bugün

entry'ler (4253)

6 lı masa menüsü

o pankarti açan once bir aynaya baksin, sonra sunlari sorgulasin. tabii yapabiliyorsa.

1) oy kullanma yaşını 18'e indirdik. x havaalanini, y universitesini actik. buzdolabi da yoktu zaten.
2) kimlerin, kac senedir koltukta oldugu belli.
3) acılim, megri megri, 29 ekim'de koridor acip pydlileri tutkiye'den gecirmek, valilere jandarmaya operasyon yasagi, ocalan'in mektubunun trt'de okunmasi.
4) ah promptersizlik ah.
5) kimin kimlerle senelerce elele yurudugu belli.
6) washington kadar pennsylvania kapilarinda yatanlar da malum.

hayirli tiraşlar.

senelerce bahçeli den medet uman kitle

ben affetmiyorum amk.
siz ve sizin gibiler bu yolun taslarini dosediniz.
hadi sen akillandin da akillanmayan cok ergen var.

ulunun en iyi üç yazarı

ya olm, beni listene yaziyorsun, sonra kıyip sana geciremiyorum. ( laf )
tesekkurler.

klarnet calan sarapci koala 6 vs romalı celaleddin

bak, sana tek bir ornek verecegim. bu uyariyi sana kimse yapmaz.
insanlara damga vurma.
görsel

klarnet calan sarapci koala 6 vs romalı celaleddin

insanlara, hedef gostererek sacma sapan argumanlarla ve iftiralarla yaftalar vurma radikal. yaptigin bir suc.
hadi burasi uludag sozluk, kimsenin skinde degil.
ama gun gelir hoplatirlar.
kendine yazik edersin.
sana bir abi uyarisi.

senelerce bahçeli den medet uman kitle

şüphesiz ki cok komiklerdi. geneli de 16-20 yaşındaydı bu kitlenin. o zamanlar bahceli'ye laf soylettirmezlerdi sözlukte. başbuğum başbuğum diye gezinirlerdi. tipkı simdilerde umit hocalarina laf soylettirmedikleri gibi. buyuyunce geciyor tabii boyle hezeyanlar. türkiye siyasetine dair daha genis pencereden bakabiliyor cogu. akillaniyorlar.

kafakoparanus dedeye kul hakkı ile ilgilili uyarı

hiş.
demolay.
kankani wazzaptan bunu dürt de gelip cvp versin.

onbirinci nesil izinli yazar

sözlükte kartlar yeniden dagitilir.
yapma lutfen.

götünü gösterdi diye vurulan kadın

bilinçaltindaki beyaz düsmanligini aciga cikaran bir polisin bok yemesi.
ayrica gotu de polisin gotunden guzel.
kiskanmis olabilir.

kafakoparanus dedeye kul hakkı ile ilgilili uyarı

ey sevgili kafakoparan.

gecen sene torpille, bakanlarla, muktedirlerle, hakemlerle sampiyon olan takimin taraftari.

profil fotografi da ts formasi ile.
benim bildigim kadariyla inandigi din der ki;

- cenab-ı hak kul hakkı için "benim yanıma her şey ile gelin affederim. fakat kul hakkı ile gelmeyin, onu ben değil, kulum affeder. " demiştir. allah'ın bu günahı bağışlayabilmesi için hakkı yenen kula danışacağı bilinmektedir. eğer hakkı yenen hak sahibi kişiyi bağışlamazsa allah bu günahı affetmeyecektir.

ben trabzonspora gecen seneki şaibeli sampiyonlugu ile ilgili hakkimi helal etmiyorum.

tengir budun

hişş.
zafey paytisi buysa tivitter hesabi tAkipcilerin hala 7000'e ulasmadi.
bana raki palamut borclusun.
inkar etme, sikerim.

yazar listeleri yapıp oy kasmaya çalışmak

şüphesiz ki geri zekalı eylemi. özellikle de sözlükte sevilmeyen aptallari bu listeye dahil edip eksi oy kasmiyorlar mi.. götumle alkisliyorum bunlari.

hadi bunu geyigine yılda 1-2 yaparsin da her hafta bunu birkaç kere yapip eksilenmeye calisan zevzek mallar var ya, en cok bunlara guluyorum.

ulan yaraticiliktan yoksun amin evladi, senin bu yaptigini goygoy mahiyetinde biz 10 sene once yapiyorduk. kendini troll sanan iq yoksunu mal. az kendini gelistir.

sumuk.

lideri kemal kılıçdaroğlu olan kitle

kilicdaroglu adam gibi adamdir, durusttur.
senelerce algi oyunlariyla itibarsizlastirilmaya calisilmistir. o gotunu yaladiklarinizin ogullari bedelli askerlik yaparken oglu adam gibi askerligini yapmistir.
o gotunu yaladiklarinizin cocuklari dis guc dedikleri abd'de okurken onun oglu turkiye'de okumustur.
kilicdaroglu bir apartman dairesindedir. o gotunu yaladiklariniz ve avenesi saraylarda.

sizin gibi vurguna, kulluga, biat etmeye, hirsizliga tamah eden insanlar tarafindan sevilmemesi dogaldir.

ne de olsa kişi kendinden bilir işi.

mide bulandiriyorsunuz.

zafertroll ve aktrollerin ortak özelliği

2 sene sonra da; genel baskan yardimcisi araplara ev satan partiyi boklayacaksiniz.
oynuyorlar olm sizinle. hic kimsenin sikinde degilsiniz. onlar yollarina bakacak, siz de boyle fukara sumugu gibi " zafey paytisi, ümit hocam umit hocam" diye g.tunuzu yirtacaksiniz.

5 sene once bahceli'yi de boyle yaliyordunuz. omurgasizliginizin geldigi nokta ortada.

şüphesiz ki her mecrada birbirlerini desteklemeleridir. hadi coluk cocugu kandiriyorsunuz da turkiye tarihini bilenleri salak yerine koymayin. kafatascilarla siyasal islamcilar kolkola. haha.

imla özürlü fikirsiz bir cahilin oyuncağı olmak

şuphesiz ki yürek burkan bir hadise. yalnız tarih soytarıları değil, tarihsel gercekligi yazar.

sağcılardan bir bok olmayacağı gerçeği

şüphesiz ki bir gercek. menderesiyle, demireliyle, özalıyla, yılmazıyla, çilleriyle, bahçelisiyle, uzunuyla ne olduklarını gördük. hepsi de kendi gemisini yürutme derdinde. türkiye'nin geldigi nokta da ortada. dün ak dediklerine bugun kara diyorlar. uyanin artik amina koyim.

anın görüntüsü

bana cehennemi aratmiyor...
görsel

martin heidegger fanı olup peynirci kız sevmek

şüphesiz ki metafizik tarihinin varlığını varolanlara indirgeyerek üstünü örttüğünü öne süren ve bu bağlamda bir metafizik eleştirisine girişerek felsefesini özetle bu örtünün kaldırılması yönünde bir çaba olarak inşa eden, sanatın hakikati hakikatin sanatı diyerek sanatı en yüksek bir mertebeye çıkarmış, klasik estetik teoriyi çökertmiş, sanatı ego tatmin şekli olarak değil varlık için bir zorunluluk olarak benimsemiş, sanatı asla araçsallaştırmamış, insanın dünyada ozanca yaşadığını iddia edip basit bir peynirci kıza aşık olan nazi sempatizanlarının yiyecegi nane.

es ist weder stolz noch eigensinn, sondern allein die sorge für meine arbeit. deren aufgabe ist mit den jahren immer einfacher, und das heisst im felde des denkens: immer schwerer geworden.