1. 1.
  aslında köy yaşantısı sürerken bir menajer tarafından iri yapısından dolayı keşfedilmiş nba in efsaneleşmiş oyuncularından biridir.power forward mevkiinde harikalar yaratmış olmasına rağmen başarılı kariyerinde şampiyonluk yüzüğü eksik kalmıştır.
  2 ... isibilenisegitmeyen
 2. 2.
  postacı lakaplı efsanemsi oyunculardan. postacı denmesinin nedeni, aldığı her pası potaya rahatça servis yapmasıdır. adrese teslim olayı.
  1 ... redwinemania
 3. 3.
  john stockton ile nba tarihini en verimli çalışan üçüncü ekürisi durumundadırlar.
  2 ... kahroldüşmanalsanabomba
 4. 4.
  bir kamyon şoförü edasıyla turnikeye giren, hareketlerinde estetik namına bir şey görülmeyen ama tam bir görev adamı bilinciyle çalışıp pek çok maçta takımını galibiyete götürmüş, eski nba yıldızı.
  1 ... koko
 5. 5.
  40 yaşında triple double yapan ve bu alandaki rekoru (en yaşlı triple double yapan oyuncu) elinde bulunduran emekli oyuncu.
  2 ... stockton to malone
 6. 6.
  19 sene utah jazz da oynadıktan sonra yüzük uğruna LaL gitmesi utah taraftarını üzmüş, lakers'ın da o sene play-off finallerinde detroit faciasına gitmesi o çok istediği yüzüğü alamaması ayrı bir üzmüştür. Ayrıca zamanında amerikan güreşi yapmıştır. gençkene tabi ki.
  2 ... hakanimsi
 7. 7.
  (bkz: postman)
  ... anil teknik
 8. 8.
  aklımda kalan tek hatırası maçtaki dirsekler olan * film yıldızı gibi bir surata sahip kariyerini nba in en fazla sayı atan ikinci oyuncusu olarak noktalayan utah ın postacısı.
  1 ... serander
 9. 9.
  ekürisi için;

  (bkz: john stockton)
  ... insomniac
 10. 10.
  utah'da hiç sampiyonluk yasamamistir. ama gönüllerin sampiyonudur o ayri. maçlara ya tiriyla ya motoruyla gelir .
  ... 35 aml 35