bugün

gebererek gülüp eğlendiğim snapchatter. adam sağlam komik, gay may ama sırf bunun için telefonda tutuyorum snapchati. milletin Adamlarına bıkkınlık getirişi, saçlarının güzelliğinin travestilikli eşcinselliği? * eeynfaayğnğyn!
hayatımda gördüğüm en eğlenceli, yaşamı seven insan. çok tatlı ve sempatik keşke tanısaydım diyorum.
normalde yapsa haklı olarak dayak yiyeceği hareketleri yaparak insanları bunaltan ve eşcinsel olması sayesinde dayak yemeyen insanımsı.
"havanın transeksüelliğinin orjinalliği" gibi kafaları otsuz,hapsız uçuran tamlamaların sahibi, türkiye'nin afroditi.
Snaplarıyla bana bakış açısı kazandırmış tatlış şey. Yöönööww?
hi bitches. baba bu gay çok komik. ve yaptıklarını normal bir insan yapsa yemeyeceği sopa yok. ama gay olduğu için kimse bir şey demiyor. böyle babalı krallı konuşmalar yaparak ayrı bir komik oluyor. snaplerini takip ediyorum evet adam gibi gaydır ayrıca komik baba. bence komik sence ? * sus.
dubai'de, Arapça menüyü eline alıp "kul Eûzü Birabbin nas melikin nas ilahin nas elif be te se cim ha hı ay ne diyo bu kız okuyamıyorum ben bunu çarpılcaz!" tepkisiyle yardıran. baba güzelliğinin, kaşının, channelliği?
(bkz: she is baba bitch)

Bugün arkadaşımı snaplerini izlerken gördüğüm gay snap manyağı. Kabus gibi resmen. Komik lafları var eyvallah da, bir daha görmeyeyim mümkünse. Gülmek için sesini duymak kafi.
Snapchatim olmamasina ragmen youtube'tan videolarini izledigim tatli, komik olmaya calismadigi halde asiri komik insan. Son gunlerde guldugum nadir zamanlar videolarina baktigim zamanlar.
(#30556752)

ilgili videoyu izleyin.saygısız, iticilikte zirve yapmış bir insan.
tuhaf bi bağımlılığı var,

bide 21 yaşındaymış,

kaç saattir oturdum izliyorum,

o eller, o ses, o gırtlak,

21 yaş

21

iki ve bir

swimpfff
(bkz: oğlan)
bilmem onun travestiligi bilmem bunun travestiliginin seksiliginin didisinin didisi.tamam anladim travestisin ameka be.
Onu bunu bilmem de snapleriyle cok egleniyorum. Kendisiyle bu kadar barisik bir insan daha gormedim bunu da takdir ediyorum.
uzulerek her gun daha unlu olusunu izliyorum. bu basliga yazmak icin ilk girdigimde iki entry vardi sonra dedim ki neyse yazmicam herkes ogrenmesin de boku cikmasin. oldu olan. kismet.

ya salak bu cocuk cok seviyorum. cok egleniyom. bi de fizigi benden guzel. aptalsi surat ifadesinin guzelliginin chanelligi. salak hshj.
ay, herhalde, sence, bence diyerek cukkaları dolduran abimiz helal olsun. 2-3 gönderisine gerçekten katılarak gülmüşlüğüm vardır. gelecek tepkileri siklemediği için dikkat çekiyor ve merak ettiriyor. eh artık bir şey olsa da kerimcan da bozulsa, aşağılansa, sert kayaya çarpsa falan diyosunuz içinizden. bütün olayı bu.

kerimcan'cım peki senin bu korkunç özgürlüğünün sınır tanımazlığının, sonsuzluğunun, travestiliğinin erkeksiliği ? *
Onu izlemeden geçirdiğim günler zehir gibi. O benim bebeğim. Ay karı beni bağımlı etti diye ben sus.
Bi gün çok fena dayak yiyecek olan gay çocuk.
Çok şımarık be ses tonu konuşma tarzı da çok gıcık.
gelmiş geçmiş en komik insan.
(bkz: kerimcan durmaz kim amk)
Komik lan baya, bide bu kardeşimizi taklit eden baya bi basit kuz var. Geçen gün antalyadaydı.
Yanında olamayanlar, profilinde gezer.
Merhabalar. suss. Güzelliğimin yeni uyanmışlığı. Ben şimdi odama geldim arkadaşlağr. Baba bi otel yapmışlar. Sence ? Bencede sence. Hıh bi sus
Sende biraz naaz ediyorsun ama senin bana gonlun burberry bry diye snap atarak beni gulduren (buna da adam mi dicem ne dicem bir sifat bulamadim) kisilik.

Dj. Bir haftadir hergun baska sehirde. Sanirim bu kadar zenginligi dj olmasina borclu. (!?)

Ay canim bende de koli vardi onu yolladim yorgunum bu gece diye snap atip tuuum ozel hayatindan haberdar ediyor kendileri.

Bu aksam beceren hotel kabinindeyim diye snap atip arkasindan otelin isminin bana uyumlulugu seksiligi diye de snap atmisligi vardir.

Edit: seviyorum kendisini cok komik. Bir de kendisine cok ozguvenli ve barisik. Bu huyunu da seviyorum.
jimmy durmaz'ın kardeşi hehehehe.
son zamanların fenosu. snaplerinin seksiliğinin travestiliği bomba. you know?
güncel Önemli Başlıklar