1. 1.
    gebererek gülüp eğlendiğim snapchatter. adam sağlam komik, gay may ama sırf bunun için telefonda tutuyorum snapchati. milletin Adamlarına bıkkınlık getirişi, saçlarının güzelliğinin travestilikli eşcinselliği? * eeynfaayğnğyn!
    14 -15 ... panspermia
  2. 2.
    hayatımda gördüğüm en eğlenceli, yaşamı seven insan. çok tatlı ve sempatik keşke tanısaydım diyorum.
    10 -18 ... karelibattaniyemm
  3. 3.
    normalde yapsa haklı olarak dayak yiyeceği hareketleri yaparak insanları bunaltan ve eşcinsel olması sayesinde dayak yemeyen insanımsı.
    16 -4 ... kylo ren
  4. 4.
    isim tamlamalarının krallılığını yapan insan.
    14 -3 ... nefes alan kiz
  5. 5.
    "havanın transeksüelliğinin orjinalliği" gibi kafaları otsuz,hapsız uçuran tamlamaların sahibi, türkiye'nin afroditi.
    7 -4 ... burgerthink
  6. 6.
    Snaplarıyla bana bakış açısı kazandırmış tatlış şey. Yöönööww?
    14 -6 ... hinsegye
  7. 7.
    hi bitches. baba bu gay çok komik. ve yaptıklarını normal bir insan yapsa yemeyeceği sopa yok. ama gay olduğu için kimse bir şey demiyor. böyle babalı krallı konuşmalar yaparak ayrı bir komik oluyor. snaplerini takip ediyorum evet adam gibi gaydır ayrıca komik baba. bence komik sence ? * sus.
    13 -9 ... fuck milk got beer
  8. 8.
    dubai'de, Arapça menüyü eline alıp "kul Eûzü Birabbin nas melikin nas ilahin nas elif be te se cim ha hı ay ne diyo bu kız okuyamıyorum ben bunu çarpılcaz!" tepkisiyle yardıran. baba güzelliğinin, kaşının, channelliği?
    21 -15 ... panspermia
  9. 9.
    (bkz: she is baba bitch)

Bugün arkadaşımı snaplerini izlerken gördüğüm gay snap manyağı. Kabus gibi resmen. Komik lafları var eyvallah da, bir daha görmeyeyim mümkünse. Gülmek için sesini duymak kafi.
    6 -6 ... mademoiselle catherine
  10. 10.
    Snapchatim olmamasina ragmen youtube'tan videolarini izledigim tatli, komik olmaya calismadigi halde asiri komik insan. Son gunlerde guldugum nadir zamanlar videolarina baktigim zamanlar.
    3 -3 ... karelibattaniyemm