bugün

O odamı seviyorum ya belki bi erkek gibi değil ama olsun benim için çok ideal onunla tanışmak isterdim doğrusu.
türkiye'nin geleceğine yön veren adam gibi adam.
gelecekte mega star olması dileği ile.
180 milyara araba almış. adam kazanıyor..

görsel

http://www.posta.com.tr/k...rabasi-galerisi-1270009-3
Vergi vermiyo bişey yapmiyo alir tabi.
Ama abartmislar görende 700 bin tl ye aldi sanacak. Mercedes icin 180 bin tl gayet normal bi rakam.

Neden pembe almamiş hani pasif gaydi?
şimdi hakkını yemeyelim ülkemizdeki birçok kızdan güzel amk!
Futbol oynamadan topunuz yoksa kendisini yuvarlanması için cagirabileceginiz kişi.
nasıl bu kadar sevildiğini anlamadığım bi insan.
görsel komikti, paylaşmak istedim.
Teee o zamanlardan belliydi böyle yakışıklı olacağı. Subhanallah.
ilk defa görenler maşallah deyip beğensin.

görsel
türk erkeklerinin rol modeli.
bunu yakışıklı bulan kız kalitesizdir. bu yüzden kendisi iyi bir kız eleme aracıdır. zaten mizah seviyesi yerlerde olan yarım akıllı kezbanlar yüzünden ünlü olmuştur.
hayır oyu veren seçmendir. oy vermek vatan görevi olduğunu bir kez daha herkese göstermiş oy vermeyen vatandaşlara örnek olmuştur.
referandumda evet oyu vereceğini açıklamıştır.
bence çok eğlenceli birisi gibi duruyor. tanışıp, ıslak hamburger yemek isterdim.

homofobikliğin lüzumu yok! zira eşcinsellerin de diğer bütün insanlar gibi kalitelisi ve kalitesizi var.
fazla prim verilmemesi gereken kişi gerçi bunun gibi bir sürüde şarkıcı bozuntusu var boşvereyim.
acunn seneye bunu survivora almazsa bende neyim.

Diğer survivor adayları

(bkz: bahar candan)
(bkz: fatih tekke)
(bkz: asena erkin)
(bkz: evren turhan)..

not:geçen yıl ilhan mansiz ve serhati dogru tahmin etttim...
Homofobik olmadığım için bu adamdan nefret ediyorum.

Eşcinselleri aşağılayan bir tavrı var bence. Sanki bütün eşcinseller bunun gibi kıvırıyor sanıyor millet.
eğlenceli kişi.
gaymiş, yok hak etmediği parayı kazanıyormuş vs vs. beni bağlamaz kardeşim. türkiye'de hak etmediği parayı kazanan kişileri listelemeye kalksak kerimcan'a sıra gelmez.

adam pozitif, eğlenceli, komik. ayrıca bizim görebildiğimiz kadarıyla iyi kalpli bir insan. programda gereksiz egosantrik triplere girmiyor. kimseyi kırmamaya çalışıyor. tatlış yani. severim.
Kemal veya ivana ne söylerse bu da papağan gibi tekrarlıyor. Modadan şundan bundan bir bok anladığı yok. Nurella gidince iş olsun torba dolsun diye koydular oraya. Ama komik esprileri var, güldürüyor. Zaten amaç da bu herhalde.
eğlenceli? komik? efendi? pardon ama o sizin salaklığınız.
Topluktan prim yapan boş insan.
eğlenceli efendi komik insanları ağlattınız şuan.
Kendisi halis mulis ibnedir. Vurduruyordur. Saçmalamayın amk yok numara yapıyormuş, yok malın iyisini götürüyormuş.
Türkiyede ibne olmanın iyi pirim yaptığının, en iyi örneğidir.
durmaz'mı? bence durur ya, dur'a bilir yani değil mi?