1. 1.
  yemek yapılan yer.
  2 ... aabi
 2. 2.
  iyi bir çay servis edildiğinde ''biri mi var?'' diye sorulması adetten olan mekan.
  1 ... sıçtırtma lamasına
 3. 3.
  kadının sarayıdır.
  2 ... painkiller
 4. 4.
  evde misafir varsa, bakar mısın, bende yardım edeyim gibi bahanelerle kişinin çağrıldığı gizli direktiflerin verildiği alındığı, kısa ama pek mühim(!), genelde salonda oturan diğerleriyle alakalı dedikoduların yapıldığı merkez üssü.
  2 ... olric
 5. 5.
  beşiktaş'taki bkm'nin arkasında yılmaz erdoğan'ın cafesinin adı. alt katında tiyatro kursu veriliyor.kurs için para alınmıyor sadece yetenekli oyuncular sınava tabi tutuluyor daha sonra seçme yapılıyor. cafe çok fazla bir esprisi olmayan bir yer. dışarıdan bir cafe olduğu bile belli değil. ders aralarında tolga çevik , demet akbağ ve diğer tiyatro oyuncularını cafede görmek mümkün.fiyatlar kazık * bundan dolayı tiyatro kursunun neden parasız olduğu anlaşılıyor * *
  1 ... kacak kelebek
 6. 6.
  beşiktaş'ta, gündüzleri son derece sakin rahat rahat oturup sohbet edilebilecek hatta arada bu sohbete yılmaz erdoğan'ın da katılması muhtemel olan beşiktaş kültür merkezi oyuncularının ve oyuncu adaylarının ders aralarında kantin niyetine kullandığı, zamanla alışkanlık yapan mekan. özellikle mantısı güzeldir, tavsiye edilir.
  ... tutunamayanlardan
 7. 7.
  kadınların mümkünse çok büyük olmasını istedikleri evin bölümüdür.
  1 ... miksaj
 8. 8.
  çocuklar duymasın adlı dizideki baba ve annenin görüşme odasıdır.
  2 ... mysterious
 9. 9.
  "kadınlar için hem siper hem sığınaktır mutfak ve her zaman bir yuvanın içimizi ısıtan sembolü anlamına da gelmez, yaşayan ölüler haline gelmiş kimi kadınların morgudur aynı zamanda, toprağa verilene kadar bekledikleri yerlerdir, bilirsiniz bedenler sonra ölür"
  murathan mungan
  1 ... telashe
 10. 10.
  mute fuck
  -2 ... nepal