bugün

kendisini hiç sevmem. fakat 4 kişi birine saldırmak nedir lan ? delikanlılığa sığar mı ? ayrıca bu adam size ne yaptı lan ? adam mı öldürdü ? hırsızlık mı yaptı ? birine tecavüz mü etti ? sizin annenize mi küfretti ? birine iftira mı attı ?
ne diye dövdünüz herifi. samsun'un yüz karaları sizi.
Böyle gay olmanın, bunu ısrarla göstermenin normal karşılandığı bir çok yorum okudum. birine saldırmak özellikle 4 5 kişi saldırmak aslında adamlığa sığmaz. ama duyduğumda güldüm yani, ekranda insanların gözüne gözüne sokup toplumsal olan ahlakımızı iyice yok etmeye çalışıyorlar. yapmasınlar gitsinler kendi dünyalarında yaşasınlar.
Gay olmak ruhsal bir rahatsizliktir, oda insan deyip anlayisla karsilanabilir. Ama bunun yaptigi gaylik degil,bildigin hipnelik. Bu kadar dejenere bir sekilde bunu ortaliga doker, birde bundan para kazanirsan alirlar pacani boyle asagi...
bir arkadaşım kerimcan için, "stop making stupid people famous" minvalinde bi şeyler geveledi fakat kusura bakmayın aptal olan kerimcan kesinlikle değil.
Gayet samimi ve tatlı bulduğum ünlü. Kişisel tercihleri benim yaşam tarzıma uygun olmasa da, nihayetinde bu onun hayatı. Keşke herkesi olduğu gibi kabul edebilsek, sevmiyorsak da bari bunu yapalım.
Kerimcan durmaz'ın dövmesinde de yazdığı gibi "Benden nefret edenler, beni ünlü yapacak".
Kocasının kocası olmuştur.
günümüzün arabesk yırtmalarından daha kaliteli bir şarkıcıdır.

fantezisi "aşkım" "bebeğim" den öteye gidemeyen ler anlayamaz.
Mustafa ceceli'nin uçurulduğu bir ülkede şiddete uğraması haksızlıktır.
Neden sevildiğini anlayamadığım gereksiz bir insan.
sözlükte ikizi olan kişilik.
Ne olduğu belli olmayan, nasıl oluyor bilmiyorum ama ülkeniz fe fenomen olarak deli gibi para kazanan tipsiz.
Neden sevilmediğini anlayamadığım insan. Sevmiyorsan takip etmezsin izlemezsin sahnesine gitmezsin çözüm bu kadar basit. Niye nefret kusup küfürler edip saldırıyorsunuz sorsanız hepiniz hümanist hepiniz yaradılanı seversiniz yaradandan ötürü he annem he. Ayrıca saldıranların tip de adama benzese Allah aşkına. Baya olay dinime küfreden müslüman olsaya dönmüş.
Zoraki popüler yapılan/yapılmaya çalışılan, herhangi bir vasfı olmayan, itici ibne bir kürt.
küçük iskender'in edebiyatta yaptığını bu abi pop kültürde yapıyor. eşcinselliği gözümüze sokup bunun ekmeğini yiyor. homofobiyi gözümüze sokup abartandan farkı yok.

diğer yandan takdir ediyorum. hiç bir yeteneği olmadan şımarıklık ile para kazanmayı başarması dahiyane.
Bu adamı da meşhur ettik ya. Yazık lan bize. Gerçekten yazık.
Kendisi hande kader hakkında tek bir kelime etmemiş bilmem kaç küsür milyon takipçisine. Tek bir homofobiyi kınayan post bile etmemişken aynı şey kendi başına gelmiştir.

Aynı şeyi yıllardır parayı bulan ünlü olan bir çok lgbt yapıyor.

Bülent ersoy bir kere bile onur yürüşüne katılmış mıdır acaba?
Kısaca parayı şanı bulup birazda yaranmak için dindar gözüken tüm döneklerin başına geldiğinde anlayabildiği durumdur.

Umarım kerimcanda tokatlarcaaaa başına gelen durumu değerlendirip ezilenin yanında olmaya başlar.
Ya sabır amk ya sabır. Yeter artık uplamayın yeter.
Yakisikli bir erkek olmak yerine, yakisikli bir top olmayi secen insandir. Ama bu ona hakaret ve saldiri yapilabilecegi anlamina gelmez. Nitekim kimligine gore yasayan bircok insandan daha iyi bir kalbe sahiptir.
tipik bir entertainer. yarın unutulur gider. ne fazlası, ne eksiği.
yaptıklarını savunmuyorum ama bu insan kimseye zararı olmayan insandır. milletin annesine bacısına göz dikmez iyi niyetlidir. sokakta tek başına kız yürüyor diye tecavüz etmez. o yuzden insanlara güzel gözle bakın.
Herifin sermaye tipiydi o da gitti.
Lan ibnelerden ben de hazzetmem yapılan da çok hakedilmemiş bir mevzu değil ama be amınakoyayım ortada bir sürü pkklısı şusu busu varken delikanlılık da sadece böyle müdafaasız adamlara sergilenince işte ben o zaman tiksiniyorum bu toplumdan.
Yolunu bulmuş , voleyi vurmuş kişi. Para sıçıyordur büyük ihtimalle. Ben tebrik ediyorum kendisini. Şimdiden hayatını kurtaracak birikimi olmuştur. Bundan sonrasında artık bu kadar mal varken trilyoner mi olur yoksa bir köşeye çekilip küçük bir iş falan kurup sakin bir hayat mı yaşar ona kalmış.
Bu adama bayılıyorum cok sicak cok samimi. Iyi kanka olur.
Tercihini eleştirecek değilim. Lakin hal ve tavırları çok samimiyetsiz. Tamamen bir şovmen. Başka bir şey değil.
güncel Önemli Başlıklar