenç'e olan hayranlığım hatsafhadadır. Star tv de ilk bölümü yayınlanmış ben de bu sabah gördüm puhutv de varmış açtım şuan 40.dakikada olması lazım çalıyor orada. Aga benim anlamadığım şey şu, yıl olmuş 2020 artık yabancı dizi konsepti türkiyeye girdi, 40-50dklık en fazla 1 saatlik bölümlerle diziler yapılmaya başlandı buna rağmen klasik 2 saatlik bölüm yapmaya devam ediyonuz onu anladık. Yahu abicim cast'ını kurmuşsun parasını vermişsin oraya halit ergenc'i ozan güven'i nur fettahoğlu'nu dikmişsin bari kesenin ağzını az daha aç da adamakıllı yaratıcı bir senaryo yazdır. Direk breaking bad'den makaslanmış bir senaryo, halit ergenç walter white, ozan güven jesse pinkman, konuyu uzun uzun anlatmayayım meraklısı baksın. Şuan izliyorum ama 1 saatten sonra zaplaya zaplaya geçerek bitireceğime benziyor. 2 3 bölüm daha şans vereceğim ancak pek bir potansiyel göremedim.

neden uyumuyorsun

çünkü gece geç yatanlar daha zeki oluyormuş moruq.

a haber sokak röportajları

a haber in "analiz" diye adlandırdığı episode ları kadar komik olamaz. Geçen yine tek haneli iq düzeyinde bir muhabir almanyaya gitmişti mandalinanin kilosunun 2 euro yani tl ile 12tl olduğunu türkiyeye pahalı diyenlerin vatan hainliği yaptığını anlatıyordu.. tam bir kahvehane programı amk.

savaş cebeci

vücut gelistirmeye merak saldigim donemler(benim lise son uma denk geliyor) videolarını izlediğim, faydalı bilgiler veren, insanlara yardımcı olmaya çalışan mütevazi bir spor hocasıydı. Yıllar sonra kendisini instagramdan takip ettim ve youtube kanalındaki şu videoyu gördükten sonra adetâ hocamızın yerine ben utandım. Psikolojik sorunları olduğunu düşünüyorum.

https://youtu.be/sMr8FTWkH5o

burhan altıntop

ikon haline gelmiş bir karakter. Gülse birsel'in kalemi+engin günaydın'ın oyunculuğunun ortak eseridir.

eminem

yeni uyandığım günde kendisinin yeni albümünün çıkması.. spotifyda var yumulun gençler. şu kulaklar single single gidilen bir dünyada baştan sona bir albüm dinlemeyi çok özledi.

feridun düzağaç

kendisi an itibariyle ankara'da döktürmektedir. meb şuranın düğün salonundan hallice olan ses sistemine rağmen..

erkin koray

Yaklaşık yarım saat önce spotify'da toplama albüm/derleme sine denk geldim. Best of formatında 14 parça paylaşılmış ve ses kaliteleri optimal düzeyde. remaster süreci muhteşem yapılmış ve gecenin 04.30'unda şu kardeşiniz en az 500 defa dinlediği ve her saniyesini ezbere bildiği parçaları yeniymiş gibi tekrardan dinliyor. Baba yapmış kardeşim işte, 2020 yılında da aynı tazelikte. Şuraya linki sallıyorum, dinleyen dinlesin.
https://open.spotify.com/...si=i_Yi_Jv6QTm-FP-wMmDv0w

yaprak dökümü

bölüm başı 500 kalp kriziyle rekorlardan rekorlara koşan ali rıza bey ve niceleri..