1. 1.
  gidilen,gezilen bir yere ait resmi içinde barındıran hede.gönderirsin,karşıdaki de bir yerler görmüş olur hiç değilse resimle,arkadaki mesajla da mesut olur
  1 ... eru
 2. 2.
  ah ah bizim zamanımızda insanlar duygularını zarif şekillerdeki kartpostallarla birbirlerine anlatırdı artık posta kutularındaki faturalara biz duygularımızı anlatıyoruz
  1 ... nuhkkor
 3. 3.
  (bkz: max fruchtermann)
  ... ulassbora
 4. 4.
  (bkz: kart sensin postal da sana girsin)
  1 ... yasakani
 5. 5.
  kimi zaman sarı bir havluya sarılmış gülen bebek yüzü kimi zaman masmavi bir gölün kıyısında etekleri yemyeşil zirvesi karlı tepe.
  iç çekiş.
  ... collector
 6. 6.
  (bkz: eskimiş postal)
  ... korn
 7. 7.
  yeni yıl arifesinde, artık kaybolmuş değerler arasına girdiğine inandığım resimli kartlardır.

  konusu nereden açıldı bilmiyorum ama, bir arkadaşla yeni yılı konuşurken gelmişti aklıma eski yeni yıl kartpostalları. ve aşağıdakileri çok beğenmiştik, benzerlerinden bir tane bulup göndereceğimi söylemiştim. onun "bulamazsın artık kalmadı onlardan" demesine rağmen.

  http://img185.imageshack.us/img185/7619/34oq5.jpg
  http://kisalink.com/2180b50/

  yeni yıla 5 gün kaldı, bakmadığım yer kalmadı fakat hala bulamadım. ama inat ettim bulacağım, olmadı yazıcıdan basıp yine göndereceğim.

  olmadı warhammer oyun kutusundan çıkan kart postallarım var.

  http://mythicmktg.filebur...hosen_v_warriorPriest.jpg

  ondan bir tane gönderirim =)
  ... ofkelialabalik
 8. 8.
  geçmişten akılda kalan en güzel hatırlama ve hediye verme yoludur. kartpostal bir hayat tarzıdır aslında, gittiğiniz yerlerin, özel günlerin anlamını belirtmek için mail yoluyla milyarlarca seçeneğimiz var ama kartpostalın yok. onun kokusu farklıdır her daim. artık göremiyor olmamız, yakın zamanda almamış olmamız bu tarzın, bu tarihin de yok olup gittiğinin göstergesidir. yazık.
  ... beyaz musluman
 9. 9.
  ilkokul, lise yıllarımda mahallemizdeki kucucuk kırtasıyede hatırı sayılır bir yer kaplardı kartpostalların sergilendiği yer.
  Ben o zamanlar begendigim siirleri bunun icin ozel olarak sakladıgım deferime yazardım ve yazdigim siirlerin baslangiclarina yapıstırmak icin o kırtasiyeden dakikalarca kartpostal secerdim.
  Geçenlerde bu yeni yıldan itibaren sevdiklerime kartpostal atmaya karar verdim ve basladim kırtasıyelere bakınmaya. Artık o mahalleden baya uzaktayım ama baska kırtasiyelere sordum hicbirinde bulamadım. Babam zafer çarsısının onunde ve gimanın ordaki ptt nin onunde bulabilecegmi soyledi. Haf abasi artık gıdıp bakıcam. Yoksa da internetten indirdıgim yeni yıl kartpostal fotolarını kullanarak kendm hazırlayıp bristole bastırcam valla.
  ... peachy rouge
 10. 10.
  karttan yapılan postaldır.
  1 ... durmusdiyeisimmiolur