bugün

Eski Türk filmlerin de (genelde) zengin adamın kadın avcısı oğlunun adı.
türk filmlerinin hayatımızda bıraktıgı izlerden biri. bu sebeple hep bir soguk gelen isimdir. sarkılarda da manası baska olsa da geçmektedir.
"yusuf bulunur kenan bulunmaz" diye..
bir de evren modeli vardır, (bkz: kenan evren)
rivayete göre nuh'un (as) kendisine iman etmeyen oğlunun adı.bir diğer rivayet kutsal filistin toprakları diye anılması ile ilgilidir. ha bir de güzel yüzelere sahip erkek evlatları için kullnılırmış.

(bkz: bak bugün bir sey öğrendim sozluk)
(bkz: foto kenan)
bu sene türkiye'yi erovision şarkı yarışmasında dördüncü yapan sanatçımızın ismi. (bkz: kenan doğulu)
(bkz: yam)
filistin'in eski ismi. sen ben doğmamışken değil, yıllaaaaaaaaaar yılı öncesi binyıllar öncesi ismi.
yeni bir yazar.

(bkz: hoş geldiniz)
şu anda filistinin bulunduğu toprakları ifade eden kelimedir.
samsunsporun 28 numaralı kaptanıdır.
KENAN Türkiye'de en çok kullanılan 94. isim (... 92. tuğba, 93. recep, 94. kenan, 95. yaşar, 96. mesut, ...). Ülkemizde yaklaşık her 517 kişiden birinin adı KENAN ve ismin yaygınlık oranı binde 1.94.

KENAN adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 13-02-2009 20:48 itibariyle yaklaşık 139,532 kişinin isminin KENAN olduğu ve KENAN isimli kişi sayısının her yıl ortalama 2306 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

KENAN adının Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranı ise bir milyonda 17.09 civarında ve bu hesaba göre ABD'de yaklaşık 5,230 KENAN yaşadığı tahmin edilebilir. ABD'nin nüfus istatistikleri dikkate alındığında Amerikada KENAN sayısı her yıl 45 kişi artıyor.

KENAN Türkiye'nin en yaygın 94. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 94. ad ise Ellen ismi. KENAN adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 92. Michelle 93. Ray 94. Ellen 95. Louise 96. Vincent isimleri de sayılabilir.

http://www.ismiDidikle.com'dan alınmıştır.
filistin' in eski adı.
kutsal kitabımız tevrat'ta, kenan'dan vaadedilmiş topraklar diye söz edilir. yorum üzerine daha çok uygulanan tevrat yazıtları gereği/sonucu insanların bunu cennet diye yorumlayası gelmiş sanırım. bilmiyorum ne kadar doğru.
acayip karizmatik isimdir birde ikinci isim olarak kullanırsa artık yemede yanında yat. kenanlar cok karizma olur isimlerinden gecer bu özelik onlara.
boş işlerle uğraşan , uzun kirpikli erkeklere verilen ad. *
(bkz: çilli)
yahudi inancına göre vaadedilmiş topraklar olup antik filistin de denebilir.
adem'in torunlarından biri.
ibranice isim ama aynı zamanda kürtçe de bir isim.
Karizmatik erkek ismi.
oldukça çekici bir erkek ismi, ayrıca benimde ismim oluyor bu.
gay ismi. inanmayan xhamster açıp türk gay videolarını izlesin. hepsi kenan.
(bkz: nerdesin lan)
cennet manasına geliyormuş.
yazar olma hevesine gem vuramamış çaylak yazar adı.
ne yalan söyleyim benim.
güncel Önemli Başlıklar