bugün

dünyanın en utanılası, yarrak gibi hikayelerini büyük bir seri katil soğukkanlılığıyla, masal anlatır gibi anlatıyor.

üslubundan da anlaşılacağı üzere kendisi maalesef ulukayra.

yeni yıl, yeni sürprizler amk.
(bkz: geldi yine tipini sevdiğim)

selam dahi mastürbatör. nasılsın.

sen yokken ulukayra başlığını olabildiğince hayatta tutmaya çalıştım.
ciddi anlamda sorunları var. sözlüğe saçma sapan foto atmalar, dünyanın en utanılası anılarını sanki bakkala, markete gittiğini anlatır gibi sakin sakin anlatmalar vs.

bildiğin deli amk.
liseli zekasında ve ilgi budalası bir şişme velet.
Kafasından aşağıya işkembe çorbası döküp kasesini de kafasında kırmak istediğim yazar.
öZgüvenine hayran kaldım.

Kendiyle barışık bir adet tombik.
ne bu yeni nesil kız ismimi.
görsel
Google'da kendimi aratırken ellerini gördüğüm yazar.
Boss gelmişsin hiç haberimiz olmadı ?

T: gerçek bir sözlük reisi.
Kurtlar Vadisi'ndeki Freud Fethi'nin oğlu sapık bir pi. Tir... kendisi ayrıca obezdir...
Sütun gibi bacakları bazılarını fena kudurtmuştur.
muhtemelen donu sperm ve bok kokan bir sözlük üyesi.

bu aralar bacak showlarıyla ve donuyla gündeme gelmektedir.

trans man
kayracan

cânım sözlük kimlere kalmış vay a.q
bu hayatta kendisini seven 1 kişinin dahi olduğuna inanmıyorum. annesi babası dahil.

ölse mezarına 3 kişi gitmez.

acımasız ama gerçek.
sözlüğün sempatik şişmanlarındandır.
Peki dışarısı sana hazır mı evlat asıl mesele bu...
kabe resmi, iman kuvvetini gösterir.
Bu çocuk fareler ve insanlar'daki Lennie bence.

Özetle, biraz korkuyorum bu yazardan. Kafayı takarsa, Anın görüntüsünde paylaşılan fotoğraftaki cama yansımadan beni bulup boynumu kırar gibi geliyor.
o biçimsiz göbeğini yumruklayasim var arkadaş kusura bakma dediğim yazar.

Ağzından kanlar getirene kadar midesini yumruklayabilecegim bir tip.

O pis donlu fotoları attigin için bunu hak ettin dostum.
Kayranın idolü:

görsel
başıma bir şey gelmeyecekse zerre sempati duymadığım yazar. mutlu ama uzak olsun ve sözlükte istediği gibi yazsın. tek dileğim bu...
sözlüğü instagram ve twitter mantığıyla kullanan allahsız, kitapsız, her türlü ahlaki değeri reddeden aynı zamanda evrensel anlamda iyi insan profiline uyacak diye söylediğimiz bir çok şeyi belki de her şeyi reddeden birisi. kendisine çeki düzen verse bu özgüven ile çok sosyal bir birey olabileceğini düşünüyorum. ama bildiğiniz üzere yaşadığımız hayatta büyük bir ölçüde seçimlerden ibarettir bu arkadaşta böyle olmayı seçiyor.
Şu herifteki şu tiple olan kendine güvenin onda biri bende olsa.... Artiz gibiyiz, hala kusur buluyoruz kendimizde, herif bu tiple resim atıyor sözlüğe. Helal olsun.
uzak durun beyler herif arabayı havaya kaldırıyor. youtube videosunu izledim. ayı bu ayı yaklaşmayın.

inanmayan videoya baksın.
allah'a inanmayan yazar.
Uludağ sözlük sadece zall'ındır..

Aga birde salonda kombi mi olurmuş allasen onu dışarıya ya da banyoya aldır sakat iş o.