bugün

özletmiştir.
Nerdesin be reis ? Haftada bir bakıyorum yoksun buralarda. Buralar sensiz olmuyor çık gel artık uzak diyarlardan..
bir daha gel donanımhaberden
Sarı saçlım mavi gözlüm
Nerde nerde nerdesin dost.
geri gelse de doğacak çocuklarımızı hesaba katmadan, yaşattığını yaşamadan ölmezsin kafasını umursamadan kendisini hunharca aşağılasak. sabahlara kadar tipiyle taşak geçsek.

sensiz buralar çok sessiz kayra.
umarım birdaha allah'ım öyle yazarları bu sözlüğe nasip etmez. ne lanet boklu bir adamdın lan sen? sonunda gitti allah'a şükür.
bırak defolup gitti şeytanın evladı.
12. Nesil silik. Sözlüğe attığı dondan sonra, iyice kayışları koparmıştır.. Ben bundan kafirim, bir kere olsun allah'a ve peygambere küfretmemişimdir. Burada müslüman yazarlar var. Olmaz böyle. Umarım geri dönmez.
adam (pardon adam dedim) sürekli gidiyor ve her gelişi de bi öncekinden daha sansasyonel oluyor.

kritik maçlarda humeyni aq.
Allah kimseyi şunu savunacak duruma düşürmesin.

Adam hastaymış. Psikolojisi bozulmuş. O yüzden dine küfredebilirmiş. O zaman biri de çıkıp "benim de psikolojim bozuk. Senin ananı..." dese sesini çıkarma birader. Psikoloji bu malum.
12. Nesil silik sözlük kullanıcısı.
Entrye gelirsek, kendisi donuzumda olduğu icin neler yazdığını hiç bilmiyorum. Ama şunu demek isterim ki biz burda kimin hangi psikiatrik hastalıklarla mücadele ettigini bilemeyiz. Biz trollük olsun diye ironi yaparız ciddiye alacağını düşünmeyiz ama karsımizdaki kişi bambaşka anlar. Yazısmanın zaten handikapları büyük.
Yakın bir zamanda mesela bir doktor hanıma bir ruh hastası saplantılı bir sekilde aşık olmuş. Onun icin facebook sayfası acmıs ve kadınin resimlerini kullanarak gönderiler paylaşıyormuş. Düşünün altına ne yorumlar yazıldığını. Adama ne kadar gaz verildigini düşünün eglencesine. Adam o gazla ki zaten hasta kalkmış 700 km yol gelmiş ve kadını bulmuş. Kadın şok olmuş.
Iste bizde burda aynısını yapıyoruz, aslında bu insanlar ne kadar savunmasız. Umarım kayracan da burda kendine yazılanları fazla umursamıyordur gaza gelmiyordur, hani hep diyorlar ya aman sözlükte yazılanları ciddiye alan da gitsin tedavi olsun. Böyle diyip sözlükten çıkmıyoruz hepimizin aslında tedaviye ihtiyacı var, kimse ben egleniyorum demesin herkes bir miktar hakkında yazılanları takıyor. Neyse cok uzattım anlayan anladı bye.
En son gecenin ikisinde peygambere sövüyordu. Hatta cimer’e şikayet etmeyenin amk falan dedi. Sanırım alkollüydü. Ya burayı çok ciddiye alıyor ya da ciddi psikolojik sorunları var. Gerçi her ikisi de ciddi vaka. Ayrıca ateistlik bu olmamalı. Neyse güle güle sevgi kelebeği.
Allahın sapığı gitti çok şükür...
Gelirken külodunu yıkasa bari.
Daha da güçlenip dönecektir.
kombisi salonda bulunan ulu yazarı. kusura bakmazsa birazcıkta mala benzediğini söylemeden edemeyeceğim.
Olm hani dinsizdin lan sen bulunduğun ortamda iskilipli atıf'tan necip fazıl'la kadar bütün yobazların fotoğrafı var.

https://youtu.be/kFnZjBOYQRc

Aman oralarda da dine sallama .*mını s*ker atarlar haberin ola.
Uludağ sözlük sadece zall'ındır..

Aga birde salonda kombi mi olurmuş allasen onu dışarıya ya da banyoya aldır sakat iş o.
allah'a inanmayan yazar.
uzak durun beyler herif arabayı havaya kaldırıyor. youtube videosunu izledim. ayı bu ayı yaklaşmayın.

inanmayan videoya baksın.
Şu herifteki şu tiple olan kendine güvenin onda biri bende olsa.... Artiz gibiyiz, hala kusur buluyoruz kendimizde, herif bu tiple resim atıyor sözlüğe. Helal olsun.
sözlüğü instagram ve twitter mantığıyla kullanan allahsız, kitapsız, her türlü ahlaki değeri reddeden aynı zamanda evrensel anlamda iyi insan profiline uyacak diye söylediğimiz bir çok şeyi belki de her şeyi reddeden birisi. kendisine çeki düzen verse bu özgüven ile çok sosyal bir birey olabileceğini düşünüyorum. ama bildiğiniz üzere yaşadığımız hayatta büyük bir ölçüde seçimlerden ibarettir bu arkadaşta böyle olmayı seçiyor.
başıma bir şey gelmeyecekse zerre sempati duymadığım yazar. mutlu ama uzak olsun ve sözlükte istediği gibi yazsın. tek dileğim bu...
Kayranın idolü:

görsel
o biçimsiz göbeğini yumruklayasim var arkadaş kusura bakma dediğim yazar.

Ağzından kanlar getirene kadar midesini yumruklayabilecegim bir tip.

O pis donlu fotoları attigin için bunu hak ettin dostum.
Bu çocuk fareler ve insanlar'daki Lennie bence.

Özetle, biraz korkuyorum bu yazardan. Kafayı takarsa, Anın görüntüsünde paylaşılan fotoğraftaki cama yansımadan beni bulup boynumu kırar gibi geliyor.